Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios

QUOTE(Bozenyte @ 2010 09 28, 12:52)
mikseri turiu smile.gif , o kur geriau kepti duoną duonkepei, ar orkaitėje, ir kokia turi būti tešla, skysta, grietinės tirštumo, ar dar kažkokia?
geriaus turbūt išmokčiau jei realiai pamatyčiau visą procesą.

kur kept, čia jau individualiai, kaip pradedančiajai gal ir duonkepe gerai butu, nes produktus sudėsit, o ji jau pati išmaišys(tik su ruginia tešla bus kiek sunkiau arba reikia spec.mentelių). Jei kvietine tešla, tai maišant turi susidaryt toks gražus pagrandukas, su rugine kiek kitaip, ji bus lipnesne. Skista tešla dažniausia keksam gaunasi
nes duonkepe čia kaip pradžia, net kurie anksčiau nieko nekepė, pradeda kept, ieško vis naujovių. Netgi jei vėliau kepsit orkaitei, duonkepe pas jus nedulkės, visada atsiras jai darbo, ar tešla mielinėms bandelėms, ar batonui, ar koldūnams padaryt

Dabar mano svajonė blush2.gif user posted image
Atsakyti
prieš perkant, pažiūrėk, kad šluotelės tuščiam inde beveik siektų dugną. Nes draugė buvo nusipirkus ir krūtą, ale šluotelės mažų kiekių nepasiekė.....
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2010 09 28, 17:23)
prieš perkant, pažiūrėk, kad šluotelės tuščiam inde beveik siektų dugną. Nes draugė buvo nusipirkus ir krūtą, ale šluotelės mažų kiekių nepasiekė.....

pioneer.gif bet čia jau daugiau reikia žiūrėt iš pusiau profesionalių, atitinkamai ir kaina doh.gif bet vyras kaip ir užsiminė Kalėdom, tai dabar liko išsirinkt bigsmile.gif
aš prieš išsirenkant ką nors, visus apčiupinėsiu, surasiu kuo daugiau atsiliepimų, pabandysiu išbandyt, o tik tada perku blush2.gif
Atsakyti
reiks artimiausiu metu pažiūrėt duonkepių asortimentą, vyrui jau vakar vakare pamynėjau kad noriu (regis neprieštaravo šitam pirkiniui) 4u.gif
ir tada bandysim kept duoną
Papildyta:


Dabar mano svajonė blush2.gif user posted image
[/quote]

čia irgi duonkepė? kaip joje kept? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozenyte @ 2010 09 28, 17:50)
reiks artimiausiu metu pažiūrėt duonkepių asortimentą, vyrui jau vakar vakare pamynėjau kad noriu (regis neprieštaravo šitam pirkiniui) 4u.gif
ir tada bandysim kept duoną

čia irgi duonkepė? kaip joje kept? 4u.gif

pažiūrėkit čia, rasit daug patarimu mirksiukas.gif
ne, čia tešlos maišymo mašina
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 09 28, 17:53)
pažiūrėkit čia, rasit daug patarimu mirksiukas.gif
ne, čia tešlos maišymo mašina

lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 09 28, 17:19)

Dabar mano svajonė  blush2.gif  user posted image

Nataliuncik, o čia 'vikingas' ar 'kitchenaidas'? Aš nusipirkau 'bomann', pabandymui, nes buvo nebrangus, bet sunkiai ruginę duoną maišo, visko neužkabina, tai net nežinau. Reikia jam vis duoti pailsėti.
BOMANN
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 09 28, 17:53)
ne, čia tešlos maišymo mašina

OHo, net nežinočiau ką su ja galima daryti... Galvojau, kad čia paprastas mikseris- plaktuvas, o gal taip ir yra? blush2.gif Ar čia kas mandraiu, pvz su šildomu dubeniu ir tešlos kildinimu?
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 09 28, 18:07)
Nataliuncik, o čia 'vikingas' ar 'kitchenaidas'? Aš nusipirkau 'bomann', pabandymui, nes buvo nebrangus, bet sunkiai ruginę duoną maišo, visko neužkabina, tai net nežinau. Reikia jam vis duoti pailsėti.
BOMANN

nežinau koks čia modelis, draugas siūlė atvežt iš Kinijos g.gif
bet žiūriu galingumas geras, kaista ar kas, kodėl reikia duot pailsėt? aš tokia žiūrinėju, bet kaina doh.gif
Atsakyti
Nataliuncik, as Kenwood'a turiu, tik ne profesionalams, mazesnes talpos indas, suuuperrr. Taigi galima imti lizingu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 09 28, 18:36)
nežinau koks čia modelis, draugas siūlė atvežt iš Kinijos g.gif
bet žiūriu galingumas geras, kaista ar kas, kodėl reikia duot pailsėt? aš tokia žiūrinėju, bet kaina doh.gif

Nelaukiu kol pradės kaisti, birbti pradeda, tai stabdau. Bet ruginės duonos gerai nekabina, minkau kabliu.
Kitko nebandžiau, puodas didelis smile.gif , tai 2 kiaušinių dar neplakiau turiu kitų mikserių tam reikalui.
Jolanka, turi 266 kenwodą ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pipete: 28 rugsėjo 2010 - 18:13
QUOTE(laurechka @ 2010 09 28, 17:23)
prieš perkant, pažiūrėk, kad šluotelės tuščiam inde beveik siektų dugną. Nes draugė buvo nusipirkus ir krūtą, ale šluotelės mažų kiekių nepasiekė.....



drinks_cheers.gif
kažkada su paprastu mikseriu taip išsidūriau,


QUOTE(jolanka @ 2010 09 28, 18:50)
Nataliuncik, as Kenwood'a turiu, tik ne profesionalams, mazesnes talpos indas, suuuperrr. Taigi galima imti lizingu smile.gif


parodykit kokią turit bigsmile.gif


Nataliuncik, kai ką rasit, rodykit ax.gif aš ir vis gundausi kažkuo tokiu
Atsakyti