Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu 96 tema

nu darbai, tai aš blink.gif blink.gif pamačiau balionus, tai vos neišvirtau iš kėdės: spalvos, kruopštumas wub.gif, o tulpės fantastiškos wub.gif turėjau schemą, bet galvojau kad prasta kokybė siuvinio gausis, panašiai kaip iš igolki
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 15 rugsėjo 2010 - 13:32
aciu labai visom uz pagyras blush2.gif
Uodegyte, as irgi sergu tinginio liga, nes si darba dariau su pertraukom virs 2 metu doh.gif nelabai galejau skirti laiko daugiau per mokslus schmoll.gif o yra dar trys pradeti, vienas didelis, kiti du maziukai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2010 09 15, 12:04)
Dzeine, tikrai super  thumbup.gif
o kiek cia spalvu?  blink.gif

38 spalvos ir 14 blendingu
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 09 15, 14:28)
bigsmile.gif  bigsmile.gif  thumbup.gif  tikrai gražu, pasaka, prieš pora metu ir aš ji laaabai norėjau siuvinėt, bet pabijojau jo dydžio  blush2.gif
4u.gif


na jei fono nesiuvinetum tai nebutu tiek daug darbo, bet man del atsitikusios nelaimes teko pasirinkti: siuvineti fona arba siuvineti is naujo tulpes, pasirinkima manau supratai lotuliukas.gif
man balionai labai patiko jusu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 09 15, 13:29)
nu darbai, tai aš  blink.gif  blink.gif  pamačiau balionus, tai vos neišvirtau iš kėdės: spalvos, kruopštumas wub.gif, o tulpės fantastiškos wub.gif turėjau schemą, bet galvojau kad prasta kokybė siuvinio gausis, panašiai kaip iš igolki

biggrin.gif nenugriuk, o tai teks paskui biuleteni mokėt biggrin.gif 4u.gif

blush2.gif ir aš taip pat to bijojau, o dabar matau, kad be reikalo , darbas pasakiškas thumbup.gif
Atsakyti
as kai pradejau ji, net nezinojau apie jokius igolki ir t.t. net nepagalvojau, kad yra puslapiai kur nekokybiskos schemos, o kur kokybiskos. unsure.gif
dabar bandysiu baigti kita darba kuris buvo pradetas dar pries tulpes doh.gif
user posted image
Atsakyti
Džeine, nerealiai wub.gif
Kokios spalvos... thumbup.gif
Atsakyti
Džeine, doviem , darbai nuostabus, neapsakomi tiesiog, ir kiek kantrybes clap.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 09 15, 12:40)
Negaliu nepasigirti užbaigtu darbu  ax.gif
Paveikslo dydis 30 x 40 cm.

labai grazu wub.gif as kaip ziopla norejau dar paklaust ant kokio ct medziagos ir keliais siulais siuvineta? smile.gif zadu ateity siut dideli paveiksla pilnai uzpildyta. Pas tamsta labai graziai viskas uzsipilde, niekas nesviecia ir 'ne per riebiai' bigsmile.gif thumbup.gif mano akiai idealu
Papildyta:
QUOTE(doviem @ 2010 09 15, 13:58)
ir as noreciau pasigirti  blush2.gif vakar baigtas darbelis 60*70cm  ax.gif


oho bigsmile.gif wau..
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 09 15, 14:33)
38 spalvos  ir 14 blendingu
4u.gif

blink.gif Man jau jei virs 10 spalvu, tai daaaaug doh.gif O cia 38...
Atsakyti
Džeine - fantastika. wub.gif wub.gif wub.gif

Doviem - nerealu, net žodžių mano susižavėjimui apsakyti nėra. wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2010 09 15, 16:09)
blink.gif Man jau jei virs 10 spalvu, tai daaaaug  doh.gif O cia 38...


nu nemažai nemažai, be ką pasakytum apie 100 spalvų biggrin.gif .
Apsiėmus HEAD'ą siuvinėt (o jų dauguma po tiek spalvų turi +-5), bet teko sustot mažumėlei - darbe įtemptas laikotarpis o aš akiniuotė doh.gif O taip niežti rankas ir norisi siuvinėt. Čia matyt jau diagnozė siuvinėjimo maniakė?
Už blendingą pagarba thumbup.gif reikia kruopštumo, kad vienodai gultų spalvytės
Atsakyti