Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios

Ačiū labai už info.
Atsakyti
QUOTE(shrekiuke @ 2010 09 27, 11:00)
Ačiū labai už info.


va čia daug angliškų specialiai duonkepėm
gal tik labiau baltesnė bus duona, bet visuomet dalį baltų miltų
galima pakeist rupesniais
http://www.carrsbrea...ipes/index.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo keistuole: 27 rugsėjo 2010 - 10:04
kai perskaičiau pirmą puslapį, kiek yra skirtingų naminės duonos rūšių net seilė nuvarvėjo, nes esu megėja skanios duonos, o bandyti kept baisu, nes paprasčiausios bandelės neišeina skaniai iškepti doh.gif nors tu ka, nesigauna man mielių tešla, bandžiau kelis kartus ir tas pats gaunas, nieko nesigauna blush2.gif
visą kitą kept mokų tik ne iš mielių, nepakyla man tešla kaip reikia, nors dariau viską pagal receptą. bandelės išeidavo kietos ir neskanios. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozenyte @ 2010 09 27, 13:41)
kai perskaičiau pirmą puslapį, kiek yra skirtingų naminės duonos rūšių net seilė nuvarvėjo, nes esu megėja skanios duonos, o bandyti kept baisu, nes paprasčiausios bandelės neišeina skaniai iškepti doh.gif  nors tu ka, nesigauna man mielių  tešla, bandžiau kelis kartus ir tas pats gaunas, nieko nesigauna blush2.gif
visą kitą kept mokų tik ne iš mielių, nepakyla man tešla kaip reikia, nors dariau viską pagal receptą. bandelės išeidavo kietos ir neskanios. verysad.gif


jei kietos, tai gal perdaug miltų g.gif Arba gal perkepat.
Bet bandelės ir šiaip skanios tik iškeptos.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 09 27, 13:45)
jei kietos, tai gal perdaug miltų  g.gif  Arba gal perkepat.
Bet bandelės ir šiaip skanios tik iškeptos.

kepu kol apskrus, kad žalios nebūtų 4u.gif apie pusvalandį.
dėl miltų nežinau, dėjau tiek kiek parašytą buvo, tikrai pati nieko nieko nesugalvojau.
gal kokia mamytė galėtų parašyti skanų lengvą receptuką kokių barankyčių, kad vaikui galėčiau iškepti, gal pavyktų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 09 17, 10:18)
as cia gal ne visai i tema, taciau noriu pasidalinti atradimu - minstu mieliuniu bandeliu receptu. vis gi sitas geris puikiui minkomas duonkepeje  ax.gif anksciau man mielines bandeles kiek pastoveje pasidarydavo kietos ir niekaip nesupratau kodel. ogi i tesla reik deti tik kiausiniu trynius taigi receptas saldziom bandelem  smile.gif

500 g miltų,
250 g pieno,
25 g mielių, (7g. sausų)
2 kiaušinių tryniai,
100 g cukraus,
100 g margarino arba sviesto
5 g druskos, (žiubsnį iš akies įbėriau)

Išeiga apie 800 g.

4u.gif skanaus



QUOTE(Bozenyte @ 2010 09 27, 13:41)
kai perskaičiau pirmą puslapį, kiek yra skirtingų naminės duonos rūšių net seilė nuvarvėjo, nes esu megėja skanios duonos, o bandyti kept baisu, nes paprasčiausios bandelės neišeina skaniai iškepti doh.gif  nors tu ka, nesigauna man mielių  tešla, bandžiau kelis kartus ir tas pats gaunas, nieko nesigauna blush2.gif
visą kitą kept mokų tik ne iš mielių, nepakyla man tešla kaip reikia, nors dariau viską pagal receptą. bandelės išeidavo kietos ir neskanios. verysad.gif

Pabandykit pagal si recepta kepti bandeles. thumbup.gif Superines bandeles. biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozenyte @ 2010 09 27, 13:54)
kepu kol apskrus, kad žalios nebūtų 4u.gif  apie pusvalandį.
dėl miltų nežinau, dėjau tiek kiek parašytą buvo, tikrai pati nieko nieko nesugalvojau.
gal kokia mamytė galėtų parašyti skanų lengvą receptuką kokių barankyčių, kad vaikui galėčiau iškepti, gal pavyktų rolleyes.gif


man pačiai tai iš visų bandytų skaniausios Sonatinos bandelės su cinamonu, o vaikai labai skaniai valgė tas, kur čia kelis psl atgal buvo įdėtas receptas (gerai nebepamenu, kas parašė blush2.gif blush2.gif )

Vakar kepiau (tiksliau aliejuj verdamos, kas man nelabai patinka) ale spurgytes mielines, tai irgi ant smūgio neliko


tą ir turėjau omeny, kur uoga 3 pacitavo
super bandelės gaunasi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo keistuole: 27 rugsėjo 2010 - 13:07
Man skaniausios irgi Sonatinos bandeles: tesla kaip bandeliu su cinamonu, o idaras tu, kur su pudingu wub.gif tai teslos produktus sumetu i duonkepe, ijungiu teslos programa ir uz 1,5 val. jau formuoju bandeles thumbup.gif apsivalgymas (tik butinai reikia abrikosu dzemu patepti tik iskepusias) wub.gif dar pagalvojau, kad galima butu vietoj pudingo pasidaryti idara is varskes, turetu buti irgi labai skanu blush2.gif
O va si savaitgali labai uzsimaniau pagaminti simtalapi, tai irgi idejau minkytis i duonkepe (kokius 2 kartus is eiles jungiau makaronu programa), po to dar kokias 5 min paminkiau pati rankomis, tai gavosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2010 09 27, 14:34)
O va si savaitgali labai uzsimaniau pagaminti simtalapi, tai irgi idejau minkytis i duonkepe (kokius 2 kartus is eiles jungiau makaronu programa), po to dar kokias 5 min paminkiau pati rankomis, tai gavosi  thumbup.gif


bigsmile.gif
parašykit visą procesą su visu receptu ax.gif
Visad galvojau, kad tai neįmanoma biggrin.gif
Atsakyti
mergaites,ar gali but kalti miltai?Kiek kepdavau anksciau-viskas puikiai,O dabar va jau antras kartas ir iskyla ir iskepa,o vidus visas lipnus net .Akytas purus,bet slapias ir sulimpa viskas .As galvoju,kad gal kvietiniai netiko,nes dabar kitus pyliau.Kokie geriausia butu?Ar tie patys balciausi smulkiausi Extra ar kokie?
Atsakyti
Bozenyte - o tu rankom mielinę tešlą gamini? Man visą gyvenimą ji nesigaudavo... nes tingėjau minkyt, tai viena, antra, nenutaikydavau tešlos konsistensijos - prie šiltų rankų tešla labai mėgsta lipt doh.gif tai beri, beri miltus, kol pasidaro per kieta... išsigelbėjimas - duonkepė arba bent jau mixeris su tešlos mentelėmis mirksiukas.gif

keistuole - man rodos yra mano šimtalapis pyragas pirmam psl, ale kaip vadinasi - mažu aguoninis žiedas g.gif

O asėms juk tereikia stimulo, įkvėpimo, įdėjos, kad kažką pridėtum, atimtum, patobulintum ir pasidarytum savo, tai internetas čia kaip įdėjų generatorius...
Papildyta:
kacumota - mielinei tešlai jokių extra, jokių karališkų schmoll.gif
O geriausia - 1a rūšis... na, eiliniai 550D turi būt geri...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 28 rugsėjo 2010 - 11:10
QUOTE(keistuole @ 2010 09 27, 14:42)
Visad galvojau, kad tai neįmanoma  biggrin.gif

viskas įmanoma, tik reikia pažaist bigsmile.gif

QUOTE(kacumota @ 2010 09 27, 15:50)
mergaites,ar gali but kalti miltai?Kiek kepdavau anksciau-viskas puikiai,O dabar va jau antras kartas ir iskyla ir iskepa,o vidus visas lipnus net .Akytas purus,bet slapias ir sulimpa viskas .As galvoju,kad gal kvietiniai netiko,nes dabar kitus pyliau.Kokie geriausia butu?Ar tie patys balciausi smulkiausi Extra ar kokie?

jei tos pačios rūšies miltai, tai gali taip būt dėl padidėjusio namie drėgnumo, miltai atidrėko
Dėl miltų labai gerai parašyta pirmam puslapyje
Extra naudok tortams, biskvitams, o duonai geriausia 812, 550D, batonams 550C
Atsakyti