Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu 96 tema

QUOTE
dabar bandysiu baigti kita darba kuris buvo pradetas dar pries tulpes


o koks galutinis variantas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kroshkyte @ 2010 09 15, 14:09)
labai grazu  wub.gif  as kaip ziopla norejau dar paklaust ant kokio ct medziagos ir keliais siulais siuvineta? smile.gif zadu ateity siut dideli paveiksla pilnai uzpildyta. Pas tamsta labai graziai viskas uzsipilde, niekas nesviecia ir 'ne per riebiai' bigsmile.gif  thumbup.gif  mano akiai idealu

siuvinėta ant 18 aidos, ir kryželiu, ir pusiniu, ir 5, 4, 3, 2, ir 1 siulu (schemoj nurodita sas ir kaip ) dėl to ir gaunas toks kaip iškilus vaizdas. ir dar rožių žiedai iš prancuzišku mazgeliu daryti biggrin.gif

QUOTE(MildukasK @ 2010 09 15, 14:09)
blink.gif Man jau jei virs 10 spalvu, tai daaaaug  doh.gif O cia 38...

žinok, kuo daugiau spalvų, tuo kokibiškesnis ir tikresnis vaizdas gausis mirksiukas.gif

Dar karta VISOM AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 09 15, 15:39)
o koks galutinis variantas  bigsmile.gif


kryziuku 200*242, spalvu 87 jei neklystu, o darbas turetu atrodyti taip ax.gif
user posted image

Atsakyti
Dzeine, jau pagyriau ir dar kart pagirsiu wub.gif va cia tai kruopstumas zmogaus, ir greiciai superiniai thumbup.gif

Doviem thumbup.gif saunuole. Yra i ka pasiziet, darbeliai iskirtiniai 4u.gif taip ir toliau wink.gif
Atsakyti
Dzeine, nuostabu!!! ziurejau ir ziurejau wub.gif 4u.gif

sakot siuvinetoju diena... biggrin.gif nu tada smagu..bet as kita dalyka pastebesiu..viena siuvinetoja cia idejo savo liniuote o nei viena nepastebejo jos mirksiukas.gif apie ka seku manau zino (tikria ne apie save)..dar karta sveikinu!
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 09 15, 15:31)
nu nemažai nemažai, be ką pasakytum apie 100 spalvų biggrin.gif .
Apsiėmus HEAD'ą siuvinėt (o jų dauguma po tiek spalvų turi +-5), bet teko sustot mažumėlei - darbe įtemptas laikotarpis o aš akiniuotė doh.gif  O taip niežti rankas ir norisi siuvinėt. Čia matyt jau diagnozė siuvinėjimo maniakė?

nea, tokio jau nesiimciau blink.gif schmoll.gif 100 spalvu.... Aisku, vaizdas visai kitas kuo daugiau spalvu, bet dar ne iki tiek mano diagnoze manjakiska lotuliukas.gif
Atsakyti
Pastebejo pastebejo wink.gif tik noris kad pats zmogeliukas pasigirtu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 09 15, 12:40)
Negaliu nepasigirti užbaigtu darbu  ax.gif


Super darbas bigsmile.gif
thumbup.gif

QUOTE(doviem @ 2010 09 15, 13:58)
ir as noreciau pasigirti 


Man irgi labai patiko, tikrai labai realiai gražiai atrodo bigsmile.gif Ir procesas gražus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2010 09 15, 16:12)
Pastebejo pastebejo wink.gif tik noris kad pats zmogeliukas pasigirtu wink.gif


tai kad praktiskai jau psirode, gi liniuote uzdejo ir isijunge rasydama biggrin.gif
Atsakyti
Niu tadu mergikes pacios pamatyt turi biggrin.gif
Atsakyti
nerealus abu darbeliai wub.gif

o del tos liniuotes net grizau keleta psl atgal paziureti smile.gif sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
biggrin.gif A baigsit lotuliukas.gif
Atsakyti