Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios

QUOTE(Meškėnė @ 2010 09 24, 15:30)
ech.. gerai kad viena paka nusipirkau tai kaip nors sunaudosim:)

hihihi.gif as taip ir ismeciau nes paseno wink.gif
Atsakyti
Aš sausą raugu panaudoju kai raugo neužtenku nes kartais kasdien tenka iškepti duonelės... tai kai su mielėm kepu visad idedu...tai pakelio pusmečiui tikrai pakako smile.gif

Aš dėl plikimo... nejau nereikia maišyti? visad išmaišau ir palieku pravėsti g.gif beja nors ir plikau bet šlapia ir kimbanti nesigauna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egute @ 2010 09 25, 21:53)
Aš dėl plikimo... nejau nereikia maišyti? visad išmaišau ir palieku pravėsti  g.gif  beja nors ir plikau bet šlapia ir kimbanti nesigauna  smile.gif

Na nežinau, aš radau būtent tokį pasisakymą ir išbandžiau smile.gif Gal ne dėl to ta duona taip gerai pavyko, bet dabar visad taip darysiu, juolab, kad blogiau tikrai nebuvo smile.gif Aš iki tol visada gerai išmaišydavau, tada tas plikinys sugerdavo visą vandenį ir kai jau statydavau maišyt, man duonkepė labai sunkiai minkydavo, tai dapilinėdavau vandens ir paskui miltų dadėdavau po keletą kartų, žodžiu, žaisdavau ir taip turbūt nuo realių proporcijų nusimušdavau g.gif O gal ir ne tame bėda, kas čia supaisys doh.gif O gal paslaptis tame, kad aliejų pilti kiek vėliau, kai jau kažkiek tešla paminkyta būna g.gif
Atsakyti
LinaGustė, as va taip kaip jus paraset vakar ir kepiau plikyta duona g.gif vis dapilinejau vandens, o paskui miltu blink.gif lotuliukas.gif ir bijojau kad nesigaus doh.gif
Atsakyti
as plikini visad ismaisau, gaunasi kietas guzas toks smile.gif
Atsakyti
Iškart atsiprašau smile.gif Ilgai nesekiau temos, nes nebuvo laiko kepti duonytės smile.gif dabar gavau duonkepę dovanų, bandau ieškotis receptukų kepti duonkepėje ir žinau, kad esu mačiusi daug, bet kaip tyčia čia dabar nelabai ką randu. Gal kuri gali parekomenduoti, kur ieškoti tarp šios temos?
Atsakyti
QUOTE(shrekiuke @ 2010 09 26, 22:07)
Iškart atsiprašau smile.gif Ilgai nesekiau temos, nes nebuvo laiko kepti duonytės smile.gif dabar gavau duonkepę dovanų, bandau ieškotis receptukų kepti duonkepėje ir žinau, kad esu mačiusi daug, bet kaip tyčia čia dabar nelabai ką randu. Gal kuri gali parekomenduoti, kur ieškoti tarp šios temos?

Pirmame temos puslapyje mirksiukas.gif
Atsakyti
Cha smile.gif pirmame puslapyje pati matau ir žinau, kad daug receptų, bet juk nepabrėžta, kad kepti duonkepėj. Ačiū nemažai radau nataliuncik bloge.. Nenorėjau nieko įžeist... Negalvokit kad kiekviena kuri klausia tingi ieškot, netingiu ir esu perskaičius visas temas, tik paskutinių kelių ne nes nebuvo laiko kepti duonų, tai ir nebelindau.. Ačiū.
Atsakyti
O tiesa pamirsau parasyt, kad man nuo visu tu operaciju, duonos virsus nukrito kai kept pradejo, gavosi kaip laivelis. Ir dar labai daznai taip buna kada is receptu knygeles kepu, cia gal skysciu maziau reikia? Tik gerai ir labai graziai iseina Greita duona
Atsakyti
QUOTE(Inesska @ 2010 09 26, 21:14)
O tiesa pamirsau parasyt, kad man nuo visu tu operaciju, duonos virsus nukrito kai kept pradejo, gavosi kaip laivelis. Ir dar labai daznai taip buna kada is receptu knygeles kepu, cia gal skysciu maziau reikia?  Tik gerai ir labai graziai iseina Greita duona


o as tai dar patarciau mieliu pamazinti, buna ir nuo to idumba duona. kadangi pati neseniai pirkau mieles is maximos kazkokias red 0.5 kg ir paaiskejo kad jos kazkokios super aktyvios. visos duonos idubdavo kol nepradejau mazinti mieliu per puse thumbup.gif
Atsakyti
Margareta, aciu uz pataryma, bandysiu. O del mieliu, tai tokius ir naudoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(shrekiuke @ 2010 09 26, 22:13)
Cha smile.gif pirmame puslapyje pati matau ir žinau, kad daug receptų, bet juk nepabrėžta, kad kepti duonkepėj. Ačiū nemažai radau nataliuncik bloge.. Nenorėjau nieko įžeist... Negalvokit kad kiekviena kuri klausia tingi ieškot, netingiu ir esu perskaičius visas temas, tik paskutinių kelių ne nes nebuvo laiko kepti duonų, tai ir nebelindau.. Ačiū.


kad iš principo pagal visus receptus galima kepti duonkepėj.
Tik produktų dėjimo eiga svarbi.
Na ir iš mano patirties, nelabai gerai duonkepė maišo, jei duona labiau ruginė, su raugu ir nesinori labai kietos tešlos.
Visa kita, ypač, kas su mielėm labai puikiai pavyksta duonkepėj 4u.gif
Atsakyti