Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios

QUOTE(Sense @ 2010 10 13, 15:37)
Aš nusipirkau su mintim tešlą prieš kepimą palyginti ar kokio torto kremą viršuj išlyginti, o kad galima panaudoti duonos atlipdyme nuo paviršiaus, dašilo tik filmuką pažiūrėjus.  ax.gif

Su tokiom mentelėm galima ir pačią tešlą minkyti. Tik reikia turėti dvi menteles ir neturėti duonkepės ! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2010 10 13, 16:16)
Su tokiom mentelėm galima ir pačią tešlą minkyti. Tik reikia turėti dvi menteles ir neturėti duonkepės !  biggrin.gif

drinks_cheers.gif mano mama tik su jais ir minko, o man labai patinka minkyt rutuliuką ir kočiot, jei reikia, ant silikoninio kilimėlio, nei kas prilimpa thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 10 13, 20:10)
drinks_cheers.gif mano mama tik su jais ir minko, o man labai patinka minkyt rutuliuką ir kočiot, jei reikia, ant silikoninio kilimėlio, nei kas prilimpa  thumbup.gif


o iš kur tą silikoninį kilimėlį gaut?
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 10 13, 20:15)
o iš kur tą silikoninį kilimėlį gaut?

aš pirkau Kaune, senamiesti, mačiau Sanitex'e Ukmergės g.(galėsiu paimt jei reikės, šia sav. važiuosiu), dar Gerduvoj anksčiau buvo g.gif
Atsakyti
O kokie dydžiai ir kainos, nes Akropolyje mačiau didelį už 70-80 Lt, tai per brangu pasirodė.
Vėl, jei tešla limpa prie silikoninės mentelės, kaip ji nelimpa prie kilimėlio, ir ar jis nesikilnoja minkant kartu su tešla? Kai kaina didelė, tai pagalvoji ir apie niuansus.
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 10 13, 20:18)
aš pirkau Kaune, senamiesti, mačiau Sanitex'e Ukmergės g.(galėsiu paimt jei reikės, šia sav. važiuosiu), dar Gerduvoj anksčiau buvo g.gif


Čia tas kur kažkada statybų alėja buvo?
Aš dar jų nuolaidų kortelę turiu.
O kočėlą irgi silikoninį naudojat?



Ir iš vis kaip su tom mentelėm minkyt? Niekad nedariau mielinių tešlų, nes nepakenčiu terliotis, tai man tiek neaiškumų doh.gif


Vakar paskaičiau temą, pažiūrėjau filmukus ir sumečiau produktus į duonkepę. Vis gi koks gėris, gali savais reikalais užsiiminėt ir tuo pačiu tešla jau paruošta.
Atsakyti
Duonkepė patogus dalykas, be kalbų, bet kai ji amžinai sugedusi tai reikia kažkaip suktis smile.gif . Su dviem mentelėm tikriausiai minko profesionalai, jų abi rankos vienodu pajėgumu darbuojasi. Čia kaip vienu metu 2 kibinus profas abiem rankom iškart gražiai užlanksto.
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 10 14, 08:25)
O kokie dydžiai ir kainos, nes Akropolyje mačiau didelį už 70-80 Lt, tai per brangu  pasirodė.
Vėl, jei tešla limpa prie silikoninės mentelės, kaip ji nelimpa prie kilimėlio, ir ar jis nesikilnoja minkant kartu su tešla? Kai kaina didelė, tai pagalvoji ir apie niuansus.

pirkau čia ir forma ir kilimėlį
Silikoninis kilimėlis minkyti tešlai (tešla neprilimpa) ir kepti. Tinka naudoti nuo -60 º C iki +230º C.
295 х 395 mm. KAINA 38.00 Lt.
395 х 595 mm. KAINA 50.00 Lt.

QUOTE(keistuole @ 2010 10 14, 08:54)
Čia tas kur kažkada statybų alėja buvo?
Aš dar  jų nuolaidų kortelę turiu.
O kočėlą irgi silikoninį naudojat?
Ir iš vis kaip su tom mentelėm minkyt? Niekad nedariau mielinių tešlų, nes nepakenčiu terliotis, tai man tiek neaiškumų  doh.gif
Vakar paskaičiau temą, pažiūrėjau filmukus ir sumečiau produktus į duonkepę. Vis gi koks gėris, gali savais  reikalais užsiiminėt ir tuo pačiu tešla jau paruošta.

taip
na, tada turėk omeni, rytoj-poryt planuoju ten važiuot, galėčiau jei ką paimt (kaina tokia pat)
taip, silikoninį, nes su mediniu nelabai kas išeidavo blush2.gif
biggrin.gif man ir lengviau kad mašina suminkytu, nes laiko ir taip trūksta ax.gif

QUOTE(pipete @ 2010 10 14, 09:05)
Duonkepė patogus dalykas, be kalbų, bet kai ji amžinai sugedusi tai reikia kažkaip suktis  smile.gif . Su dviem mentelėm tikriausiai minko profesionalai, jų abi rankos vienodu pajėgumu darbuojasi. Čia kaip vienu metu 2 kibinus profas abiem rankom iškart gražiai užlanksto.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 10 14, 12:29)
na, tada turėk omeni, rytoj-poryt planuoju ten važiuot, galėčiau jei ką paimt (kaina tokia pat)
taip, silikoninį, nes su mediniu nelabai kas išeidavo  blush2.gif


ačiū, Nataliuncik 4u.gif , bet tai ir pati gi galiu nuvažiuot, jei jau išsikrapštau iš namų, tai jau mažas skirtumas, kur važiuot, ar pas jus, ar į parduotuvę. Tuo pačiu reiks kavos prigriebt, nes maximoj nelabai koks pupelių pasirinkimas doh.gif

O kočėlą kur pirkot, aš vis tą tuperware žiūrinėju, bet kaip tai gaila pinigų, nors visi labai giria.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 10 14, 12:42)
ačiū, Nataliuncik  4u.gif , bet tai ir pati gi galiu nuvažiuot, jei jau išsikrapštau iš namų, tai jau mažas skirtumas, kur važiuot, ar pas jus, ar į parduotuvę.  Tuo pačiu reiks kavos prigriebt, nes maximoj nelabai koks pupelių pasirinkimas  doh.gif

O kočėlą kur pirkot, aš vis tą tuperware žiūrinėju, bet kaip tai gaila pinigų, nors visi labai giria.

biggrin.gif greit aš prašysiu tavęs blush2.gif
Tai kad ir ten mažas asortimentas kavos, čia pažiūrėk, kainos thumbup.gif
Tuperwar'o ir pirkau už 45Lt
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 10 14, 12:55)
biggrin.gif  greit aš prašysiu tavęs  blush2.gif
Tai kad ir ten mažas asortimentas kavos, čia pažiūrėk, kainos  thumbup.gif
Tuperwar'o ir pirkau už 45Lt


gerai gerai aš irgi prisijungsiu, nes vienai man perdaug biggrin.gif

o tą kavos banką žinau, jau visas po kelis kart pirkau (na bent tas, kur kiek pigesnės).
Tai dabar stengiuos vis kitur pirkt, tai nesvarbu, kad mažas asortimentas, svarbu kitoks biggrin.gif
Dabar tai maximoj paulig nusipirkau, nu ir š, atsiprašant
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 10 14, 12:29)

Oi, kokį gerą dalykėlį pamačiau tame ouslapyje. Ten kur "kitos prekės" yra fomos duonos kildinimui. O kad taip aš gyvenčiau Vilniuje, momentaliai nusipirkčiau, o siųsdintis brangokai gaunasi.
Atsakyti