Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios

Tai kad va niekaip nerandu priezasties. Gal sakau ta Spelta kokios itakos turi,kad man ji nepakyla arba pakyla ir nukrenta. Bet paskaiciau dar,kad ir kambario temperatura kazkiek itakoja sekminga kepima, tai pas mus salta namuose,atseit tada pries tai reik pasildyt ta duonkepe,bet kaip neparasyta. Nes nebezinau ka itart. O kokias mieles dedat?Sausas?Ir ant miltu?O su kokia programa kepat?nes bandziau ir 1 ir 3 ir baltai duonai skirta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasara gimusi: 22 spalio 2010 - 23:33
QUOTE(Vasara gimusi @ 2010 10 23, 01:32)
Tai kad va niekaip nerandu priezasties. Gal sakau ta Spelta kokios itakos turi,kad man ji nepakyla arba pakyla ir nukrenta. Bet paskaiciau dar,kad ir kambario temperatura kazkiek itakoja sekminga kepima, tai pas mus salta namuose,atseit tada pries tai reik pasildyt ta duonkepe,bet kaip neparasyta. Nes nebezinau ka itart.  O kokias mieles dedat?Sausas?Ir ant miltu?O su kokia programa kepat?nes bandziau ir 1 ir 3 ir baltai duonai skirta.

as mieles dazniausiai ant virsaus pilu visu produktu...miltai paprasti, arba rupus, na daug dar nesu isbandziusi, bet man nesubliusko dar nei karto...tiknelabai duoneles forma man patinka, toks ld jau didelis kepalas gaunasi smile.gif as kepu 1progr dazniausiai, o pyraga, tai pyragam skirta programa...pabandyk nuo paprastesnio receptelio...
Atsakyti
Tai kad visai paprasta ir imu atrodo biggrin.gif oj vz, kaip ir visom pradedanciosioms doh.gif o as jau maniau man bus'pradedanciojo sekme". ale teko nusest po pirmos nesekmes. lotuliukas.gif spelta mano i pabaiga,o cia miestely ner kur jos nusipirkt,nebeliks man 'gadinimui' miltu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasara gimusi @ 2010 10 23, 01:48)
Tai kad visai paprasta ir imu atrodo biggrin.gif oj vz, kaip ir visom pradedanciosioms doh.gif o as jau maniau man bus'pradedanciojo sekme". ale teko nusest po pirmos nesekmes. lotuliukas.gif  spelta mano i pabaiga,o cia miestely ner kur jos nusipirkt,nebeliks man 'gadinimui' miltu doh.gif

o kodel butent tokie miltai? na as ir tik pradedancioji, bet kai darau,tai viska paal recepta taikau, tikiuosi kuo toliau juo labiau pavyks, kepiau ir kugeli irvarskes apkepa-pavyko... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2010 10 23, 01:06)
o kodel butent tokie miltai? na as ir tik pradedancioji, bet kai darau,tai viska paal recepta taikau, tikiuosi kuo toliau juo labiau pavyks, kepiau ir kugeli irvarskes apkepa-pavyko... smile.gif

Dukra alergiuke,jokiu kitu negalim - spelta,ryziu,kukuruzu ir grikiu .Tai del jos pagrinde ir noriu ismokt ta duona/batona issikept,nes vaikas labai nori,o mama niekaip negali tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasara gimusi @ 2010 10 23, 00:17)
Dukra alergiuke,jokiu kitu negalim - spelta,ryziu,kukuruzu ir grikiu .Tai del jos pagrinde ir noriu ismokt ta duona/batona issikept,nes vaikas labai nori,o mama niekaip negali tongue.gif  lotuliukas.gif

Sveikute,na as turiu viena receptuka su spelta,bet deja ten dar ir kvietiniai dedasi,o yra isbandytas,vos duonkepes nesudeginau kai islipo per krastus,bet nieko kol sutvarkiau duonkepe(visus degesius,kol nuploviau),tai tesla ne trupucio net nesukrito ir duonyte tokia skani gavosi...Jei nori galiu parasyt recepteli,gal prisitaikysi pagal save...
Sekmes kepant duonele.
Atsakyti
Bagetes gavosi labai geros 4u.gif aciu uz recepteli 4u.gif ir tiesa kai jau ten viskas susimaise ir duonkepe pasidarbavo, tai jau per krastus buvo iseje. Visada darau tik su sausom mielem, nei kvapo nei skonio nesijaucia schmoll.gif man daug patogiau, nes visada namie turiu, o slapias kazkada palikau saldytuve nekepiau greit tai ir supelyjo doh.gif

As ir kai pradejau, labai daug skaiciau , viskas maisesi galvelej doh.gif na bet buvo ir keleta nesekmiu doh.gif o dabar jau ir improvizuot galiu, zinau kokia tesla turi but mirksiukas.gif

as viska maisau ir darau su duonkepe, o kepu orkaitej, na man daug skaniau iseina
( nezinau kodel, bet man duonkepej dugnas pavandenyja, kas man ziaurei nepatinka, o orkaitej tas pats receptas kuo puikiausiai)

uoga 3 , pas mane 3 vyrai ir as, as darau taip-- juos perlenkiu, galiukus suspaudziu, tai tokie rutuliukai gaunas, telpa daug, dariau is pilnos normos, tai ir gavo 2 aukstai


Atsakyti
QUOTE(Ingridamis @ 2010 10 23, 11:13)
Sveikute,na as turiu viena receptuka su spelta,bet deja ten dar ir kvietiniai dedasi,o yra isbandytas,vos duonkepes nesudeginau kai islipo per krastus,bet nieko kol sutvarkiau duonkepe(visus degesius,kol nuploviau),tai tesla ne trupucio net nesukrito ir duonyte tokia skani gavosi...Jei nori galiu parasyt recepteli,gal prisitaikysi pagal save...
Sekmes kepant duonele.

Jei nesunku,tai noriu. Pabandysiu kvietinius kokiais kitais pakeist g.gif studijuoju nuo ryto visas tema,konspekta susirasiau ka dar galiu pakeist,eisiu vel bandyt lotuliukas.gif
Atsakyti
Vasara gimusi arba miltai alti arba mieles. kad duona sukrenta, tai gali buti jog padauginat mieliu g.gif o tie spelta miltai jie kokie rupus?
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 10 23, 11:28)
Vasara gimusi arba miltai alti arba mieles. kad duona sukrenta, tai gali buti jog padauginat mieliu  g.gif o tie spelta miltai jie kokie rupus?

Tai dabar paskaiciau,kad mano tos mieles sausos termojadernos Ferminap (tik nera red ant ju parasyta,geltonas pakelis),tai reikes mieliu pamazint ir vel pabandyt. O Spelta tai 812D va tokie http://www.svarusmai...i-Spelta-miltai
Atsakyti
QUOTE(Vasara gimusi @ 2010 10 22, 23:48)
Tai kad visai paprasta ir imu atrodo biggrin.gif oj vz, kaip ir visom pradedanciosioms doh.gif o as jau maniau man bus'pradedanciojo sekme". ale teko nusest po pirmos nesekmes. lotuliukas.gif  spelta mano i pabaiga,o cia miestely ner kur jos nusipirkt,nebeliks man 'gadinimui' miltu doh.gif


Ir man iskilusi tesla sukrenta pradejus kepti blink.gif bet duonyte skani, tai susivalgo.
Siandiena bandysiu su ruginiu raugu duonyte, tikiuosi gausis valgoma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasara gimusi @ 2010 10 23, 10:16)
Jei nesunku,tai noriu. Pabandysiu kvietinius kokiais kitais pakeist g.gif studijuoju nuo ryto visas tema,konspekta susirasiau ka dar galiu pakeist,eisiu vel bandyt lotuliukas.gif

vajei,tiek rasiau verciau,o kai jau norejau siusti kompui kazkas nepatiko ir issijunge,ir aisku niekas neissisaugojo mad.gif ,tai dar biski uztruksiu,kol dar karta viska parasysiu ...
Atsakyti