Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios

QUOTE(Margareta @ 2010 10 07, 16:27)
o pagal koki recepta kepat?  rolleyes.gif jeigu dedat kiausinius tai pakeiskit tik i trynius  mirksiukas.gif


dedam dedam kiausinius, aciu uz patarimus 4u.gif
bandysim vel.
Atsakyti
QUOTE(flour-pasta @ 2010 10 07, 17:20)
Delonoje. Tik jie ne visada turi. Reik daznai i ju puslapi uzsukti, kai ten yra, tai ir parduotuveje yra. Ir tada jau daug perku smile.gif Tik Delnos pomidoriukai smulkiais labai gabaliukais. Ne pagal recepta.
O siaip brangesnis variantas yra kokiam didesniam prekybos centre nusipirkti sauleje dziovintu pomidoru ne aliejuje pakeli ir susipjaustyti juostelemis. Jei esate Vilniuje, tai Mindaugo Maximoj turetu tokiu pomidoru buti. Buvau uztikusi.

man labai patinka dvi parduotuvės šios firmos, labai didelis asortimentas prieskoniu, aliejų thumbup.gif o dabar užmačiau ir el.prekyba yra. Pas juos dž.pomidorai kiek stambesni nei DeLonoj
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 10 07, 15:27)
man labai patinka dvi parduotuvės šios firmos, labai didelis asortimentas prieskoniu, aliejų  thumbup.gif o dabar užmačiau ir el.prekyba yra. Pas juos dž.pomidorai kiek stambesni nei DeLonoj

Va va, Šitoj pardėj buvau Vilniuje. Buvo tik ką atsidarius (buvom šalia apsistoję ir ėjau pro šalį ieškot kelio į Deloną) biggrin.gif Tai Super thumbup.gif Apsiprekinau ko reikėjo ir KIEK laiko sutaupiau.... Labiausiai tai mb džiaugės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2010 10 07, 18:03)
Va va, Šitoj pardėj buvau Vilniuje. Buvo tik ką atsidarius (buvom šalia apsistoję ir ėjau pro šalį ieškot kelio į Deloną) biggrin.gif Tai Super thumbup.gif  Apsiprekinau ko reikėjo ir KIEK laiko sutaupiau.... Labiausiai tai mb džiaugės biggrin.gif

nu jo, jų asortimentas maloniai stebina kaip prieskonių taip ir aliejų thumbup.gif O dabar net trys Vilniuje
Atsakyti
Ruosiuos pirkti duonkepe,ir iskylo klausymas, o kaip jos prie kibirelio neprilimpa ?
Atsakyti
QUOTE(karosimi @ 2010 10 07, 21:20)
Ruosiuos pirkti duonkepe,ir iskylo klausymas, o kaip jos prie kibirelio neprilimpa ?

ne, neprilimpa, nes kibirėlio vidus padengtas teflonu
Atsakyti
man tik maisymo kojele visada i duona ikepusi nervuoja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(flour-pasta @ 2010 10 07, 22:58)
man tik maisymo kojele visada i duona ikepusi nervuoja  ax.gif

Tai juk ja galima isimti anksciau. mirksiukas.gif
Atsakyti
O kiek skaiciau tai kad su dviem mentelem geriau, nes viena nevisas teslas isminko. vaziuosiu i vilniu akropolio ermitaze kazin pasirinkimo duonkepiu yra ar ne ?
Atsakyti
Sveikos mamytes!
karosimi, pas mane duonkepe su dviem mentaliais, as labai patenkinta, pas mane Moulinex, bet be indu bagetem, galingumas 880w, o dar Senukose maciau Philips, irgi tokia didele ir indas bagetem yra
Atsakyti
QUOTE(Inesska @ 2010 10 08, 08:51)
Sveikos mamytes!
karosimi, pas mane duonkepe su dviem mentaliais, as labai patenkinta, pas mane Moulinex, bet be indu bagetem, galingumas 880w, o dar Senukose maciau Philips, irgi tokia didele ir indas bagetem yra


pas mane tai su tom bagetėm, bet jei jau ir darau aš jas (na kokių porą kart per pusmetį), tai kepu orkaitėj, nes tingiu cackintis su tokiom miniatiūrinėm, kaip ten reik.

O dėl maišymo, tai ruginės su raugu nemaišo nei su dviem nei su viena mentele, arba reik daug daugiau miltų dėt.
Atsakyti
Na va ateinu pasirodyt su savo batonu, pagal Terros receptuką, tik kodėl man viskas taip plyšta doh.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti