Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios

QUOTE(pipete @ 2010 10 09, 16:37)
Merginos, kurios kepate rugines duonas duonkepėje, kokias turit duonkepes? Pirkčiau tik su 2 mentelėm, ne mažiau 800 galingumo. Duonkepių temoje realiai kepančios beveik nerašo, o čia reikalinga patirtis... Padėkit  4u.gif
Gal ir kitoms ta info pravers, juk maža kas atsitinka  smile.gif .

Pas mane Panasonic SD255. Mentelė viena, bet ruginei duonai dedas kita mentelė....

QUOTE(pipete @ 2010 10 09, 17:24)
O koks Nr. taviškės, aš pagalvoju apie Panasonic, bet vėl, daug pinigų nemanau, kad verta investuoti, genda jos labai.

Turim jau Panasonic virš metų laiko. Kepam dažnai. Dar nėkart nebuvo sugedus. tfu tfuf tfu....
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 10 09, 15:24)
nu bet jus, moteros, duodat ciudu  doh.gif o instrukcija skaitet?  biggrin.gif



tiesa pasakius tikrai mazai skaiciau nes naudoju pagrinte tik pirma o db po ranka neturiu instrukcijos kraustymo metu galai zino kur nusidejo 4u.gif

QUOTE(Nerutė @ 2010 10 10, 08:10)
na man jis minkstas atrdod wink.gif iskocioju beje laaabai plonai wink.gif

13 programa  4u.gif

aciukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2010 10 10, 13:07)
Pas mane Panasonic SD255. Mentelė viena, bet ruginei duonai dedas kita mentelė....
Turim jau Panasonic virš metų laiko. Kepam dažnai. Dar nėkart nebuvo sugedus. tfu tfuf tfu....


Oi, ne taip surašiau, ne Panasonic modeliai genda, bet šiaip kitos duonkepės blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(Inesska @ 2010 10 08, 09:51)
Sveikos mamytes!
karosimi, pas mane duonkepe su dviem mentaliais, as labai patenkinta, pas mane Moulinex, bet be indu bagetem, galingumas 880w, o dar Senukose maciau Philips, irgi tokia didele ir indas bagetem yra


Inesska, kadangi aš turiu tokią pat duonkepę, noriu paklausti, kokį apskrudinimo lygį renkatės. Mat aš visada dedu tik patį mažiausią, bet vis tiek tenka duoną (baltą mielinę) apipjaustyti, nes žiauriai kieta pluta būna.

Ir apskritai, patarikt kas nors, ką daryti, kad su duonkepe pavyktų normalaus balto batono išsikepti: tai įdumba, tai susmenga ir visada apdega doh.gif Pusiau ruginė rauginta gaunasi super, o va paprasta "bulka" niekaip g.gif Mielių mažinau, miltų didinau, išbandžiau kelias programas, nu niekaip... jau ir rankas baigiu nusvarinti...
Atsakyti
Iškilo tokis klausimėlis. Aš turiu raugo, kuris yra pusiau ruginis, pusiau kvietinis (mat jį iki šiol tenaudojau tokiai pusiau ruginei duonai kepti). O ką daryti, jei noriu išskikepti tik kvietinės duonelės? Ar man ruoštis naujo kvietinio raugo, ar naudotį tą turimą? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(JusRuMa @ 2010 10 11, 00:54)
Iškilo tokis klausimėlis. Aš turiu raugo, kuris yra pusiau ruginis, pusiau kvietinis (mat jį iki šiol tenaudojau tokiai pusiau ruginei duonai kepti). O ką daryti, jei noriu išskikepti tik kvietinės duonelės? Ar man ruoštis naujo kvietinio raugo, ar naudotį tą turimą? blush2.gif


aš nadučiau tą patį, tiesiog imčiau jo šaukštą ir pamaitinčiau rupiais kvietiniais miltais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JusRuMa @ 2010 10 11, 00:54)
Iškilo tokis klausimėlis. Aš turiu raugo, kuris yra pusiau ruginis, pusiau kvietinis (mat jį iki šiol tenaudojau tokiai pusiau ruginei duonai kepti). O ką daryti, jei noriu išskikepti tik kvietinės duonelės? Ar man ruoštis naujo kvietinio raugo, ar naudotį tą turimą? blush2.gif

Na , aišku, kad naudokit raugą tokį kokį turit. Jeigu norit kepti tik kvietinę duonelę, tai turimą raugą maitinkit tik kvietinias miltais( tik jokiu būdu ne aukščiausios rūšies). Nuo pasigaminto raugo vėl atsidėkit apie porą šaukštų starteriui ir sekančiam kartui pamaitinsit tokiais miltais, kokią norėsit kepti duonelę. Sėkmės!
Atsakyti
QUOTE(JusRuMa @ 2010 10 11, 00:27)
Inesska, kadangi aš turiu tokią pat duonkepę, noriu paklausti, kokį apskrudinimo lygį renkatės. Mat aš visada dedu tik patį mažiausią, bet vis tiek tenka duoną (baltą mielinę) apipjaustyti, nes žiauriai kieta pluta būna.

Ir apskritai, patarikt kas nors, ką daryti, kad su duonkepe pavyktų normalaus balto batono išsikepti: tai įdumba, tai susmenga ir visada apdega doh.gif Pusiau ruginė rauginta gaunasi super, o va paprasta "bulka" niekaip g.gif Mielių mažinau, miltų didinau, išbandžiau kelias programas, nu niekaip... jau ir rankas baigiu nusvarinti...

Pati maziausia, o dar jei duona kepasi velu vakare, tai pastovejus nakti duonkepyje, tai pluta truputi mimkstesne darosi ir dar as duona i maiseli dedu, tai irgi suminksteja. Na pas mane buna kad nukrenta, bet mergaites cia rase, sumazint vandens, tai si karta sumazinau, labai grazi duonyte isejo. O taip tai balta duona pas mane neblogai isejna, as ir bulkos kepu ir greita duona ir paprasta balta. Bulkos tai is sios temos receptuku, atleiskit, neatsimenu kieno buvo toks kurinys blush2.gif uzkonspektavau sau sia receptuka ir labai maniskiam patinka
user posted image user posted image

O dar buna, kad as kepu ne pagal programa, o tesla maisau duonkepyje, o po to duodu truputi pastovet ir jungiu kepymo funkcija, 14 programa, 50 minuciu ir irgi gaunasi neblogai
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 10 11, 08:54)
aš nadučiau tą patį, tiesiog imčiau jo šaukštą ir pamaitinčiau rupiais kvietiniais miltais  4u.gif



QUOTE(Terra2 @ 2010 10 11, 09:44)
tai turimą raugą maitinkit tik kvietinias miltais( tik jokiu būdu ne aukščiausios rūšies)


Ačiū, taip ir bandysiu daryti. Tik įdomu, kodėl būtent rupiais reiki maitinti?
Papildyta:
QUOTE(Inesska @ 2010 10 11, 10:08)
Pati maziausia, o dar jei duona kepasi velu vakare, tai pastovejus nakti duonkepyje, tai pluta truputi mimkstesne darosi ir dar as duona i maiseli dedu, tai irgi suminksteja.


Ačiū 4u.gif Bandysiu trumpinti kepimo laiką, turi gi kažkaip pavykti.
Atsakyti
QUOTE(JusRuMa @ 2010 10 11, 10:42)
Ačiū, taip ir bandysiu daryti. Tik įdomu, kodėl būtent rupiais reiki maitinti?



bent man geriau dirba raugas jei maitinu rupesniais miltais.
Teoriškai, tai nežinau kodėl unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 10 11, 11:48)
bent man geriau dirba raugas jei maitinu rupesniais miltais.
Teoriškai, tai nežinau kodėl  unsure.gif


Klausiu, nes aš iki šiol maitindavau perpus ruginiai rupūs+kvietiniai aukšč.rūšies. Gaudavosi gerai. Tai su rupiais gal būtų dar geriau bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JusRuMa: 11 spalio 2010 - 09:53
Del raugo, tai as skaiciau, kad geriau primaitint arba ruginiais miltais, arba kvetiniai rupiais, tik ne auksciauses rusies, nes kitaip gali flora ne i gera puse pasikeist, tuose miltuose auksciauses rusies ne labai yra tu geru bakteriju, as taip supratau smile.gif
Atsakyti