Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios

QUOTE(keistuole @ 2010 09 17, 10:25)

pas mane čia kaip tais netikėtai baigės visi miltai, tai kepiau duoną praktiškai iš tų balčiausių (na dar kažkiek turėjau rupių kvietinių), tai irgi kitą dieną akmeninė pasidarė, kaip ir bandelės

Keista, juk su raugu kepant ilgai nedžiūsta, maniškės savaitę išsilaiko.
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 09 17, 10:48)
Keista, juk su raugu kepant ilgai nedžiūsta, maniškės savaitę išsilaiko.


su ruginiais man irgi nedžiūsta, o toji balta kitą dieną jau plyta buvo, gal perkepiau g.gif Nors pirmą dieną viskas gerai buvo
Atsakyti
Supratau, balta tikrai ilgai neišsilaiko.
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 09 17, 11:27)
Supratau, balta tikrai ilgai neišsilaiko.

nu jo, paprasti batonai su kvietinių raugų irgi greitai kietėja, nors su mielėms visgi nepalygint
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 09 17, 12:15)
nu jo, paprasti batonai su kvietinių raugų irgi greitai kietėja, nors su mielėms visgi nepalygint

Nataliuncik, sveikinu su atsinaujinimu 4u.gif, smagu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pipete: 17 rugsėjo 2010 - 12:23
Sveikos. Uzsukau paklausti ar yra koks receptukas kaip pvz. issikepti tokia alia "palangos" duona g.gif Jau atidirbau savo megstama duona, seimai irgi tinka, kartais issikepame saldesni pyraga, bagetes. Pora kartu kepiau su raugu ir daug visokiu grudu, panasi labai kaip 4 psl. parasyta, bet man ji nelabai, kazkas ne taip, nors iskilo gerai, iskepe thumbup.gif , bet norisi tokios paprastos baltos duonos.
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 09 17, 13:22)
Nataliuncik, sveikinu su atsinaujinimu 4u.gif, smagu.

ačiū wub.gif

Bijuna, gali paimt savo mėgstamą receptą ir tiesiog daryk be salyklo ir daugiau įdėk kvietinių miltų, gausis balta duona mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2010 09 17, 12:23)
Sveikos. Uzsukau paklausti ar yra koks receptukas kaip pvz. issikepti tokia alia "palangos" duona g.gif Jau atidirbau savo megstama duona, seimai irgi tinka, kartais issikepame saldesni pyraga, bagetes. Pora kartu kepiau su raugu ir daug visokiu grudu, panasi labai kaip 4 psl. parasyta, bet man ji nelabai, kazkas ne taip, nors iskilo gerai, iskepe thumbup.gif , bet norisi tokios paprastos baltos duonos.


Terros plikyta yra kaip palangos duona, tik kmynu idek wink.gif va as gera pabusiu ir net nuoroda idesiu, nes labai skani duona http://www.supermama...?...6480&st=300 as ja ir su ruginiu raugu kepu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 17 rugsėjo 2010 - 14:43
Užsukau pasidžiaugti ir padėkoti visoms kepėjėlėms: toms, kurios pamokė, toms, kurios kepė kartu ir toms, kurios mokėsi iš manęs 4u.gif
Atsakyti
super thumbup.gif Mrs. R va cia tai kepinys... biggrin.gif sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 09 17, 17:16)
super  thumbup.gif Mrs. R va cia tai kepinys...  biggrin.gif sveikinu  4u.gif


o kur tą stebuklą būtų galima įsigyti? ax.gif
Atsakyti
Mrs. R SVEIKINU 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti