Įkraunama...
Įkraunama...

29-ieji onko namučiai

Mane irgi labai domina tas aparatas Burbuliukas. Tik kaina nemaza.

Gabija, apkabinu ir linkiu sielos ir kuno stiprybes.

Tavo nuoroda del baimiu man labai patiko, tik as vis dar esu strutis... Baimes mane baugina... Bet zingsnis po zingsnio... ir... tikiu, kad bus rezultatas smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Edmė @ 2010 09 22, 10:17)
Šiandien darysiuos kaulų sintigramą. Gal kas žinot kiek laiko negalėsiu arti prisleisti vailų, ir per kokį atstumą su jais bendrauti galiu. g.gif

Dėl viso pikto laikyti vaikus kuo toliau nuo savęs, jeigu turitę nėščių draugių, geriau su jomis nesusitikti. Su vyrų miegoti bent po skirtingomis kaldromis, o po paros visą patalynę ir drabužius pakeisti ir išskalbti iš karto.
Mes taip darydavome.
Atsakyti
QUOTE umb
A. Oželi,

O dabar noriu pakomentuoti keletą jūsų pastabų:
Teorijų ir "tiesų" kaip gydyti vėžį yra įvairiausių, jei būtų viena ir šimtaprocentinai veikianti teorija, šios temos ir nebūtų.
Viena iš tų teorijų sako, jog vėžinės ląstelės, kaip greit besidalijančios, reikalauja daugiau "statybinių" medžiagų nei sveikosios organizmo ląstelės. Taigi bado metu jos į tų medžiagų trūkumą sureaguos pirmiau. Kas dėl košių - taip, tai yra "neskanu" - o jei tiksliau, tai yra nepilnavertis maistas, kuriame trūksta tam tikrų medžiagų ląstelės "statybai" - jei turėsi plytų, bet nebus cemento - namo nepastatysi. Yra ir kita svarstyklių pusė - nuo bado nusilpęs organizmas vangiau pats gamins medžiagas, kovojančias prieš vėžį. O kuri svarstyklių lėkštelė sveria daugiau ir ima viršų - kad kas galėtų pasakyti - Nobelio premija garantuota. O kur dar galybė kitų prisidedančių veiksnių, visą šitą reikalą padarantį dar sudėtingesnį...
Yra daugybė viena kitai prieštaraujančių studijų, kurių vienos įrodo didelių vitaminų dozių (turbūt tą ir turėjot omeny siūlydamas sultis) naudą vėžio gydyme, ir yra studijų, kurios teigia priešingai.
Ne, ne tai turėjau omeny - vaisių ir daržovių sultyse yra labai nedaug vitaminų (skaityti "Maisto produktų sudėtis"). Sultyse yra kitų veikliųjų medžiagų, kurios svarbesnės už vitaminus.
Gydytojai mokosi tiek vaistų sąveikas tarpusavyje, tiek vaistų sąveikas su žoliniais preparatais. Apie žoles ir sąveiką su vaistais (ar vaistų sąveiką su žolėmis) jie nesimoko. Tą tikrai žinau. Nebent savarankiškai. Bet, neturint botanikos ir farmakognozijos žinių tai bergždžias reikalas. Aš nesakau, kad žolės negali gydyti - gali, dar ir kaip. Tačiau ten esančių veikliųjų medžiagų taip lengvai nepasversi, nepamatuosi, neįvertinsi dar papildomai toje žolėje esančių kitų medžiagų, kurios GALI turėti įtaką pagrindiniam (cheminiam) vaistukui. Juk viskas jau seniai ištirta - žinomos visos medžiagos ir jų poveikis. O poveikis sąveikaujant dviem medžiagom - cheminei, ir kažkokiai, sunkiai apčiuopiamai, iš žolės - gali būti neprognozuojamas. Kaip minėjau, tai prognozuojama. Bet kokiu atveju ne blogiau, nei prognozuojamas bet kokių kitų vaistų sąveika. Juk bet kam gali būti tokia reakcija kad ir paprastam vaistui, kuri nėra aprašyta. Ir nesakykit, kad visokie "žolininkai" tą poveikį žino. Yra specialistų, kurie tai žino. Pvz., KMU vaistažolių katedroje yra du profesoriai ir gal kokie devyni docentai. Manote, jie nežino? Nėra, ar yra nepakankamai studijų apie didžiosios dalies žolių poveikį. Jeigu pereisite visas vaistines ir suskaičiuosite kelis šimtus vaistažolių, tad žinokite, kad jos visos ištirtos, žinomas visas jų poveikis, visos indikacijos ir kontraindikacijos, visos sąveikos su žinomais vaistais. Todėl apsidraudžiant, dažnai rekomenduojama nevartoti nieko papildomai, kol vyksta pagrindinis gydymas. O žmonių, susigadinusių kepenis, per visas tas žoles ir netradicines medicinas - pilna... Kepenis susigadina ne su žolėmis, o su vaistais. Su visa pagarba galiu pasakyti, kad vaistinėje nėra nė vienos žolės, kuri kenktų kepenims. Deja. Jei paprašyčiau pasakyti nors vieną pavadinimą, Jūs nepasakytumėte, nes tiesiog nėra.Deja.
Atsakysiu klausimu į klausimą: kodėl tą žarnyną valyti reikia apskritai? Medicininiu požiūriu tai - nesąmonė. Aš irgi taip manau. Žarnynas valomas tam, kad atliekant tyrimus nebūtų š..., nes per jį nesimatys pačio žarnyno.
Nepatikrinau, bet vvkt.lt jūs tikriausiai radote ne vaisto pasišalinimą iš organizmo, bet jo skilimo pusperiodį, o tai nėra tas pats. Taip, pusperiodis, be abejo. Tiesiog nenorėjau veltis į grynai farmakokinetikos niuansus. Suskilus per pusę vaistui, jis neatlieka jau savo funkcijos, automatiškai jo žala sveikoms ląstelėms yra minimali. Vaistai, prieš pasišalindami, kartais suyra į tarpinius produktus, kurie gydomojo poveikio jau neturi, bet organizmą (neigiamai) veikti dar gali. Gali, bet net šiame forume skaičiau, kad specialiai parinktos žolės ar preparatai iki nulio sumažina tų metabolitų toksiškumą. Didesnis skysčių vartojimas ir pan. jūsų vadinama detoksikacija padeda išplauti tuos skilimo produktus. Ne aš vadinu detoksikacija - skaičiau čia. Bet kokiu atveju detoksikacija reikalinga bet kokiam žmogui - jei nebus detoksikacijos, žmogus mirs nuo suvalgyto maisto metabolitų, kad ir nuo to pačio amoniako, kuris gaminasi organizme iš suvalgytų baltymų.

Bet dar kartą noriu pasakyti - aš ne prieš košes, ne prieš sultis ir net ne už jas. Aš tiesiog atkreipiau savo (savo) dėmesį į tai, kad čia kalbėta ne XXI a. kalba - narkotikai iš persikų kauliukų... Na, nenoriu kartotis. Tik tiek.
P.S. Ką tik paskambinau keliems pažįstamiems - gydytojui ir porai skirtingų universitetų paskutinių kursų med. studentams - jiems nebuvo dėstomas joks kursas apie vaistažoles. Išskyrus nebent tai, kad farmakologijos vadovėlis, verstas iš anglų kalbos, turi skyrių apie vaistažoles (sakė, penkioa ar šešias (!!!)). Beje, padiktavo gerą sakinį iš to vadovėlio: "Echinacea has been used investigationally to enhance hematologic recovery following
chemotherapy." Kaip matote, jei gydytojai tą vadovėlį būtų skaitę atidžiau, jūsų negąsdintų ežiuole.
[/quote]
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif .
Na, aš angliškai neskaitau. Pabandžiau su vertėju. smile.gif Nekas.
Ši tema man labai vertinga dėl to, kad galiu gauti daug patarimų ar informacijos apie vieną ar kitą dalyką iš tų, kurie tai praėjo ar išbandė. Taip kaip ir kitose forumo temose- yra sukaupta labai daug patirties. Žmogus gyveni ir mokaisi. Jeigu būčiau žinojusi daugiau, kas ir kaip, mano ligos eiga būtų buvusi kitokia. Ir dabar su bet kuria besidominčia ir nežinančia galiu pasidalinti savo patirtimi. O gydytojai nevisada atsako į mano pateiktus klausimus, taip išeina ne visada pasidalina savo teoriniu žinojimu ar nežinojimu (arba nenori). Čia irgi mano patirtis.
A. Oželi jūs galėtumėte ir daugiau pasidalinti savo žiniomis. Būtų įdomu ir naudinga. O kiekvienam teisė pasirinkti kur ta tiesa.
Art ačiū už patarimus. Reikės šiandien dar apsiskalbti. Aš vakar pagalvojau apie tos medžiagos pasišalinimą su prakaitu. Vaikams paaiškinau, kad mamai suleido vaistukus ir prie mamos eiti negalima. Suprato, šaunuoliai, nes taip tai vis vakarais ir iš ryto atlenda į mūsų lovą pagulėti. Vyrą taip pat iškomandiravau miegoti į kitą kambarį. tongue.gif
Visiems sveikatos ir stiprybės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(A. Oželis @ 2010 09 23, 01:07)
QUOTE umb
A. Oželi,
O dabar noriu  pakomentuoti keletą jūsų pastabų: 

Kad būtų viskas aiškiau gerb. A. Oželi, pasakykite kas esate, koks jūsų ryšys su forumo tema. Kas esate, medicinos studentas, studento tėtis ar mama :-), gal vaistininkas... gal daktaras??? Kad mėgstate pasiginčyti matosi labai gerai, gaila kad mano žmonos čia nebėra (a.a.), ji irgi labai mėgdavo tokius dalykus :-).
Jūsų pateikiama informacija yra mažuma keistoka, kažkokia teisybės ir nelabai mišinys. Su jumis ginčytis tikriausiai galima iki nzn kiek, mane žmona nuginčydavo netgi tada kai būdavau visiškai teisus :-)
Atsakyti
Labas rytas.

Jau antra diena negaliu suprasti - KAM apskritai gincytis? Ar mes renkames, tam, kad irodineti kieno tiesa ir tiesesne???

Man rodos, kaip tik musu tema ir turetu buti tolerancijos saltinys... Gal as klystu?
Bet teise i savo nuomone turi kiekvienas pasisakantis - opponento teise priimti ar ne. Gincytis... g.gif g.gif g.gif

bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2010 09 23, 09:47)


Jau antra diena negaliu suprasti - KAM apskritai gincytis? Ar mes renkames, tam, kad irodineti kieno tiesa ir tiesesne???


zinai apie ka pamaniau? as i sm ateidavau pasigincyti, kai mane kankindavo nerimas. pasibari, paaiskini gyvenimo tiesas ir palengveja

tai dabar galvoju - kas visgi atveja A. Ozeli i sia tema? koks nerimas? kokios teisybes jam reikia ieskoti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 23 rugsėjo 2010 - 08:56
QUOTE(Viti17 @ 2010 09 22, 17:11)
Turime mes jonizatoriaus aparata. Darome ta vandeni. Bandome gerti, vieninteli dalyka, kuri galiu patvirtinti: anksciau labai kildavo rugstis- dabar nebe. Daugiau jokiu stebuklingu pojuciu neturiu. smile.gif Nusipirkau knygele "jonizuotas vanduo" - tikejausi daugiau info, kaip ir prie aparato prideta labai skupai informacijos. Raso, kokios ligos gydomos, bet kiek laiko ruosti vandeni- ne. Tai faktishkai pats turi dasimastyuti ir prisitaikyti. Pvz. mano draugai ruoshia vandeni 15 min. Paskambinau knyga parasiusiam zmogui, sako reikia tik 5 min. Tai vat.. Tokie pirmi ispudziai.

informacijos radau pakankamai daug apie jonizuoto vandens poveikį. Vandens ruošimo laikas skiriasi, nes skiriasi paruošto vandens pH. Jei reikia gydomojo poveikio- vienoks, jei kasdieniniam gėrimui- kitoks. Kad rėmenį sumažino ar pradangino - tai nieko keisto, juk neutralizuoja skrandžio rūgštis. Man aiškiausia , tai iš sysiuko tyrimo. Tiriant šlapimo pH galima spręsti ir apie organizmo pH. Daugumo žmonių organizmas užrūgštėjęs dėl netaisyklingos mitybos, dėl visokių maisto priedų, dėl per daug suvartojamų baltymų. O tada ir kabinasi visokios ligos ligelės.

QUOTE(A. Oželis @ 2010 09 23, 00:07)
Juk viskas jau seniai ištirta - žinomos visos medžiagos ir jų poveikis. O poveikis sąveikaujant dviem medžiagom - cheminei, ir kažkokiai, sunkiai apčiuopiamai, iš žolės - gali būti neprognozuojamas. Kaip minėjau, tai prognozuojama. Bet kokiu atveju ne blogiau, nei prognozuojamas bet kokių kitų vaistų sąveika. Juk bet kam gali būti tokia reakcija kad ir paprastam vaistui, kuri nėra aprašyta. Ir nesakykit, kad visokie "žolininkai" tą poveikį žino. Yra specialistų, kurie tai žino. Pvz., KMU vaistažolių katedroje yra du profesoriai ir gal kokie devyni docentai. Manote, jie nežino? Nėra, ar yra nepakankamai studijų apie didžiosios dalies žolių poveikį. [color=red]. skilimo produktus. [color=red]Ne aš vadinu detoksikacija - skaičiau čia. Bet


Kaip matote, jei gydytojai tą vadovėlį būtų skaitę atidžiau, jūsų negąsdintų ežiuole.

Man tai absoliučiai neįtikėtina, kad gali būti žinomas visas ir visoks medikamentų ar žolių poveikis. Tai neįmanoma. Visada yra nežinomų kintamųjų, kurie pakreipia savo vaga. Ir jei 99 žmonėms viskas vienaip, tai atsiras šimtasis, kuriam poveikis bus kitoks, neaišku kodėl - gal kažkokius kitus medikamentus vartojo, gal organizmo savybė tokia, gal sega dar kuom nors, ir tai įtakoja .

Vienas vadovėlis, o ir vienas sakinys- tai dar ne pasaulio tiesa cool.gif Gal gydytojas teigdamas savo kitą tiesą, yra skaitęs kokias kitas studijas. Juk taip viskas kinta greitai. Kas vieną dieną nenuginčijama tiesa- kitą dieną- viduramžių pramanu tampa.
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2010 09 23, 09:56)
zinai apie ka pamaniau? as i sm ateidavau pasigincyti, kai mane kankindavo nerimas. pasibari, paaiskini gyvenimo tiesas ir palengveja

Matai biggrin.gif as gincytis virtualiai nemoku... Galiu tai daryti, tik matydama kito zmogaus akis bigsmile.gif Tai ir nesuprantu cia vykstanciu gincu. Niekad nebuna gi vienos tiesos, visada kiekvienas atsirenka kas konkreciai jam tinka.
Taigi niekad nebus tokiu dalyku, kurie tiks absoliuciai visiems. 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2010 09 23, 11:06)
Niekad nebuna gi vienos tiesos, visada kiekvienas atsirenka kas konkreciai jam tinka.

tikrai taip...

kiekvienas atsirenka pagal savo supratima, tikejima ir pasitikejima.

beda ta, kad forume i viena misraine buna suplakama ivairiausio patikimumo informacija - nuo VBS iki tikrai rimtu, vertingu patarimu, ir oi ne kiekvienas skaitytojas yra pakankamai kritiskas, kad internete perskaityta informacija tikrintu pries pritaikydamas...

man onkologiniu ligoniu temoje vertingiausia - pati isgyvenimo patirtis. kaip zmones isgyvena diagnoze, gydyma, sveikatos patikrinimus, remisija ir recidyva, kaip tvarkosi, kaip jauciasi... o praktiniai patarimai idomus, bet nebutinai pritaikomi - cia, jau kaip tu sakai, kas tiko vienam, kitam gali netikti...

Papildyta:
rasu lanka, kaip laikotes?
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2010 09 22, 14:58)
mano KT gera! Rodo koksatrozę.

O kodėl turėtų būti blogai? Jeigu šis vaistas tau reikalingas - tai gerai, kad gausi, nes jis labai brangus. Aš irgi jį gavau ligai atsinaujinus. Pasiruošti jam niekaip nereikia, jokio stipraus šalutinio poveikio nėra, gal tik šaltkrėtis. Tiesa, jis turi poveikį širdžiai, kas 3 mėn. daro širdies echoskopiją. Šiek tiek tachikardija buvo man. Vaistas leižiamas kas 3 sav. metus laiko. Paskaitinėk internete, turėsi žinių - mažiau klausimų gydytojai bus. Sėkmės !

čia gerai ar nelabai? g.gif Jau radau, kad nelabai gerai unsure.gif

Ačiū, Arūne, jau paskaičiau kiek radau pakankamai. Neramino galimas šalutinis poveikis. Dabar aišku, kaip ir kiekvieno vaisto vartojimo metu, gali jis būti, bet gali ir nebūti.

QUOTE(Edmė @ 2010 09 23, 08:27)
Vaikams  paaiškinau, kad mamai suleido vaistukus ir prie mamos eiti negalima. Suprato, šaunuoliai, nes taip tai vis vakarais ir iš ryto atlenda į mūsų lovą pagulėti. Vyrą taip pat iškomandiravau miegoti į kitą kambarį. tongue.gif
Visiems sveikatos ir stiprybės 4u.gif

vargšiukai, visi ištremti buvo biggrin.gif Gerai, kad trumpam. Aš po tokių dalykų nekaip jaučiuosi, kad negali gyvenimas tekėti sava vaga dėl mano ligos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GREK: 23 rugsėjo 2010 - 10:59
Nebenoriu ginčytis, todėl labiau man dabar patinka GABIJOS temoje "Pozityvių neligoniukų pavėsinė " Juk ieškome mes čia ne to...galima rašyti ir reikia ramiu tonu, mielas A.Oželi. Kad pamokytas dėdė esate tas tai jo, bet kodėl slepiate, spyriojatės, kaip ožiukas pasakyti, KATROJ srity žinių sėmėtės. wink.gifbiggrin.gif
Jei ką, tai nenorėjau užgauti, bet taip man čia "kalbėjosi"
Atsakyti