Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios

Tai vadinasi salyklas del spalvos,ne del skonio, supratau lotuliukas.gif
Papildyta:
TERRA2 O kodel plykinis,ji reikia verdanciu vandeniu uzpilti gal blush2.gif .ten kur nakciai sumaisom.
Atsakyti
O jus ant groteliu ar ant skardos kepat?
o as skaiciau ,skaiciau apie duonkepes tai gal patartumet kokia geriau pirkti ,kad ir rugine tesla maisytu? blush2.gif
Atsakyti
Terra, jau vaizdas batono blink.gif blink.gif , aš apakus, nerealus thumbup.gif . Merginos, kokios jūs šaunuolės, šitokių skanybių pridarot 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2010 10 05, 12:33)

Vaje koks grozis,vaikams turetu patikti,jau nusikopijavau,kai tik turesiu minutele laisvesne isbandysiu .
Saunuoles jus kepejeles 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(karosimi @ 2010 10 05, 19:04)
Tai vadinasi salyklas del spalvos,ne del skonio, supratau lotuliukas.gif
Papildyta:
TERRA2 O kodel plykinis,ji reikia verdanciu vandeniu uzpilti gal blush2.gif .ten kur nakciai sumaisom.

Taip, salyklas skonio visai nepakeičia( bent man taip atrodo), nebent jo pridėti labai daug. O dėl plikinio, Jūs labai gerai pastebėjot. Aš ir pati dabar susisgribau - ten tikrai ne plikinys, o mielinis raugas. Ačiū Jums labai už pastebėtą klaidą. Puolu koreguoti.
Papildyta:
O kas svarbiausia, tai nemoku kaip pakoreguoti tą receptą. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2010 10 06, 08:25)
Taip, salyklas skonio visai nepakeičia( bent man taip atrodo), nebent jo pridėti labai daug. O dėl plikinio, Jūs labai gerai pastebėjot. Aš ir pati dabar susisgribau - ten tikrai ne plikinys, o mielinis raugas. Ačiū Jums labai už pastebėtą klaidą. Puolu koreguoti.
Papildyta:
O kas svarbiausia, tai nemoku kaip pakoreguoti tą receptą.  g.gif


man atrodo, kad reik moderatorės prašyt, kad pataisytų
Atsakyti
Terra2, labai gražiai atrodo thumbup.gif

Net ir negalvojau, kad išgaut tokia ryškiai oranžine blizgia spalvą, pakaks apipurkšt vandeniu blush2.gif aš tai visad aptepdavau batonus/bulkutes su tryniu, tada tokia sodri spalva gaunasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 10 06, 11:41)
Terra2, labai gražiai atrodo  thumbup.gif

Net ir negalvojau, kad išgaut tokia ryškiai oranžine blizgia spalvą, pakaks apipurkšt vandeniu blush2.gif  aš tai visad aptepdavau batonus/bulkutes su tryniu, tada tokia sodri spalva gaunasi  ax.gif

bandeles ir aš tepu su trynio ir vandens mišiniu. O batonas nuotraukoje gal fotoaparato "dėka" toks oranžinis. Natūroje tai nėra toks ryškus, tik sodriai geltonas. Iš manęs ne kokia fotografė, sorry.
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2010 10 06, 11:46)
bandeles ir aš tepu su trynio ir vandens mišiniu. O batonas nuotraukoje gal fotoaparato "dėka" toks oranžinis. Natūroje tai nėra toks ryškus, tik sodriai geltonas. Iš manęs ne kokia fotografė, sorry.

na reiks išbandyt vien su vandeniu, k.t. šiandien kepsiu batoną
Atsakyti
QUOTE(karosimi @ 2010 10 05, 18:04)
Tai vadinasi salyklas del spalvos,ne del skonio, supratau lotuliukas.gif
Papildyta:
TERRA2 O kodel plykinis,ji reikia verdanciu vandeniu uzpilti gal blush2.gif .ten kur nakciai sumaisom.


nesutinku schmoll.gif salyklas suteikia ir kvapa, ir skoni, ir spalva. o jeigu grynai del spalvos tai jo, nudazyti galima ivairiai, bet nebus salyklo kvapo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 10 06, 11:56)
nesutinku  schmoll.gif  salyklas suteikia ir kvapa, ir skoni, ir spalva. o jeigu grynai del spalvos tai jo, nudazyti galima ivairiai, bet nebus salyklo kvapo  rolleyes.gif

nu jo, anksčiau kad nudažyt, naudojom ir kavą, ir cinamoną..., bet su salyklu net nepalygint
Atsakyti
Dar as pas jus. maxsimoj perejau grynai salyklo neradau,bet nusipirkau (Gera gira).Sudetis butu mieziu salyklas,ryziu salyklas ,apyniu salyklas,vanduo, sausos mieles. ar tiks man sitas misinys.as pasitariau su savim ir nusprendziau kad gal tiks g.gif
Atsakyti