Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios

QUOTE(uoga 3 @ 2010 10 07, 22:34)
Tai juk ja galima isimti anksciau. mirksiukas.gif


zinau, bet kiek kartu, ta dariau, tai duona nepavykdavo. tad ir nebesikisu i procesa ir neatidarineju duonines
Atsakyti
QUOTE(karosimi @ 2010 10 08, 08:05)
O kiek skaiciau tai kad su dviem mentelem geriau, nes viena nevisas teslas isminko. vaziuosiu i vilniu akropolio ermitaze kazin pasirinkimo duonkepiu yra ar ne ?

geriau su dviem mentelėm, Akropolyje nelabai didelis pasirinkimas, geriau į Senukus pavažiuot, netoli gi

Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 10 08, 12:08)
geriau su dviem mentelėm, Akropolyje nelabai didelis pasirinkimas, geriau į Senukus pavažiuot, netoli gi

aisku gerai paleksiu paziuresiu. pas mus senukuose 2 stovi ir rinktis nera is ko . vilniuj didesni senukai tai visai kas kita,paziuresim ka gausiu
Atsakyti
QUOTE(karosimi @ 2010 10 08, 12:55)
aisku gerai paleksiu paziuresiu. pas mus senukuose 2 stovi ir rinktis nera is ko . vilniuj didesni senukai tai visai kas kita,paziuresim ka gausiu

aš pati Senukuose pirkau Ukmergės g., dar Banginyje didelis pasirinkimas
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Norėjau jūsų pasiteirauti, gal kuri žinote, kodėl kepant ruginę duoną duonkepėje, neiškelia tešlos? Visus produktus dėjau pagal receptą. Ten nurodyta, kad reikia dėti sausas mieles. Galvoju, kad gal dėl to nekelia tešlos? Patarkite. Iškepus gaunasi ne ruginė duona, o ruginė plyta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*victoria* @ 2010 10 08, 13:13)
Sveikos merginos 4u.gif
Norėjau jūsų pasiteirauti, gal kuri žinote, kodėl kepant ruginę duoną duonkepėje, neiškelia tešlos? Visus produktus dėjau pagal receptą. Ten nurodyta, kad reikia dėti sausas mieles. Galvoju, kad gal dėl to nekelia tešlos? Patarkite. Iškepus gaunasi ne ruginė duona, o ruginė plyta doh.gif

ax.gif kodėl. iškelia, sunkiau kildint rugine, nes ji sunkesne, bet vistiek g.gif o sausos mielės jos aktyvios, turi gerai iškelt, jei tik galiojimas jų nepraėjo arba laikytos neteisingai ir žuvo
Atsakyti
Tik va dar nezinau ar yra koks skirtumas duonkepese kur 200lt. ir 500lt. ar cia tokios pat tik uz varda 300 lt. mokesiu?
Atsakyti
QUOTE(karosimi @ 2010 10 08, 13:39)
Tik va dar nezinau ar yra koks skirtumas duonkepese kur 200lt. ir 500lt. ar cia tokios pat tik uz varda 300 lt. mokesiu?

yra tema apie duonkepes, ten smulkiau apra6yta dauguma modeliu mirksiukas.gif
Atsakyti
As uz savo duonkepe mokejau 349 lt, bet tada akcija Ermitaze buvo, o taip inai apie 400 lt kainuoja, o su bagetem vis 500 lt, as net nezinau, tuos didesnes duonkepes ar galima uz 200 lt nusipirkt, gal ir pigesnes neblogos, bet mano seimai toki netinka, ten labai mazas duonos svoris iseina, max. 900-1000 gr o didesnei apie 1500 gr.,as del to ir pirkau didesne smile.gif
Atsakyti
As pati kai pirkau, tai labai norejau muolinexo su bagetem bigsmile.gif bet dabar galiu pasakyti, kad ju visiskai nereikia doh.gif visu pirma terlione, o visu antra man jos kai kepiau nepatiko - daug storos plutos ir mazai minkstimo doh.gif jei pirkciau dabar, tai rinkciausi moulinex, bet be bageciu schmoll.gif dar ir pinigeliai susitaupytu blush2.gif ir butinai 2 menteles, nzn kaip ten del maisymo kokybes, bet man graziau pailgas kepaliukas blush2.gif

O del mieliniu bandeliu, tai siulau pameginti sita tesla thumbup.gif man ji pati paciausia, gaunasi minkstutes bandeles ir jokiu kiausiniu cia deti nereikia blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DaivaVe: 08 spalio 2010 - 13:02
QUOTE(DaivaVe @ 2010 10 08, 13:57)
As pati kai pirkau, tai labai norejau muolinexo su bagetem  bigsmile.gif  bet dabar galiu pasakyti, kad ju visiskai nereikia  doh.gif  visu pirma terlione, o visu antra man jos kai kepiau nepatiko - daug storos plutos ir mazai minkstimo  doh.gif  jei pirkciau dabar, tai rinkciausi moulinex, bet be bageciu  schmoll.gif  dar ir pinigeliai susitaupytu  blush2.gif  ir butinai 2 menteles, nzn kaip ten del maisymo kokybes, bet man graziau pailgas kepaliukas  blush2.gif



dėl bagečių, tai 100% sutinku. Kai pirkau galvojau, nepamaišys, bet realiai tai maišo, tik stalčiuj vietą užima doh.gif
Atsakyti
Aisku supratau tu bageciu ir as norejau,o kaip jus taip pataret tai tikrai jusu teisybe aciu visom lotuliukas.gif
Atsakyti