Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

QUOTE(Eudora @ 2011 01 29, 20:31)
o jei TB geria po 60 mg, gal gali parašyti kokio gamintojo, jei nesunku  ax.gif
kadangi tribestanai, tamoxifenai, newnordicai ir kt. jau išbandyta, tai galvoju, kad nepablogins situacijos, o gal ir pagelbės  blush2.gif nes realiai kiekiai mums atsistatė su aukščiau minėtais vaistais/papildais, bet va judrumo vistiek trūksta ir gal todėl rezultato nėra  g.gif

Geria Futura Q10 30 mg. po 2 tab per diena.
60 mg. turi šitas
http://www.hiperfarm...te_q10_60mg_n30
O tamoxifeną dar geria ir kiek laiko išgėrė, kaip pagerėjo rezultatai? ( Aš nestuke.gif tapau po Tamox ir Q 10 rolleyes.gif )
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2011 01 29, 21:52)
Geria Futura Q10 30 mg. po 2 tab per diena.
60 mg. turi šitas
http://www.hiperfarm...te_q10_60mg_n30
O tamoxifeną dar geria ir kiek laiko išgėrė, kaip pagerėjo rezultatai? ( Aš  nestuke.gif  tapau po Tamox ir Q 10 rolleyes.gif )


nu ot tundra doh.gif , aš galvojau, kad TB geria tokias, kur vienoj kapsulėj yra 60 mg. lotuliukas.gif reiškia teks ir maniškiui po kelias ryti biggrin.gif
o tamoxifeno jau antras kursas dabar eina į pabaigą.
Pirmas kursas buvo toks: tamoxifenas+tribestanas+vit.E
rezultatai prieš ir po buvo tokie (skaičius daugint iš 10 šeštuoju):
spermatozoidų kiekis vienam ml.: 5,8/15
visam ejakuliate: 38,28/ 85,5
O visi kiti rodikliai liko nepakitę, o kai kurie ir nežymiai suprastėjo verysad.gif

Dabar antras kursas yra toks: tamoxifenas+tribestanas+Newnordic multivitaminai
Kol kas tyrimo dar nekartojom, laukiam kol pilnai baigs vaistus (liko nepilnas mėnuo). Bet kažkodėl optimizmo pas mane nulis doh.gif Nors prieš kelis metus naudojant tokią pačią schemą jau po dviejų mėn pavyko tapti nestuke.gif Tai matyt ir dabar kažkur naiviai pasąmonėj tikėjausi tokio paties greito efekto ir kai nesigavo nei po pirmo kurso nei dabar, tai parsivilkus paskutinėms mmm jau blioviau kelias dienas iš eilės doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eudora: 30 sausio 2011 - 14:53
QUOTE(Eudora @ 2011 01 30, 15:44)
o tamoxifeno jau antras kursas dabar eina į pabaigą.
Pirmas kursas buvo toks: tamoxifenas+tribestanas+vit.E
rezultatai prieš ir po buvo tokie (skaičius daugint iš 10  šeštuoju):
spermatozoidų kiekis vienam ml.: 5,8/15
                      visam ejakuliate: 38,28/ 85,5
O visi kiti rodikliai liko nepakitę, o kai kurie ir nežymiai suprastėjo verysad.gif

Dabar antras kursas yra toks: tamoxifenas+tribestanas+Newnordic multivitaminai
Kol kas tyrimo dar nekartojom, laukiam kol pilnai baigs vaistus (liko nepilnas mėnuo). Bet kažkodėl optimizmo pas mane nulis  doh.gif Nors prieš kelis metus naudojant tokią pačią schemą jau po dviejų mėn pavyko tapti nestuke.gif Tai matyt ir dabar kažkur naiviai pasąmonėj  tikėjausi tokio paties greito efekto ir kai nesigavo nei po pirmo kurso nei dabar, tai parsivilkus paskutinėms mmm jau blioviau kelias dienas iš eilės  doh.gif


Kokio ilgio tas kursas g.gif trijų mėn. ar pusmečio. ( Kiek kursų jums Žilaitienė leido kartoti)
Pavyko pastoti, bet neilgam g.gif unsure.gif
nestuke.gif tik septintą Tamox gėrimo mėnesį, MB tiesio dar tesė mėnesiuką po tų šešių mėn. kaip tik to ir reikėjo rolleyes.gif Prieš metus dar mėgino gerti tris mėnesius, bet rezultato nestuke.gif nesulaukėm ir viską atidėjom. Gal vėl reikės griebtis to pačio....
Atsakyti
Tamoxifeno kursas pas mus trijų mėn., tai dabar kai baigs, tai bus pusmetis kai jį geria. Bet po to Ž. sakė reiks pertraukos, visgi vaistas ten, ne šiaip bombonkės.
O su pirmu nestuke.gif tai viskas čiki piki thumbup.gif , rezultatas jau laksto ir kalba biggrin.gif Čia mes antrą dabar visaip kapi bandom sužvejoti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eudora: 30 sausio 2011 - 16:31
QUOTE(Eudora @ 2011 01 30, 17:31)
Tamoxifeno kursas pas mus trijų mėn., tai dabar kai baigs, tai bus pusmetis kai jį geria. Bet po to Ž. sakė reiks pertraukos, visgi vaistas ten, ne šiaip bombonkės.
O su pirmu  nestuke.gif tai viskas čiki piki  thumbup.gif , rezultatas jau laksto ir kalba  biggrin.gif Čia mes antrą dabar visaip kapi bandom sužvejoti  rolleyes.gif


Tai thumbup.gif (atleisk, netaip supratau blush2.gif )
Tai pas mus tokia pati situacija, žvejosim ir mes rolleyes.gif
O Jūs IUI nebandot g.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2011 01 30, 18:27)
Tai thumbup.gif (atleisk, netaip supratau blush2.gif )
Tai pas mus tokia pati situacija, žvejosim ir mes rolleyes.gif
O Jūs IUI nebandot g.gif


viskas gerai mirksiukas.gif
o kadangi vieną lelią jau turim tai IUI nebandom ir nebandysim verysad.gif , nes nei finansai nei mano sveikata neleidžia ...
Atsakyti
QUOTE(Eudora @ 2011 01 30, 22:23)
viskas gerai  mirksiukas.gif
o kadangi vieną lelią jau turim tai IUI nebandom ir nebandysim  verysad.gif , nes nei finansai nei mano sveikata neleidžia ...


Na jei su pirmu natur nestuke.gif , tai ir dabar turi pasisekti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos.Noriu jusu paklausti o nuo ko yra skiriamas tas Tamoxifen ir koks jo poveikis,ka jis daro.Jei galit papasakokit truputi daugiau.
Mano vyroturtas siek tiek suletejas ir pagrindine beda agliutinacija.
aciu
Atsakyti
QUOTE(SAULYTE5 @ 2011 01 31, 12:07)
Sveikos.Noriu jusu paklausti o nuo ko yra skiriamas tas Tamoxifen ir koks jo poveikis,ka jis daro.Jei galit papasakokit truputi daugiau.
Mano vyroturtas siek tiek suletejas ir pagrindine beda agliutinacija.
aciu

Sveika. Tamoxifen skiriamas sumažinti estrogeno hormonui. Prieš tai reikėtų vyrui išsitirti hormonus ir jei šito kiek per daug tada gydytojas siūlo šį vaistą. Teorija sako jog sumažinus estrogeno padidėja tostesterono ir tuo pačiu padidėja spermiukų kiekis (mum taip andrologė pasakojo). Čia yra vaistas, o ne vitaminas ar papildas, todėl savavališkai tikrai nepirkčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 01 31, 12:30)
Sveika. Tamoxifen skiriamas sumažinti estrogeno hormonui. Prieš tai reikėtų vyrui išsitirti hormonus ir jei šito kiek per daug tada gydytojas siūlo šį vaistą. Teorija sako jog sumažinus estrogeno padidėja tostesterono ir tuo pačiu padidėja spermiukų kiekis (mum taip andrologė pasakojo). Čia yra vaistas, o ne vitaminas ar papildas, todėl savavališkai tikrai nepirkčiau 4u.gif

g.gif pas vyriski testosteronas buvo geras, bet va vistiek ji skyre g.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 01 31, 13:30)
Sveika. Tamoxifen skiriamas sumažinti estrogeno hormonui. Prieš tai reikėtų vyrui išsitirti hormonus ir jei šito kiek per daug tada gydytojas siūlo šį vaistą. Teorija sako jog sumažinus estrogeno padidėja tostesterono ir tuo pačiu padidėja spermiukų kiekis (mum taip andrologė pasakojo). Čia yra vaistas, o ne vitaminas ar papildas, todėl savavališkai tikrai nepirkčiau 4u.gif

Supratau aciu labai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zemil @ 2011 01 31, 14:28)
g.gif pas vyriski testosteronas buvo geras, bet va vistiek ji skyre g.gif


Pas MB taip pat jis geras, bet skyrė ir suveikė teigiamai ax.gif
Atsakyti