Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios

QUOTE(Margareta @ 2010 10 17, 20:36)
pagal mane tai mieliu per daug  mirksiukas.gif patikekit geriau maziau mieliu negu per daug


Pabandysiu ta recepta vietoj kefyro, pieno ipilti ir maziau mieliu. Vyrui sake kaip ir rugstoka, nors man tai nesijaute rugstumo tongue.gif ir mazylei pilno grudo duonele tiko labiau nei baltoji biggrin.gif
Siandiena pradesiu ruginio raugo gamyba bigsmile.gif nes labai norisi tamsesnes duoneles...
Atsakyti
QUOTE(mafiene @ 2010 10 18, 10:33)
Ruginiu miltu yra prekybos centruose. As kaip tik siandiena "IKI" pirkau Ustukiu ekol. ruginiu miltu, uzmaciau ir rupiu ruginiu, bet su jais sekanti karta bus bandoma  bigsmile.gif

Tik niekaip nerandu salyklo  verysad.gif


jo parduotuvėse ur nėra, neskaitant ten tų giros pokučių
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 10 18, 09:40)
jo parduotuvėse ur nėra, neskaitant ten tų giros pokučių


tai nors su giros milteliais pabandyciau, bet nei tu nera g.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2010 10 17, 21:57)
truputi pasimeciau rauguose...

Mano raugas, tai tiesiog atidėta tešla...kame čia technologijos skirtumai?


Ash taip pat kepu. Ir viskas puikiausiai gaunasi. thumbup.gif
Atsakyti
As kepu is raugo kuris keliauja is ranku i rankas. Ji mama parsinese is bedradarbes, dabar jis jau pas mane ir is mano namu i 3 namucius iskeliavo. Kiekviena karta pries isminkant atsikabinu porcija arba dvi jeigu kazkas uzsiprase ir turiu sekanciam kartui thumbup.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
taip as uzsimaniau tos duonkepes, kad visgiiszyziau vyro...nenorejo jis, sako tik vieta uzims ir pan.. doh.gif
na nezianu, kazkaip jauciuosi kaip ir nusivylusi, vyrui negaliu prasitarti smile.gif
ka tik iskeptas batonas skanu, bet paskui... g.gif greit sudziuna ir pan...ne taip kaip parduotuvine...nes jau prisipirkau miltu ir produktu sociai doh.gif
sveikuoliu duonele visai nesigavo, tokia kieta,kad ir viska dejau pagal instrukcijas schmoll.gif teks ismesti, tik produktu gaila...
bandziau kugeli kepti-sakyciau pavyko, ir apkepa-irgi neblogai isejo, bet va su tom duonom ir batonais nesigauna...ir tiek ilgai kol iskepa, jei pvz normali programa-3.50 val doh.gif
na zodziu...reikes dar bandinetis, gal atrasiu savo skoniui kazka...
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2010 10 19, 00:32)
sveikos 4u.gif
taip as uzsimaniau tos duonkepes, kad visgiiszyziau vyro...nenorejo jis, sako tik vieta uzims ir pan.. doh.gif
na nezianu, kazkaip jauciuosi kaip ir nusivylusi, vyrui negaliu prasitarti smile.gif
ka tik iskeptas batonas skanu, bet paskui... g.gif greit sudziuna ir pan...ne taip kaip parduotuvine...nes jau prisipirkau miltu ir produktu sociai doh.gif
sveikuoliu duonele visai nesigavo, tokia kieta,kad ir viska dejau pagal instrukcijas schmoll.gif teks ismesti, tik produktu gaila...
bandziau kugeli kepti-sakyciau pavyko, ir apkepa-irgi neblogai isejo, bet va su tom duonom ir batonais nesigauna...ir tiek ilgai kol iskepa, jei pvz normali programa-3.50 val doh.gif
na zodziu...reikes dar bandinetis, gal atrasiu savo skoniui kazka...

Sveika!
Na, tur būt, daugeliui taip nutinka, kai po keleto pirmųjų kepimų, tenka nusivilti. Man atrodo, kad norint gerai įvaldyti duonkepę, ir , kad ji tavęs klausytų, reikia ilgiau praktikuotis ir kepti vienos rūšies gaminį. Ir kai jau galima pagal savo nuožiūrą improvizuoti produktais, tada pradėti bandyti kitus receptus. Bent aš taip daryčiau, jei grąžint laiką, kai įsigijau duonkepę. Dabar ji man tarnauja tik kaip maišytuvas ir tai praktiškai retai naudoju. O kad batonas greitai kietėja, tai ne duonkepė kalta, o miltai. Kuo auštesnės rūšies miltai, tuo iš jų mažiau naudos, tuo duona kietesnė ir organizmui toks produktas "niekinis". Nusipirkit kuo žemesnės rūšies , rupesnius miltus ir viskas gausis . Sėkmės!
Papildyta:
Duonkepė stebuklų nedaro, stebuklus galim daryti tik mes pačios !
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2010 10 19, 08:38)
Duonkepė stebuklų nedaro, stebuklus galim daryti tik mes pačios !

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos kepejeles!Kadangi prietaisu tema reciau aplankoma,tai rasau cia 4u.gif Ar kas is jusu kepa duona is speltos pigioje (Bomann cb593)duonkepeje?Jei taip,gal galit pasidalint receptu ir su kuria programele kepat?nes dukrai is miltu galim tik spelta,ryziu miltus ir kukuruzu miltus,o ji taip megsta batona tongue.gif Atsiprasau,jei kartojuos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasara gimusi @ 2010 10 19, 10:45)
Sveikos kepejeles!Kadangi prietaisu tema reciau aplankoma,tai rasau cia 4u.gif Ar kas is jusu kepa duona is speltos pigioje (Bomann cb593)duonkepeje?Jei taip,gal galit pasidalint receptu ir su kuria programele kepat?nes dukrai is miltu galim tik spelta,ryziu miltus ir kukuruzu miltus,o ji taip megsta batona tongue.gif Atsiprasau,jei kartojuos  4u.gif


Kepiau su spelta, savo neprabangioje duonkepėje smile.gif Taigi jokio skirtumo ten kvietiniai ar speltos miltai. Spelta dar geriau kyla. Taip kad imi receptą su kvietiniais miltais ir juos pakeiti į speltą. Skonis beveik nesiskiria. Aš taip ir gelbėjausi nuo bado, kol alergišką vaiką maitinau. Sėkmės!
Atsakyti
Labas mergaites 4u.gif

cia nesu rasiusi, bet skaitau ir mokausi senai. Aciu jums uz receptur, patarimus ir sveika maista wub.gif

Parasiau, nes norejau padrasint mergaite del duonkepes thumbup.gif nenusimink ir nenuleisk ranku viskas su ja yra gerai. As joje ir nekepu, nepatinka.... na bet tarnauja tai ji tikrai, viska susiminkau , ir duonele ir bandeles ir koldunams,makaronams, uogoms, net meducio tortui mase pasidarau . receptai tai bet kurie tinkais sm wub.gif ka merginos daro rankom as su aparatu
Atsakyti
QUOTE(laurriukas @ 2010 10 19, 11:52)
Kepiau su spelta, savo neprabangioje duonkepėje smile.gif Taigi jokio skirtumo ten kvietiniai ar speltos miltai. Spelta dar geriau kyla. Taip kad imi receptą su kvietiniais miltais ir juos pakeiti į speltą. Skonis beveik nesiskiria. Aš taip ir gelbėjausi nuo bado, kol alergišką vaiką maitinau. Sėkmės!

aciu 4u.gif
Atsakyti