Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios

QUOTE(JusRuMa @ 2010 10 16, 00:41)
4u.gif aiškėja po truputį.
deja, Vilniuje. O kvietinių rupių ar būna parduotuvėse, nes kažkaip nemačiau? g.gif

Tiesa, vis guodžiausi, kad nepavyksta iškepti mielinio batono. Pavyko... iš 5 karto clap.gif  Dabar kepu kone kasdien.

Buna, buna, Maximoj, ten kur sveikuoliu produktai, ten visokiu miltu yra
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 10 16, 00:43)
iki, maximose būna  4u.gif

Sakai g.gif Nu kiek žiūrėjau, Maximoj nemačiau, nei prie tų sveikuolių, nei prie paprastų g.gif O IKI nesilankau, tai gal ten ir būna g.gif
Atsakyti
Va čia visokių miltų rasit
ekopirk
Atsakyti
QUOTE(JusRuMa @ 2010 10 16, 00:41)
4u.gif aiškėja po truputį.
deja, Vilniuje. O kvietinių rupių ar būna parduotuvėse, nes kažkaip nemačiau? g.gif

Tiesa, vis guodžiausi, kad nepavyksta iškepti mielinio batono. Pavyko... iš 5 karto clap.gif  Dabar kepu kone kasdien.

IKI tiksliai yra, tik žiūrėkit didesnėse parduotuvėse ir rupių kvietinių ir rupių ruginių
sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 10 15, 20:26)
neisivaizduoju kaip gali visiskai nepakilti duona  g.gif kazkas su mielem tada negerai. o su kokiom mielem kepet juodas duonas? nes sukritimo priezastys yra dvi: 1. per skysta tesla 2. der daug arba per stiprios mieles.



as turiu sausas mieles ferminap is maxsimos ir kitas ,bet negaliu pavadinimo parasyti nes tokiu raidziu nera ukrainieciu gamybos. tai su va tom ukrainietiskom ir nepakilo visAI. O bociu ir bordino duonas tai ir nezinau kokias dejau schmoll.gif gal ukrainietiskas doh.gif . ir dar man jos tokios gaunasi ,kad kaip pjauni tai peilis apsiklijuoja net tokios kaip ir nedakepe. tai bociu duona pabandziau atgal i duonkepe ideti ir dar valandai kept palikau ,bet nieko ten geriau nepasidare.vistiek aplink peili apsigunguluoja duona.
Atsakyti
QUOTE(karosimi @ 2010 10 16, 13:43)
as turiu sausas mieles ferminap  is maxsimos ir kitas ,bet negaliu pavadinimo parasyti nes tokiu raidziu nera ukrainieciu gamybos. tai su va tom ukrainietiskom ir nepakilo visAI. O bociu ir bordino duonas tai ir nezinau kokias dejau  schmoll.gif gal ukrainietiskas doh.gif . ir dar man jos tokios gaunasi ,kad kaip pjauni tai peilis apsiklijuoja net tokios kaip ir nedakepe. tai bociu duona pabandziau atgal i duonkepe ideti ir dar valandai kept palikau ,bet nieko ten geriau nepasidare.vistiek aplink peili apsigunguluoja duona.

ferminap stipresni už kitas mielės, dėl to ir gali sukrist, dėl apsivėlimo, sumažinkit kiek vandens kiekį(~10ml), nes dėl drėgmes namie pakinta ir drėgmė miltuose
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2010 10 16, 12:28)
Sakai  g.gif  Nu kiek žiūrėjau, Maximoj nemačiau, nei prie tų sveikuolių, nei prie paprastų  g.gif  O IKI nesilankau, tai gal ten ir būna  g.gif


iki dažniau būna, maximose aš ir ne visad matau. O padėti, tai jie ne prie sveikuolių, ną bent jau bazėj

QUOTE(nataliuncik @ 2010 10 16, 13:48)
ferminap stipresni už kitas mielės, dėl to ir gali sukrist, dėl apsivėlimo, sumažinkit kiek vandens kiekį(~10ml), nes dėl drėgmes namie pakinta ir drėgmė miltuose


bet ar gi tas 10 ml turi tiek įtakos kilograminei duonai g.gif
Atsakyti
QUOTE(karosimi @ 2010 10 16, 13:43)
bet nieko ten geriau nepasidare.vistiek aplink peili apsigunguluoja duona.

Vandens mažiau reikia. Ir aš tikrai mažinu daugiau, nei 10 ml. Duonkepėje man praktiškai rutuliukas pasidaro, kaip ir batoną kepant.
Atsakyti
Aisku aciu bandysiu kuria diena kepti vel ir sumazinsiu vandenuko. pranesiu kaip sekesi. o dabar kepu batona. ax.gif
Atsakyti
jegu mieles is maximos fermipan red tai ju kieki reikia sumazinti pusiau mirksiukas.gif jos aktyvesnes.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 10 16, 13:54)
bet ar gi tas 10 ml turi tiek įtakos kilograminei duonai  g.gif

kepant orkaitei, taip

QUOTE(LinaGustė @ 2010 10 16, 15:06)
Vandens mažiau reikia. Ir aš tikrai mažinu daugiau, nei 10 ml. Duonkepėje man praktiškai rutuliukas pasidaro, kaip ir batoną kepant.

duonkepei galima mažint iki 50ml, dar miltų rupumas įtakoja
Atsakyti
O duonkepėje kokią duoną ar batoną bekeptum, reik, kad tešla būtų išmaišyta iki gumulo (su mielėm/raugu)? Na jei matos, jog tešlą kiek skystesnė, nepaimsi į rankas, limpanti, tai visada paberiat dar šiek tiek miltų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 16 spalio 2010 - 20:04