Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios

Sveikos nu va nusipirkau ir as. paemiau su viena mentele dabar mum uzteks manau ir tiek duoneles. akropolio elekrtomarkete isgyre man lenkiska , sake geriau jau nei kinieciu,tai ir nusipirkau. bet dabar galvoju ar klaidos nepadariau man desnej pusej miltai neismaisyti laika rodo2,45 ir ji sildo gal kad tyli. g.gif
Papildyta:
Va vel minko, viskas gerai ten
Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2010 10 09, 11:31)
aciu nerute
tik kazin kuria cia pas mane mielines teslos ruosimo programa moulinex ow5003?
gal tiesiog sudeti ingrediantus o poto spausti bagetes?


nu bet jus, moteros, duodat ciudu doh.gif o instrukcija skaitet? biggrin.gif

beja as picai tesla ruosiu taip:

Aliejus 1 v.s.
Vanduo 240ml
Druska 1,5 a.s.
Miltai 480 g
Mieles 1 a.s.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 09 spalio 2010 - 15:25
Turėjau ETA duonkepę, bet sugedo kibirėlio apačioje velenėliai, tai grąžino pinigus. Dabar nebežinau kokią pirkti, ar tokią pačią (gal tiesiog nepasisekė su kibiru) ar kitokią?
Merginos, kurios kepate rugines duonas duonkepėje, kokias turit duonkepes? Pirkčiau tik su 2 mentelėm, ne mažiau 800 galingumo. Duonkepių temoje realiai kepančios beveik nerašo, o čia reikalinga patirtis... Padėkit 4u.gif
Gal ir kitoms ta info pravers, juk maža kas atsitinka smile.gif .
Atsakyti
Kiek as pastebejau, tai su dviem menteliais Moulinex ir Philips, gal kainos siek tiek skyriasi. As rugine duona kepu tik duonkepyje, kol kas labai patenkinta savo Moulinex,o smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesska @ 2010 10 09, 18:47)
Kiek as pastebejau, tai su dviem menteliais Moulinex ir Philips, gal kainos siek tiek skyriasi. As rugine duona kepu tik duonkepyje, kol kas labai patenkinta savo Moulinex,o  smile.gif

O koks Nr. taviškės, aš pagalvoju apie Panasonic, bet vėl, daug pinigų nemanau, kad verta investuoti, genda jos labai.
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 10 09, 19:24)
O koks Nr. taviškės, aš pagalvoju apie Panasonic, bet vėl, daug pinigų nemanau, kad verta investuoti, genda jos labai.

OW 500032, galingumas 860W, va dabar pasiziurejau instrukcija, kainavo 349 lt, neseniei Senukuose maciau uz 409 lt,garantija 2 metus, praeta savaite buvom Lenkijoi, tai ten tokia duonkepe kainavo 399 zl, pervedziau i lt, tai isejo 347 lt
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 10 09, 18:37)
Turėjau ETA duonkepę, bet sugedo kibirėlio apačioje velenėliai, tai grąžino pinigus. Dabar nebežinau kokią pirkti, ar tokią pačią (gal tiesiog nepasisekė su kibiru) ar kitokią?
Merginos, kurios kepate rugines duonas duonkepėje, kokias turit duonkepes? Pirkčiau tik su 2 mentelėm, ne mažiau 800 galingumo. Duonkepių temoje realiai kepančios beveik nerašo, o čia reikalinga patirtis... Padėkit  4u.gif
Gal ir kitoms ta info pravers, juk maža kas atsitinka  smile.gif .


mano tas moulinex'as su bagetėm, ruginės duonos su raugu man nemaišo, jei dedu miltų pagal receptą, o jei pridedu papildomai, tada išmaišo, bet man skaniau, kai mažiau tų miltų, tai maišau mikseriu. Kažkada bandžiau tik kildinti ir kepti, tai viskas tvarkoj.
Atsakyti

Sveikos,
Senai lankiaus čia pas jus ax.gif
atkeliavau su šviežia, ką tik iškepta Rugine Alaus Duona smile.gif
user posted image
po degustacijos
user posted image
Skani su kmynais,traškia plutele duona.
http://mojewypieki.blox.pl/2009/01/Chleb-zytni-na-piwie.html

QUOTE(pipete @ 2010 10 09, 18:37)
Merginos, kurios kepate rugines duonas duonkepėje, kokias turit duonkepes?

Aš kepu rugines ar pusiau rugines duonas. Duonkepė su dviem mentelėm, kaip tik turiu nuotrauką, kur truputį matos indas, jis toks nemažas, stačiakampio formos, galima kepti iki 1250g duoną. Kadangi indas nemažas, tai pasirinkau tokią duonkepę, kad turėtų ir indą atskirtą per pusę, labai patogu, galima kepti dvi skirtingas mažesnes duonas. Nedaug dar laiko naudojuos duonkepe, bet esu ją patenkinta,o jei dar visas jos programas suprasčiau, tai išvis būtų super.
Nežinau kaip ruginę duoną maišo, kurios turi vieną mentelę, bet mano ir tai truputį pasikalatoja maišydama sunkesnę ruginę duoną.
Pažiūrėjau instrukciją - 800W.
Atsakyti
Tikiu, kad buvo daug kartu sneketa ir senbuvem tikrai atsibodes klausimas, bet... Nu niekaip negaliu rast, o visas temas perskaityt - sudetinga blush2.gif

Gal kas pasidalinsit dar karta info... ax.gif

Gavau dovanu duonkepe. Bomann 593. Suprantu, kad nieko ypatingo, bet noretusi ir su tokia sugebet issikept duoneles... rolleyes.gif taigi... kepiau pagal duonkepes instrukcijos recepta paprasta balta duona su saulegrazom. Pluta gavosi kieta, duona laaabai sausa ir vos tik atsalus, tokia kaip pastovejus kokias 3 dienas butu... Nu tokia lyg nesviezia...
Ar as cia kazka blogai padariau? Ar recepta koreguot reikia? Kaip padaryt, kad pluta nebutu tokia stora ir kieta, bet duonele apskrudinta nors siek tiek? Osausumas, cia nuo recepto, o gal tiesiog per daug ar per mazai miltu?

gal galit rekomenduot koki nesudetinga receptuka pradedanciajai ax.gif Su mielem, pradziai, nes raugo kol kas neturiu... Domintu kvietine duonele, duona skrudinimui ir pan... Duonele noreciau, kad iseitu ne tokia laaabai sausa, o siek tiek dregnesne ax.gif

Suprantu, kad pilna receptu temos pradzioj, bet galva susisuko ir nezinau nuo ko pradet blink.gif
Atsakyti
aaagnex, galiu parasyt receptuka, kuri labai daznai naudoju, is mano duonkepes knygutes, gal patiks

Balta duona

Vanduo- 300 ml
Druska- 1,5 a.s
Cukrus-0,5 v.s
Miltai- 520 gr.
Mieles- 1 a.s

As dedu produktus i duonkepe taip kaip ir parasiau, progama greiciausia pagrindine, 3,34 val. nepamirsk kepaliuko svori ir apskrudinima nustatyt, as kepu taip, kad pluta neapskrusdinta butu, na ir pagal tuos produktus gaunasi apie 750 gr. kepaliukas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inesska: 09 spalio 2010 - 21:00
QUOTE(pipete @ 2010 10 09, 18:37)
Turėjau ETA duonkepę, bet sugedo kibirėlio apačioje velenėliai, tai grąžino pinigus. Dabar nebežinau kokią pirkti, ar tokią pačią (gal tiesiog nepasisekė su kibiru) ar kitokią?
Merginos, kurios kepate rugines duonas duonkepėje, kokias turit duonkepes?


Nepaminėjau, kad ne Lietuvoje pirkta mano duonkepė, todėl dėl firmos nepatarsiu.
Atsakyti
QUOTE(Ingridamis @ 2010 10 09, 12:30)
o tas padukas,(pica) is situ receptu minkstas gaunasi? blush2.gif


na man jis minkstas atrdod wink.gif iskocioju beje laaabai plonai wink.gif
QUOTE(lioliuke @ 2010 10 09, 12:31)
aciu nerute
tik kazin kuria cia pas mane mielines teslos ruosimo programa moulinex ow5003?
gal tiesiog sudeti ingrediantus o poto spausti bagetes?

13 programa 4u.gif
Atsakyti