Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios

QUOTE(keistuole @ 2010 10 06, 09:10)
man atrodo, kad reik moderatorės prašyt, kad pataisytų

Valio! Moderatorė ištaisė mano klaidą!
Atsakyti
QUOTE(karosimi @ 2010 10 06, 12:40)
Dar as pas jus. maxsimoj perejau grynai salyklo neradau,bet nusipirkau (Gera gira).Sudetis butu mieziu salyklas,ryziu salyklas ,apyniu salyklas,vanduo, sausos mieles. ar tiks man sitas misinys.as pasitariau su savim ir nusprendziau kad gal tiks g.gif


tiks 4u.gif
tik mielės ar ne atskirai būna?
Atsakyti
Sveikos kepejeles 4u.gif

Siandien radau vaizdines medziagos, kaip issikepti duonutes. Viskas atrodo labai paprastai, gal pades pradedancioms ax.gif

http://www.youtube.c...feature=related

sekmes
Atsakyti
Ten i sudeti ieina mieles, tai as dar idesiu pagal recepta kur priklauso tai kad per daug nebutu?
Papildyta:
cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif mano raugas augo bet nedaaugo ,supelyjo
Atsakyti
Tame pakelyje "Gera Gira" mieles eina atskirai, ten vikas porcijom supakota pakelis saliklo, pakelis mieles ir taip 3 porcijos , o vat tame kur " Lietuviska Gira" tai ten viskas su mielem sumasyta smile.gif
Atsakyti
Tikslei viskas atskirai ,o as va nusipirkau ir dezutes neatidariau. O mano rauguj ko gero per salta buvo,kad supelijo.o siltesnes vietos jau kaip vonia prie givatuko tai nerasiu tikrai schmoll.gif
Atsakyti
Nelabai palankus metas raugui daryti. Geriausiai per vasaros karscius gaunasi, is puodo lipa lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai va kad as dabar tik jus uzradau . nu ka padarysi. eisiu margiem batonam tesla uzminkisiu ir i saldituva,o rytoj kepsiu gal gausis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(karosimi @ 2010 10 06, 19:21)
Tai va kad as dabar tik jus uzradau . nu ka padarysi. eisiu margiem batonam tesla uzminkisiu ir i saldituva,o rytoj kepsiu gal gausis ax.gif

O tu isitikinusi, kad supelijo, nes raugas kartais tokia balta plevele apsitraukia, nepatyrusieji galvoja, kad pelesis g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2010 10 06, 19:24)
O tu isitikinusi, kad supelijo, nes raugas kartais tokia balta plevele apsitraukia, nepatyrusieji galvoja, kad pelesis g.gif

Nu taip balta plevele,bet ir labai smirda,nes as kazkur skaiciau kad jo kvapas jau turi geresnis buti vistig rytoj 5 diena . tai dabar nebezinau doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(karosimi @ 2010 10 06, 21:42)
Nu taip balta plevele,bet ir labai smirda,nes as kazkur skaiciau kad jo kvapas jau turi geresnis buti vistig rytoj 5 diena . tai dabar nebezinau doh.gif  doh.gif  doh.gif

Kvapas labai rugstas g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2010 10 06, 21:48)
Kvapas labai rugstas g.gif

tai kvapas ir turi būt rūgštus, čia gi raugas
svarbu kad ne butu pelėsio kvapo ar pačio pelėsio mirksiukas.gif
Atsakyti