Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios

QUOTE(xiuke @ 2010 10 22, 14:38)
kur virei koldunus?
garu puode? kiek laiko?reiktu pabandyti ir man....

O geras,net mintis neatejo ,kad galima juos virti garu puode.... g.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2010 10 22, 15:44)
O geras,net mintis neatejo ,kad galima juos virti garu puode....  g.gif  thumbup.gif

mano toks plsatmasinis tefal...ar jis tinkamas? irkiek laiko virti mane domina, nes vandenyje isvirti , mane nervina...kokiidara darote?
Atsakyti
Taip garu, na tokiam elektriniam kur aukstais viskas susideda. Koldunus ten dariau pirma karta, uzstatciau 30 min, bet manau kad ir greiciau butu pasidare mirksiukas.gif tikrai tikrai skaniau nei vandeny. Dar siek tiek padekliuka papurskiau aliejumi, bet gal ir taip nebutu prikibe mirksiukas.gif

pabandyk, drinks_cheers.gif tikrai verta
Papildyta:
Idara tai sykart paprasta is jautienos farso, bet bevalgant atejo mintis sekanti karta darysiu is baravyku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DONRA @ 2010 10 22, 16:35)
Taip garu, na tokiam elektriniam kur aukstais viskas susideda. Koldunus ten dariau pirma karta, uzstatciau 30 min, bet manau kad ir greiciau butu pasidare mirksiukas.gif  tikrai tikrai skaniau nei vandeny. Dar siek tiek padekliuka papurskiau aliejumi, bet gal ir taip nebutu prikibe mirksiukas.gif

pabandyk, drinks_cheers.gif  tikrai verta
Papildyta:
Idara tai sykart paprasta is jautienos farso, bet bevalgant atejo mintis sekanti karta darysiu is baravyku thumbup.gif

reikes pabandyti, nes vandeny verdant man istyzta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DONRA @ 2010 10 22, 15:35)
Taip garu, na tokiam elektriniam kur aukstais viskas susideda. Koldunus ten dariau pirma karta, uzstatciau 30 min, bet manau kad ir greiciau butu pasidare mirksiukas.gif  tikrai tikrai skaniau nei vandeny. Dar siek tiek padekliuka papurskiau aliejumi, bet gal ir taip nebutu prikibe mirksiukas.gif



O jie nesulimpa i kruva ,kai sudedi viena ant kito? g.gif
Man siaip neistyzta jie vandenyje,bet vistiek tokie vandeningi palieka.Reiks bandyti garuose virti. thumbup.gif
O idara darau is vistienos ,mums pats paciausias. thumbup.gif essen.gif
Atsakyti
as dejau viena salia kito, o ne viena ant kito, sudejau du aukstus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DONRA @ 2010 10 22, 18:00)
as dejau viena salia kito, o ne viena ant kito, sudejau du aukstus mirksiukas.gif

Ai tada man netinka tas variantas,nes yra daug valgytoju,kurie nemazai suvalgo. biggrin.gif Tai virti tureciau nuo ryto iki vakaro turbut ,vienu sluoksniu. biggrin.gif
Atsakyti
Koldūnų tema yra kitur, neatrodo, kad pasiklydote?
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 10 22, 21:12)
Koldūnų tema yra kitur, neatrodo, kad pasiklydote?

na ir kas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 10 22, 20:12)
Koldūnų tema yra kitur, neatrodo, kad pasiklydote?

Bet tesla minko duonkepe,tai kaip ir isipaisom i tema. mirksiukas.gif
Gal galit nuoroda imesti tos temos. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uoga 3: 22 spalio 2010 - 20:33
Ateinu pagalbos,tikiuosi neisvarysit biggrin.gif ir atnesu savo 'plytas". Isigijom ta "aparata,palengvinanti seimininkes darba"(duonkepe papigiaiska Bomann CB593),ale man kol kas niekaip nesiseka. Kepiau 11 kartu ir visi nesekmingi doh.gif lotuliukas.gif Matyt gimiau su abiem kairiosiomis :lotuliukas:Bet as vilties neprarandu,skaitau visur viska ka randu. O kadangi cia tiek daug prof.kepejeliu,tai gal kas pades.O gal kas turi tokia pat duonkepe ir turi 'patikrintu'receptuku??Vz, problemu daug - is pradziu niekaip nenorejo kilt (kai bandziau kept su sausom mielem),dejau jas ant miltu i duobute, paskui bandziau ir su vandeniu pamaisyt ir i vandeni pirmiausiai pilt . po keliu nesekmingu bandymu, pabandziau su slapio mielem. Tuomet tesla jau siaip ne taip pakilo,bet bet... kai prasideda pats kepimas, susmunka.Sudedu eiles tvarka kaip instrukcijoj parasyta,stengiuos kad mieles iki maisymo su druska is skysciais nesiliestu.Vz, kiek kartu kepiau,tiek kartu isimu plyta - t.y. tie patys produktai,kuriuos sumeciau sumaisyti ir uzkepti,toks pat ju kiekis (t.prasme nepakile niekas),medine plutele,kazkokie pasproge burbulai per visa kepala,viduje - kaip neiskepusi,smirda mielem. vz - visiskai nevalgoma. Darau pagal si recepta :
360ml vandens
2 arbat saukst. sausu mieliu (slapiu dejau 12 gramu, jas sumaisydavau su cukrum ir paskui ipildavau pirmiausiai i vandeni;bandziau ir ant miltu ipilt karta,bet irgi nepavyko nieko)
2 arbat. saukst. druskos
3 saukstai aliejaus ( alyvuogiu)
3 saukstai cukraus
250g speltos miltu
250g ryziu miltu
Paskui pamaniau gal cia del tu ryziu miltu.Ju nebepyliau. Vietoj ju tik spelta. Irgi s..Tada pasiemiau is instrukcijos recepta klasikines baltos duonos:
300 ml vandens
1,5 sauksto alyvuogiu aliejaus
1 a.s.cukraus
1 a.s. druskos
540 g.speltos(orginale-550 tipo kvietiniai)
sausu mieliu 7g. (arba bandziau dar slapiu det 12 g.)
nebeismanau kaip dar pabandyt ir ka pakeist, nes vaikui kvietiniu,ruginiu miltu negalim duot, jokio pieno,sviesto,kiausiniu. tai reikia kazkokio "sauso",bet valgomo receto.
Idedu ir nuotrauka savo plytos
user posted image
user posted image
cia gerai matosi,kad buvo pakilsi,bet prakrito (cia puse porcijos tos didesne duonos)
user posted image
Prirasiau paklode doh.gif
Atsakyti
kazi kodl cia Tau taip? g.gif
man iskyla ir net per krastus bega doh.gif , kaip rasiau anksciau bananine duonele isejo ir lb skani...neliko greitai, o snd duona kepiau pagal paprasta recepta, tik raugo idejau siaip...irpavyko, skanu...
duonkepe laip Tavo, bet man norm ji kepa...aisku skonius reikia dar atsirinkti...
Atsakyti