Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios

QUOTE(keistuole @ 2010 10 20, 19:14)
o tešlai miltų nereikia?

ir kokius miltus dedat?

Atsiprašau už žioplumą. Paprašiau moderatorės, kad pakoreguotų. Miltų reikia apie 600gr. Naudoju bagetams aukščiausios rūšies 550
Atsakyti
Man batonas nesigauna.550c miltu nerandu pirkti, bet kadangi jus kepat ir su 550d. tai ir as taip kepiau pagal recepta purus batonas. tai man gavosi ne batonas ,o skonis kaip formines duonas is prekybcentrio.
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 10 19, 15:25)
aisku...na tai galtai plikytai duonai ir tinka.. ar kokiam pyragaui..bet juodai duonai tai abejoju  unsure.gif siaip tai geriau pasidarykit normalu rauga rugini be jokio cukraus... tikrai nera sudetinga  schmoll.gif o sitas raugas tai tikrai marmalas kazkoks g.gif


na as juodos duonos ir nenoriu tiesiog baltos bet ne plikytos ale ir sita skani ax.gif

na stai mano duonele cia tik 1/4 apie 700g

[attachmentid=204937][attachmentid=204938]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frekė: 21 spalio 2010 - 09:27
Labas, norejau paklausti del bageciu blush2.gif ar isminko duonkepe pilna duota recepta ( mano duonkepe su viena mentele) blink.gif nies kiek dariau vis apie 500 g miltu

ir dar .... nuo ko priklauso duoneles slapumas g.gif
Aciu
Papildyta:
dar... freke, koks receptelis? duonyte thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir man panasi gaunasi, tik man labai patiko tos dideles skyles, pas mane ji tokia vientisa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Frekė @ 2010 10 21, 09:26)
na stai mano duonele cia tik 1/4 apie 700g

atrodo liuks thumbup.gif man irgi patinka kad su tokiom skylutemis blush2.gif
na bet as pati nepribrendau prie raugu...gal kada ateis ir tas etapas. dabar uzsiminkiau duonytei tesla su graikiniais reisutais... labai kieta man pasirode ji, ziuresiu kas gausis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(karosimi @ 2010 10 21, 07:52)
Man batonas nesigauna.550c miltu nerandu pirkti, bet kadangi jus kepat ir su 550d. tai ir as taip kepiau pagal recepta purus batonas. tai man gavosi ne batonas ,o skonis kaip formines duonas is prekybcentrio.


o koks receptas? biggrin.gif ir ko truksta tai duonai?
Atsakyti
receptas tai miltai cukriukas ir tas marmalas keliais puslapiais anksciau aprasytas.... paskaiciavom su elektros sanaudom virs 3kg kepalas gaunas 5-6lt

mano seimyna nevalgo mielines duonos nepatinka.... teko suktis is padeties tsakant smile.gif bet sita plikyta labai skani. nesitikejau kad taip gausis. dabar jau sutarem kad 1/4 duonos keliaus uz aliektra biggrin.gif barteriniai mainai lotuliukas.gif ruginio raugo niekas neturi kad pasidalint tai gavau sita plikyta. jis tinka tik plikytai duonai bet kol neatsibodo gerai bus atsibos maisysiu kazka ar priedu desiu ar dar kokiu vaisiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(DONRA @ 2010 10 21, 11:13)
Labas, norejau paklausti del bageciu blush2.gif ar isminko duonkepe pilna duota recepta ( mano duonkepe su viena mentele) blink.gif  nies kiek dariau vis apie 500 g miltu

ir dar .... nuo ko priklauso duoneles slapumas g.gif
Aciu
Papildyta:
dar... freke, koks receptelis? duonyte  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  ir man panasi gaunasi, tik man labai patiko tos dideles skyles, pas mane ji tokia vientisa smile.gif

Pas mane irgi su viena mentele. Sunkiai, bet išminko . Kas liečia duonos purumą, tai kiek aš pastebėjau, kai gerai tešla pakyla (t.y. padidėja 2 kartus) ir įbedus pirštą, skylutė užsipildo palengva, tai duona iškepa porėta ir minkšta. Bet jeigu tik nedakildini, visada gaunasi kieta. Gal kas turit kitų pastebėjimų?
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2010 10 21, 14:27)
Kas liečia duonos purumą, tai kiek aš pastebėjau, kai gerai tešla pakyla (t.y. padidėja 2 kartus) ir įbedus pirštą, skylutė užsipildo palengva, tai duona iškepa porėta ir minkšta. Bet jeigu tik nedakildini, visada gaunasi kieta. Gal kas turit kitų pastebėjimų?


drinks_cheers.gif
ir kepdama mažiau plyšta.

Bet man nevisad dvigubai pakyla. Ir šiltai statau ir ilgiau laikau ir vis tiek truputį pakyla ir sustoja.
Ir nesuprantu kame problema g.gif
Atsakyti
Mergaites, as su savo nauja padejeja KENWOOD biggrin.gif noreciau prisijungti prie jusu silto namu kepeju burelio 4u.gif
As dar nagrineju jusu surasytus receptus, bandau surasti tinkmu miltu...iki siol net nemaniau kad buna tieeek miltu rusiu doh.gif Gal kas padetu susigaudyti: kokiu rusiu buna kvietiniu miltu ir su tais ju numeriais kaip yra blush2.gif dar nusipirkau daigintu kvieciu, ar juos reikia mirkyti pries dedant i tesla?
Suprantu kad kai kam mano klausimai atrodo kvaili...bet niekada nevelu mokytis rolleyes.gif
Ir dar klausmelis, ar saldziu gaminiurecepteliu (kepimui duonkepeje) ieskoti cia ar yra kita temuke rolleyes.gif
Is anksto dekoju toms, kurios tures kantrybes atsakyti i mano klausimelius hi.gif
Atsakyti
As kviecius daiginu, vertingesne duona gaunasi 4u.gif Be to juos pries dedama dar pasmulkinu, bet tik sudaigintus, nes susmulkinti nedygs.
Atsakyti
QUOTE(biriusa @ 2010 10 21, 18:41)
Mergaites, as su savo nauja padejeja KENWOOD  biggrin.gif noreciau prisijungti prie jusu silto namu kepeju burelio  4u.gif
As dar nagrineju jusu surasytus receptus, bandau surasti tinkmu miltu...iki siol net nemaniau kad buna tieeek miltu rusiu  doh.gif Gal kas padetu susigaudyti: kokiu rusiu buna kvietiniu miltu ir su tais ju numeriais kaip yra  blush2.gif dar nusipirkau daigintu kvieciu, ar juos reikia mirkyti pries dedant i tesla?
Suprantu kad kai kam mano klausimai atrodo kvaili...bet niekada nevelu mokytis  rolleyes.gif
Ir dar klausmelis, ar saldziu gaminiurecepteliu  (kepimui duonkepeje) ieskoti cia ar yra kita temuke  rolleyes.gif
Is anksto dekoju toms, kurios tures kantrybes atsakyti i mano klausimelius    hi.gif


apie miltus trumpai smile.gif kvietiniai rupus, pirmos rusies ir auksciausios. duonos gaminiams naudojami rupus ir pirmos rusies (parduotuveje esu maciusi tik Siauliu zydram pokelyje) jei norit labai baltos bulkytes tai galit ir tuos 550 naudoti.
ruginiai miltai rupus tik buna pas mus.

o saldziu galima rasti ir cia ir siaip pagal recepta pritaikyti duonkepei, juk cia nera jokiu ypatingu reikalavimu.
Atsakyti