Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

Labai ačiū Svajonei123 ir Lauramai už atsakymus. Man ir rūpėjo, kaip dėl santykių prieš tyrimą, dėl alkoholio ir pan.
O kaip ta procedūra vyksta klinikose ? Yra tam skirtos patalpos ir vyras vienas tai atlieka ar galima ir žmonai padėti ? smile.gif
Atsakyti
Kiekvienoje klinikoje yra kambariukas, padeda literatura, kad butu lengviau smile.gif Zmona gali padeti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gule @ 2011 01 07, 14:48)
Labai ačiū Svajonei123 ir Lauramai už atsakymus. Man ir rūpėjo, kaip dėl santykių prieš tyrimą, dėl alkoholio ir pan.
O kaip ta procedūra vyksta klinikose ? Yra tam skirtos patalpos ir vyras vienas tai atlieka ar galima ir žmonai padėti ? smile.gif

Labas rytas smile.gif . Gali ir zmona padeti, bet gal abiem nejauku bus klinikoj, jei ne taip toli, manau namie ta reikala geriau atlikti ir greitai po pazastim pakisus, kad temperatura issilaikytu kuno, per 30 min. nuvesti i laboratorija, sako net iki valandos galima. O siaip geriau alkoholio nevartoti ir jokio isdykavimo bent jau 3 diena, pilnai susilaikyti min 3 d. , max 5 dienas. Beje, labai svarbu, kad pries atliekant reikala tyrimui butu po dusu svariai nusiprauses, svariom rankom, jau apsirenges ir pasiruoses greitam islekimui is namu mirksiukas.gif .
Beje, nosytes auksciau visoms svajojancioms,mano vyro turtelis nedaug pagerejo per tris men nuo 25 % iki 46 % gyvu, bet aisku judriu ne tiek ir daug, dar deformuotu visa puokste. doh.gif BET vakar suzinojau, kad po 1,5 metu as nestuke.gif Net apsiverkiau, stebuklu buna thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurama @ 2011 01 10, 10:03)
Labas rytas smile.gif . Gali ir zmona padeti, bet gal abiem nejauku bus klinikoj, jei ne taip toli, manau namie ta reikala geriau atlikti ir greitai po pazastim pakisus, kad temperatura issilaikytu kuno, per 30 min. nuvesti i laboratorija, sako net iki valandos galima. O siaip geriau alkoholio nevartoti ir jokio isdykavimo bent jau 3 diena, pilnai susilaikyti min 3 d. , max 5 dienas. Beje, labai svarbu, kad pries atliekant reikala tyrimui butu po dusu svariai nusiprauses, svariom rankom, jau apsirenges ir pasiruoses greitam islekimui is namu mirksiukas.gif .
Beje, nosytes auksciau visoms svajojancioms,mano vyro turtelis nedaug pagerejo per tris men nuo 25 % iki 46 % gyvu, bet aisku judriu ne tiek ir daug, dar deformuotu visa puokste. doh.gif BET vakar suzinojau, kad po 1,5 metu as  nestuke.gif Net apsiverkiau, stebuklu buna thumbup.gif

thumbup.gif sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurama @ 2011 01 10, 09:03)
Labas rytas smile.gif . Gali ir zmona padeti, bet gal abiem nejauku bus klinikoj, jei ne taip toli, manau namie ta reikala geriau atlikti ir greitai po pazastim pakisus, kad temperatura issilaikytu kuno, per 30 min. nuvesti i laboratorija, sako net iki valandos galima. O siaip geriau alkoholio nevartoti ir jokio isdykavimo bent jau 3 diena, pilnai susilaikyti min 3 d. , max 5 dienas. Beje, labai svarbu, kad pries atliekant reikala tyrimui butu po dusu svariai nusiprauses, svariom rankom, jau apsirenges ir pasiruoses greitam islekimui is namu mirksiukas.gif .
Beje, nosytes auksciau visoms svajojancioms,mano vyro turtelis nedaug pagerejo per tris men nuo 25 % iki 46 % gyvu, bet aisku judriu ne tiek ir daug, dar deformuotu visa puokste. doh.gif BET vakar suzinojau, kad po 1,5 metu as  nestuke.gif Net apsiverkiau, stebuklu buna thumbup.gif

sveikinu bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Laurama, didziausi sveikinimai!!!
Atsakyti
Gal kuri plačiau žinote apie Q10 įtaką spermai g.gif
Atsakyti
Kofermentas Q10 padidina apvaisinimo koeficientą bei spermatozoidų kiekį ir padidina spermatozoidų judrumą.
Atsakyti
QUOTE(Svajone123 @ 2011 01 11, 15:30)
Kofermentas Q10 padidina apvaisinimo koeficientą bei spermatozoidų kiekį ir padidina spermatozoidų judrumą.


Šitą ir aš internete radau smile.gif Tai ir domiuosi, gal kas plačiau žino, kiek jis veiksmingas g.gif ( Matai, kai pastojau MB buvo gėręs pusmetį Tamoxifeną ir paskutinius du mėnesius Q10 didelėmis dozėmis, tai dabar galvoju, gal čia pastarojo nuopelnas g.gif biggrin.gif )
Atsakyti
Tikrai taip, bus Q10 padejes smile.gif Jis yra labai reikalingas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajone123 @ 2011 01 11, 17:47)
Tikrai taip, bus Q10 padejes smile.gif Jis yra labai reikalingas smile.gif


Jau šiandien pirmą dozę MB sudaviau rolleyes.gif , ir pati išgėriau biggrin.gif girdėjau kiaušialąstėm taip pat gerai. Kažkaip nenoriu vėl Tamox kišti vėl unsure.gif
Atsakyti
ACIU VISOMS uz sveikinimus smile.gif ! Mano MB ir go Q10 vartojo vienu metu daug, pastaruoju metu, kai prisimindavo, bet gal tas ir pagelbejo g.gif . Ir gi prisiskaite, kad geras dalykas.
Atsakyti