Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios

QUOTE(karosimi @ 2010 10 08, 14:24)
Aisku supratau tu bageciu ir as norejau,o kaip jus taip pataret tai tikrai jusu teisybe aciu visom  lotuliukas.gif


jei pirksit moulinex' ą dviejų mentelių, galiu bagečių priedą atiduot 4u.gif
Atsakyti
Aš bagetes kepu tik orkaitėje, duonkepėje nieko nebekepu, nes man pluta neskani gaunasi ir jaučiasi kažkoks ne toks kvapas. O dydis, tai suvis juokas, 'špygutės' tokios.
Bagetėms kepti orkaitėje labai gerai spec. formos, kurių dar nenusipirkau. Formos
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 10 08, 15:49)
Aš bagetes kepu tik orkaitėje, duonkepėje nieko nebekepu, nes man pluta neskani gaunasi ir jaučiasi kažkoks ne toks kvapas. O dydis, tai suvis juokas, 'špygutės' tokios.
Bagetėms kepti orkaitėje labai gerai spec. formos, kurių dar nenusipirkau. Formos

Super dalykas!
o Lietuvoje ar yra jų pirkti?
Atsakyti
Vat ir man toks klausimas iskilo biggrin.gif , as kai nusipirkau duonkepe, tai galvuojau, kad gal pavyks atskirai nusipirkt ta prieda biggrin.gif o po to aprimau, o dabar pamaciau sitos formos ir dabar irgi tokiu noriu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2010 10 08, 16:22)
Super dalykas!
o Lietuvoje ar yra jų pirkti?

Lyg ir mačiau internete, bet nepamenu kur ir dar buvo gana brangu.
Žadu pirkti per amazoną, ten irgi visokių kainų yra. Tiesa, imčiau formą kur telpa bent 4 bagetės.
Atsakyti
mergaites ekstra klausimas noriu pasigaminti picai pada duonkepeje tai yra pasikildinti tesla ir pan kokia darot ir ant kokios programos kildot tesla duonekepej bei kokia sudetis aciukas.
jei niekas neatsakys per kokia 30 min tada klasuimas nebeaktualus smile.gif

db kepa mano firmine bulka su varske cinamonu dziovintais vaisiais niam.... jau namuciai pakvipe smile.gif
Atsakyti
lioliuke renkuosi mielines teslos ruosimo programa wink.gif
1 receptas :
Tešla:
500g miltų
250ml drungno vandens
1,5 a.s sausu mielių
1,5 šaukštelio druskos

2 receptas:
250 g miltų
3,5 g sausų mielių (pusė 7 g pakelio)
150 ml vandens
1 a. š. druskos
1 a. š. cukraus
1 v. š. taukų (su kaupu)

manau galima pasirinkt tik minkymo programa - bet paskui apie valanda pakildinkit tesla 4u.gif

kazi spejau i 30min biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(flour-pasta @ 2010 10 08, 10:02)
zinau, bet kiek kartu, ta dariau, tai duona nepavykdavo. tad ir nebesikisu i procesa ir neatidarineju duonines

Sveikute,as zinok visad istraukiu menteles po paskutinio kildinimo(sustabdau programa ir viska atlikus vel ijungiu),tuo paciu slapia ranka suglostau arba istraukus ir forma padarau,Pvz(padalinu i dvi dalis ir tarpusavy susuku viena su kita)ir tada jau nebedarineju,svarbiausia nedarineti kildinimo metu(manau ta ir pati zinai)
Atsakyti
laba diena,

Paisdariau raugo pagal Terra2, uzsimaisiau tesla palangos duonai pagal Terra2.
Bet kyla klausimas, kadangi pirmas kartas su raugu, ar tesla turi but skystesne nei iprastai su mielem? na pas mane dabar ne rutuliukas, o siaip mase g.gif .Kazin ar reik dadet miltu daugiau? g.gif manau gal reik, nes kepaliukas nesusiformuos man g.gif
Merginos ka daryt? help.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 10 09, 11:06)
lioliuke renkuosi mielines teslos ruosimo programa wink.gif
1 receptas :
Tešla:
500g miltų
250ml drungno vandens
1,5 a.s sausu mielių
1,5 šaukštelio druskos

2 receptas:
250 g miltų
3,5 g sausų mielių (pusė 7 g pakelio)
150 ml vandens
1 a. š. druskos
1 a. š. cukraus
1 v. š. taukų (su kaupu)

manau galima pasirinkt tik minkymo programa - bet paskui apie valanda pakildinkit tesla  4u.gif

kazi spejau i 30min  biggrin.gif

o tas padukas,(pica) is situ receptu minkstas gaunasi? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 10 09, 11:06)
lioliuke renkuosi mielines teslos ruosimo programa wink.gif
1 receptas :
Tešla:
500g miltų
250ml drungno vandens
1,5 a.s sausu mielių
1,5 šaukštelio druskos

2 receptas:
250 g miltų
3,5 g sausų mielių (pusė 7 g pakelio)
150 ml vandens
1 a. š. druskos
1 a. š. cukraus
1 v. š. taukų (su kaupu)

manau galima pasirinkt tik minkymo programa - bet paskui apie valanda pakildinkit tesla  4u.gif

kazi spejau i 30min  biggrin.gif

aciu nerute
tik kazin kuria cia pas mane mielines teslos ruosimo programa moulinex ow5003?
gal tiesiog sudeti ingrediantus o poto spausti bagetes?


Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2010 10 09, 12:31)
aciu nerute
tik kazin kuria cia pas mane mielines teslos ruosimo programa moulinex ow5003?
gal tiesiog sudeti ingrediantus o poto spausti bagetes?

Pas mane Moulinex,e teslos maisymo programa parasyta "Pates levees " , tai 13 programa. Tai pasiziurek receptu knyguteje, ten turi but parasyta 4u.gif
Atsakyti