Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios

QUOTE(Mrs. R @ 2010 09 27, 16:14)
kacumota - mielinei tešlai jokių extra, jokių karališkų  schmoll.gif
O geriausia - 1a rūšis... na, eiliniai 550D turi būt geri...

Keista... Aš mielinėms bandelėms naudoju tuos 405D miltus. Radau ant kažkurių miltų pokelio lentelę, tai ja ir vadovaujuosi. Picos tešlai taip pat, keksams, biskvitams... O 550D naudoju koldūnų tešlai, varškėtukams ir batonams. 812D duonai su raugu... Ir šiaip viskas gerai gaunasi.
QUOTE(nataliuncik @ 2010 09 27, 16:42)
jei tos pačios rūšies miltai, tai gali taip būt dėl padidėjusio namie drėgnumo, miltai atidrėko

Vat aš irgi turiu įtarimą, kad čia drėgmė kalta. Pastebėjau, kad daug kam pastaruoju metu duona limpanti gaunasi, kuo ir aš skundžiausi neseniai. Nors anksčiau viskas normaliai buvo. Tai darau išvadą, kad reikia miltų kiek daugiau dėt g.gif O ir namie, nuo tos drėgmės, pelėsio kai kur jau net randasi, tai ko norėt... unsure.gif Įjungs šildymą, vėl situacija pasikeis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2010 09 27, 16:14)
Bozenyte - o tu rankom mielinę tešlą gamini? Man visą gyvenimą ji nesigaudavo... nes tingėjau minkyt, tai viena, antra, nenutaikydavau tešlos konsistensijos - prie šiltų rankų tešla labai mėgsta lipt doh.gif tai beri, beri miltus, kol pasidaro per kieta... išsigelbėjimas - duonkepė arba bent jau mixeris su tešlos mentelėmis  mirksiukas.gif

keistuole - man rodos yra mano šimtalapis pyragas pirmam psl, ale kaip vadinasi - mažu aguoninis žiedas g.gif

Pradedančiosioms mano knyga tikrai nepamaišys  ax.gif
O asėms juk tereikia stimulo, įkvėpimo, įdėjos, kad kažką pridėtum, atimtum, patobulintum ir pasidarytum savo, tai internetas čia kaip įdėjų generatorius...
Papildyta:
kacumota - mielinei tešlai jokių extra, jokių karališkų  schmoll.gif
O geriausia - 1a rūšis... na, eiliniai 550D turi būt geri...

su rankom, pačią tešla dariau ir skystoką, bet tas pats ...gaudavos doh.gif , visad sakau, kad daugiau nebedarysiu, bet vis kartais pabandau gal išeis ir vistiek nieko nesigauna blush2.gif kokia paskirtis tos duonkepės, nes žinau kad galima įsigyti, bet kad realiai matyčiau ar žinočiau funkcijos tai nea.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 09 27, 14:42)
bigsmile.gif
parašykit visą procesą su visu receptu  ax.gif
Visad galvojau, kad tai neįmanoma  biggrin.gif


Kepiau pagal sita
Dejau 3 kiausinius, cukraus dejau ne 300g, o kokius 450g, sviesta dejau per puse su EVE, visa kita pagal recepta. Miltus dejau lenkiskus, pirkau juos Assorti parduotuveje (miltai Tortowa 450). Jei deti kitus miltus, gali ju sueiti maziau, nes tesla turi buti minksta, kitaip nesitampys lapai. Cia tokie pastebejimai perskaicius visas temas apie simtalapi. Dar apie kepima: as kepiau 180 C orkaiteje ijungus ventiliatoriu, kai virsus vos parudavo (po kokiu 6-7 min) apdengiau virsu folija. Is viso kepiau 48 min, buvo pats tas thumbup.gif svarbu neperkepti mirksiukas.gif Kai iskepa, isimti is orkaites ir palikti dar formoje apie koki 30 min, kad susigertu sviestas atgal i pyraga, as tai tiesiog su saukstu laisciau ta karsta pyraga susidariusia karamele smile.gif tada isimti is formos, nes jei isimineti visiskai atvesusi, tai karamele gali taip prikibti prie formos, kad neatgriausite smile.gif siaip man gavosi manau pakankamai neblogai, valgytojams labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DaivaVe: 27 rugsėjo 2010 - 17:17
QUOTE(Bozenyte @ 2010 09 27, 18:06)
su rankom, pačią tešla dariau ir skystoką, bet tas pats ...gaudavos doh.gif , visad sakau, kad daugiau nebedarysiu, bet vis kartais pabandau gal išeis ir vistiek nieko nesigauna blush2.gif  kokia paskirtis tos duonkepės, nes žinau kad galima įsigyti, bet kad realiai matyčiau ar žinočiau funkcijos tai nea.

svarbiausia nenuleidi rankas mirksiukas.gif
duonkepės paskirtis-kept duona biggrin.gif o jei rimtai, galima užminkyt dar tešlą, išvirt uogiene (bet ne visose modeliuose). Jei kepi orkaitei, patarčiau pirkt mikserį su spiraliniais menteliais(tešlai), labai patogu užminkyt tešlą, vistiek, rankom taip gerai neužminkysi nei su duonkepe ar su mikserių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 09 27, 16:42)
viskas įmanoma, tik reikia pažaist  bigsmile.gif
jei tos pačios rūšies miltai, tai gali taip būt dėl padidėjusio namie drėgnumo, miltai


tai kad nėr man kantrybės blush2.gif



Mrs. R, DaivaVe, ačiū 4u.gif
Išsisaugosiu, gal kada ir pabandysiu
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2010 09 27, 14:02)
Pabandykit pagal si recepta kepti bandeles. thumbup.gif Superines bandeles. biggrin.gif  thumbup.gif

aciu Tau uoga wink.gif zinau kad buvo, kad raset o ieskot tingejau blush2.gif as kepu mielines be kiausinio.. ir visad su extriniais miltais thumbup.gif tiesa dabar extriukai baiges tai zadu kept su 550 smile.gif
Beje Promo Malsenos 550 maisais po 25 kg - 1 kg kaina 1,49 4u.gif (perkant ne maziau nei 5O kg)
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 09 27, 20:58)
aciu Tau uoga wink.gif zinau kad buvo, kad raset o ieskot tingejau  blush2.gif  as kepu mielines be kiausinio.. ir visad su extriniais miltais  thumbup.gif  tiesa dabar extriukai baiges tai zadu kept su 550 smile.gif
Beje Promo Malsenos 550 maisais po 25 kg - 1 kg kaina 1,49  4u.gif  (perkant ne maziau nei 5O kg)

ir dažniausia kepu mielines be kiaušiniu, labai fainai gaunasi su palmių aliejumi (riebalais) thumbup.gif
tai apsipirkai? kortelę užsakei?
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 09 27, 21:17)
ir dažniausia kepu mielines be kiaušiniu, labai fainai gaunasi su palmių aliejumi (riebalais)  thumbup.gif
tai apsipirkai? kortelę užsakei?

jo jo su palmiu aliejum ir as kepu smile.gif nes tiek sviesto gaila butu laugh.gif

jo su nuotyyykiais biggrin.gif parasysiu tau AZ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 09 27, 21:20)
jo jo su palmiu aliejum ir as kepu smile.gif nes tiek sviesto gaila butu laugh.gif

jo su nuotyyykiais biggrin.gif parasysiu tau AZ  4u.gif


lotuliukas.gif vakar keksą dariau, apsivalgymas, net mažoji valgė ir kumštuku pastumdavo biggrin.gif
laukiu bigsmile.gif
Atsakyti

 ! 
Primenu, kad čia ne skelbimų lenta. Bet kokie skelbimai , komercija ir reklama yra draudžiami. Pakartotinai radus panašaus pobūdžio žinutes, jos bus pašalintos be išankstinio perspėjimo, o dalyviams skirti įspėjimai.
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 09 27, 18:43)
svarbiausia nenuleidi rankas  mirksiukas.gif
duonkepės paskirtis-kept duona  biggrin.gif o jei rimtai, galima užminkyt dar tešlą, išvirt uogiene (bet ne visose modeliuose). Jei kepi orkaitei, patarčiau pirkt mikserį su  spiraliniais menteliais(tešlai), labai patogu užminkyt tešlą, vistiek, rankom taip gerai neužminkysi nei su duonkepe ar su mikserių  mirksiukas.gif

mikseri turiu smile.gif , o kur geriau kepti duoną duonkepei, ar orkaitėje, ir kokia turi būti tešla, skysta, grietinės tirštumo, ar dar kažkokia?
geriaus turbūt išmokčiau jei realiai pamatyčiau visą procesą.
Atsakyti
Bozenyte, as tesla maisau duonkepyje, o kepu bulkos, pyragus paskutiniu kartu orkaiteje, va ir dabar pandau Pynute iskept, vakar irgi kepiau, tai vyras paklause vakare, ar as parduotuveje buvau biggrin.gif is kur tokia bulka lotuliukas.gif
Atsakyti