Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios

ačiū mergaitės ax.gif smagu su jumis.
dabar kepu tik savaitgaliais - elektra pigesnė, o be to, po darbų tik tada ir sveikatos būna: atsikeliu 6dienį kokią 7val ir kepu iki 12val. Po to galvoju - ko aš tokia pavargus lotuliukas.gif

Platinimo klausimo dar neišsprendėm - nenorim atiduot į knygynus, kad dulkėtų... Va, tikiuosi nuo kitos savaitės jau turės Vilniaus prieskonių krautuvėlė blush2.gif Ir kolei kas pas mus pačius www.projektaiseimai.lt

Kas vartė - sakė smagiai žiūrisi smile.gif Norėjau visko vienoj vietoj, nes pvz SM vis aiškini, aiškini kas 2ą temą tą patį: vis naujokių ateina, vis informacijos pritrūksta. Mums, 'senosioms' viskas elementaru, o naujokėms - 'migla' smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2010 09 17, 16:07)
Užsukau pasidžiaugti ir padėkoti visoms kepėjėlėms: toms, kurios pamokė, toms, kurios kepė kartu ir toms, kurios mokėsi iš manęs  4u.gif


sveikinimai bigsmile.gif

turiu klausima: kiek ima elektros 600 w duonkepe?
Atsakyti
QUOTE(Meškėnė @ 2010 09 17, 19:44)
sveikinimai bigsmile.gif

turiu klausima: kiek ima elektros 600 w duonkepe?


Sunku pasakyt, nes ji veikia tam tikra laiką, programos eigoj tai įjungiama tai išjungiama, kad palaikytų tam tikrą temperatūrą, nuo kepalo dydžio ir t.t.. Mes tai nematavom...

Mrs. R. - tikiuosi šį kartą jūsų šeimos sumanymai pasiseks, sukūrus viešą įstaigą....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niki: 17 rugsėjo 2010 - 20:06
Sveikos, labai skaniai atrodo picos duonos receptas, noreciau ji pameginti savo duonkepeje, bet kaip suprasti, pagardus dedu po pyptelejimo? Cia pradzioje ar pabaigoje? 4u.gif
Atsakyti
samantaaa po pyptelejimo pabaigoje jau beleika isimt iskepusia duonele 4u.gif

Mr.R thumbup.gif
Atsakyti
Labas smile.gif
Daug pažįstamų niku matau mirksiukas.gif Na, kaip suprantu, jūs jau čia specės. Paaiškinkit man, kaimietei, kaip vietoj pieno miltelių pieną naudoti, kaip kiekį paskaičiuoti? g.gif Taigi nusipirkau duonkepę! thumbup.gif Bet kadangi aš turiu karvutę, man būtų nesamonė pirkti pieno miltelius, brrrr schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ginaema @ 2010 09 18, 22:23)
Labas smile.gif
Daug pažįstamų niku matau  mirksiukas.gif  Na, kaip suprantu, jūs jau čia specės. Paaiškinkit man, kaimietei, kaip vietoj pieno miltelių pieną naudoti, kaip kiekį paskaičiuoti? g.gif  Taigi nusipirkau duonkepę! thumbup.gif  Bet kadangi aš turiu karvutę, man būtų nesamonė pirkti pieno miltelius, brrrr schmoll.gif


na formulės nežinau, bet aš reikalingą vandens kiekį mažinčiau pusiau ir tiek pa pilčiau pieno 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Margareta @ 2010 09 17, 10:18)
as cia gal ne visai i tema, taciau noriu pasidalinti atradimu - minstu mieliuniu bandeliu receptu. vis gi sitas geris puikiui minkomas duonkepeje  ax.gif anksciau man mielines bandeles kiek pastoveje pasidarydavo kietos ir niekaip nesupratau kodel. ogi i tesla reik deti tik kiausiniu trynius taigi receptas saldziom bandelem  smile.gif

500 g miltų,
250 g pieno,
25 g mielių, (7g. sausų)
2 kiaušinių tryniai,
100 g cukraus,
100 g margarino arba sviesto
5 g druskos, (žiubsnį iš akies įbėriau)

Išeiga apie 800 g.

4u.gif skanaus


išbandžiau šiandien, bet taip skaniai gavos, kad įtariu nebeliks, kam pastovėt biggrin.gif
O vidų ką nors dedat, ar tiesiog paprastas kepat?
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 09 18, 22:37)
na formulės nežinau, bet aš reikalingą vandens kiekį mažinčiau pusiau ir tiek pa pilčiau pieno  4u.gif

ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ginaema @ 2010 09 18, 22:23)
Labas smile.gif
Daug pažįstamų niku matau  mirksiukas.gif  Na, kaip suprantu, jūs jau čia specės. Paaiškinkit man, kaimietei, kaip vietoj pieno miltelių pieną naudoti, kaip kiekį paskaičiuoti? g.gif  Taigi nusipirkau duonkepę! thumbup.gif  Bet kadangi aš turiu karvutę, man būtų nesamonė pirkti pieno miltelius, brrrr schmoll.gif

sveika prisijungusi 4u.gif
nedėk miltelius, o vietoj vandens pilk pieną, vat ir formulė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ginaema @ 2010 09 18, 22:23)
Paaiškinkit man, kaimietei, kaip vietoj pieno miltelių pieną naudoti, kaip kiekį paskaičiuoti? g.gif  Taigi nusipirkau duonkepę! thumbup.gif  Bet kadangi aš turiu karvutę, man būtų nesamonė pirkti pieno miltelius, brrrr schmoll.gif

Jetus, svajonių gyvenimas bigsmile.gif wub.gif


nataliucink
gerai jums paaiškino thumbup.gif , aš irgi tiesiog vietoj vandens pilu tokį pat kiekį pieno ir nieko neperskaičiuoju 4u.gif

O šiaip, jei žiūrėt maisto pramonės santykinius dydžius, tai tas pats ir gaunasi, kas paprasčiausiai vandenį ir miltelius pakeist pienu:
4 valg. šaukštai pieno miltelių + 1 l vandens = 1 litras 2 proc. riebumo pieno
Atsakyti
Įsikišiu dėl duonkepės galingumo, jei jis yra 600w, t.y. 0,6kW per val. Tokią energiją jis ima, dirbdamas visu pajėgumu, galima būtų spėti, kad visu pajėgumu jis dirbą 1val (kai vykdoma kepimo programa) plius koks 10min. (maišymas ir pašildymas), nors aš visada maximumą imu 1val. Tai vat ir turime - 1 kilovatvalandė pas mus kainuoja 45ct: 0,6x45=27ct 4u.gif sakykim, kad elektros sunaudojame už kokius 35ct g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2010 09 19, 11:48)
Įsikišiu dėl duonkepės galingumo, jei jis yra 600w, t.y. 0,6kW per val. Tokią energiją jis ima, dirbdamas visu pajėgumu, galima būtų spėti, kad visu pajėgumu jis dirbą 1val (kai vykdoma kepimo programa) plius koks 10min. (maišymas ir pašildymas), nors aš visada maximumą imu 1val. Tai vat ir turime - 1 kilovatvalandė pas mus kainuoja 45ct:    0,6x45=27ct  4u.gif  sakykim, kad elektros sunaudojame už kokius 35ct  g.gif


o tai ne taip ir daug:) as galvojau kad koki 1 lt:)
Atsakyti