Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

Myciute
Spermogramma priduoti tikrai neskauda lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Bum
S - tai gyd Klaipedoje Salygiene
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 02 kovo 2011 - 15:40
QUOTE(Myciute @ 2011 03 02, 17:35)
merginos, turejau 2 ankstyvus persileidimus, gine rekomendavo pasidaryti man ivairius tyrimus ir vyrui spermograma. Galvoju, ar tikrai reikia?  g.gif  Kodel jus darotes? Gydytoju patartos ar nenoredamos gaisti laiko daugiau? Kazkaip nesinori vyro be reikalo siuntineti tyrimu darytis, pinigeliu moketi, nes itarimu, kad kazkas butu ne taip, kaip ir nera... Aisku, pastoti sekmingai labai noriu ir viska padaryciau, kad taip pavyktu  ax.gif



tai jeigu sakote kad viska padarytumet kad tik pastotumet, tai pradekit nuo to, kad abu nuodugniai isitirtumet. as galvojau kad tik pati turiu problemu ir nenorejau vyro niekur kisti, bet kaip ner, taip ner leliaus, vyras isityres irgi nesidziauge kokius atsakymus pamate. taip kad geriau negaiskit abu laiko. kuo anksciau pradesit, tuo geriau bus jums abiems. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(spinsa @ 2011 03 02, 16:47)
geriau negaiskit abu laiko. kuo anksciau pradesit, tuo geriau bus jums abiems.  mirksiukas.gif


Warwara, spinsa - aciu uz draugiska patarima. Siusiu ir vyra tirtis. Ar Vilniuje Vaisingumo klinikoj tai darote ar dar kazkur?
Atsakyti
QUOTE(Myciute @ 2011 03 02, 15:35)
merginos, turejau 2 ankstyvus persileidimus, gine rekomendavo pasidaryti man ivairius tyrimus ir vyrui spermograma. Galvoju, ar tikrai reikia?  g.gif  Kodel jus darotes? Gydytoju patartos ar nenoredamos gaisti laiko daugiau? Kazkaip nesinori vyro be reikalo siuntineti tyrimu darytis, pinigeliu moketi, nes itarimu, kad kazkas butu ne taip, kaip ir nera... Aisku, pastoti sekmingai labai noriu ir viska padaryciau, kad taip pavyktu  ax.gif

Gali būti kad būtent dėl spermos patologijų persileidimai. Tikrai vyrui gi neskauda, spermograma turėtų būti vienas iš pirmųjų tyrimų poroje.

QUOTE(Warwara @ 2011 03 02, 15:40)
Bum
S - tai gyd Klaipedoje Salygiene

Jei taip, tai manyčiau visviena reikia pas andrologą konsultuotis, suprantu kad ginės per savo praktiką šį tą išmano galiausiai apie spermą (kaip ir mes po N metų hihihi.gif), bet aš linkus labiau kliautis tuo kas tame siauriau specializuojasi (konkrečiai - vyrų vaisingume) rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Myciute @ 2011 03 02, 17:54)
Warwara, spinsa - aciu uz draugiska patarima. Siusiu ir vyra tirtis. Ar Vilniuje Vaisingumo klinikoj tai darote ar dar kazkur?



mes spermograma visus kartus atlikinejome BAK. ten man patinka tuo, kad duoda palata, niekas niekur neskubina, paaiskina viska. aisku kainuoja tai, bet vienakart galima pasidaryti
Atsakyti
QUOTE(Maza35 @ 2011 03 02, 08:11)
Mes pirkom Kalvariju turguje Vilniuje, 100 tabeciu - 22 Lt smile.gif

O kaip poveikis, ar padejo? 4u.gif
Taigi vat jau is kelintos mamytes girdziu, kad kalvarijose yra, bet problema, kad mums toloka iki to vln. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikulis @ 2011 03 02, 20:47)
O kaip poveikis, ar padejo? 4u.gif
Taigi vat jau is kelintos mamytes girdziu, kad kalvarijose yra, bet problema, kad mums toloka iki to vln. doh.gif


O ka tie vaistai duoda? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikulis @ 2011 03 02, 19:47)
O kaip poveikis, ar padejo? 4u.gif
Taigi vat jau is kelintos mamytes girdziu, kad kalvarijose yra, bet problema, kad mums toloka iki to vln. doh.gif


Is esmes turetu buti visose vietose, kur prekiaujame baltarusiskais arba rusiskais papildais. Ar poveikis yra - dar negaliu pasakyti, nes reikia daryti is naujo spermograma, ir nelabai zinau, kur Vilniuje ja galima pasidaryti be gydytojos siuntimo. Gal kuri nors patartumet? g.gif

Papildyta:
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2011 03 02, 21:52)
O ka tie vaistai duoda? smile.gif


Jie vartojami spermai pagerini - ir kiekiui, ir skaiciui. Angliskai galima ribotai rasti info cia:
http://speman.com/
http://www.ayurvedic...lth/speman.html
Bet is esmes - daugiau galima rasti rusiskuose forumuose. Atsiliepimai labai ivairus, kaip ir nuo kitu tokio pobudzio vaistu. Tik gerokai pigiau, nei Profertil, bet kaip ir sakiau, kol kas neaisku, ar poveikis toks pat.
Gerai bent jau tai, kad jie - visiskai zolliu pagrindu, jokios chemijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 02, 12:05)
Oho, jei pametinukai tai tikrai manau kad pasitaisė ta sperma ir ten buvo tik laikinas pablogėjimas mirksiukas.gif Su tuo ir sveikinu biggrin.gif


neaisku kiek tas laikinai, nes tokie rezultatai buvo trijose spermogramose per 1,5 metu. kai pagimdzai pirma, pakartojo darsyk, rezultatai jau buvo kiek geresni, berods judrumas padidejo , kad a buvo apie 14 proc, b- kazkas apie 25 proc. ir kiekis- 24 mln is viso. tai su tokiais rezultatais pastojau po gimdymo is pirmo ciklo blink.gif thumbup.gif

o pries pirma nestuma esu turejusi persileidimu n. tiesa, labai ankstyvu, praktiskai mmm net neuzveluodavo, dabar jau turiu kaip palyginti ir savijauta, ir testo juosteles, tad zinau, kad cheminiu nestumu )ankstyvu tu ) esu turejusi minimum 10 verysad.gif gydytojai nurase tai spermiuku patologijai g.gif

QUOTE(bum @ 2011 03 02, 15:55)
Gali būti kad būtent dėl spermos patologijų persileidimai.

mum ir taip sake 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maza35 @ 2011 03 02, 23:04)
Is esmes turetu buti visose vietose, kur prekiaujame baltarusiskais arba rusiskais papildais. Ar poveikis yra - dar negaliu pasakyti, nes reikia daryti is naujo spermograma, ir nelabai zinau, kur Vilniuje ja galima pasidaryti be gydytojos siuntimo. Gal kuri nors patartumet?  g.gif

Papildyta:
Jie vartojami spermai pagerini - ir kiekiui, ir skaiciui. Angliskai galima ribotai rasti info cia:
http://speman.com/
http://www.ayurvedic...lth/speman.html
Bet is esmes - daugiau galima rasti rusiskuose forumuose. Atsiliepimai labai ivairus, kaip ir nuo kitu tokio pobudzio vaistu. Tik gerokai pigiau, nei Profertil, bet kaip ir sakiau, kol kas neaisku, ar poveikis toks pat.
Gerai bent jau tai, kad jie - visiskai zolliu pagrindu, jokios chemijos smile.gif


O idomu kur kaune galima butu ju gauti... Arba siauliuose ... gal netycia kuri mergaite zinote? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Loveco @ 2011 03 02, 21:14)
neaisku kiek tas laikinai, nes tokie rezultatai buvo trijose spermogramose per 1,5 metu. kai pagimdzai pirma, pakartojo darsyk, rezultatai jau buvo kiek geresni, berods judrumas padidejo , kad a buvo apie 14 proc, b- kazkas apie 25 proc. ir kiekis- 24 mln is viso. tai su tokiais rezultatais pastojau po gimdymo is pirmo ciklo  blink.gif  thumbup.gif

o pries pirma nestuma esu turejusi persileidimu n. tiesa, labai ankstyvu, praktiskai mmm net neuzveluodavo, dabar jau turiu kaip palyginti ir savijauta, ir testo juosteles, tad zinau, kad cheminiu nestumu )ankstyvu tu ) esu turejusi minimum 10  verysad.gif  gydytojai nurase tai spermiuku patologijai  g.gif

Tai jum labai pasisekė, matyt pati esi super vaisinga thumbup.gif
Atsakyti
ne cia prirasius buvau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bembis1: 03 kovo 2011 - 12:45