Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

Kazkas klause del spermos tyrimo ar skiriasi privaciose klinikose ir poliklinikoje.
Tai mano MB pasidare Silainiu poliklinikoje Kaune , mokejo 7.90 lt. ir buvom daresi pries metus VK mokejom 90 lt. Tyrimai niekuo nesiskiria tik kaina.Silainiu poliklinikoje
kompiuteriu atspausdintas tyrimas, yra ir mato vienetai ir normos ir tyrimu rezultatas ir yra 20 punktu.Tikrai kaunieciams rekomenduoju.

Beje mums reikia pagerti profertilio.Patare urologas.Nes kiekis 2.5 ml. (mazokas) norma (2-8) ir ph 8
norma (6-7) A-30%, B-10% .
Gal kas zinote kur Kaune pigiausiai galima nupirkti profertilio?
Atsakyti
QUOTE(amir @ 2010 12 04, 19:28)
Kazkas klause del spermos tyrimo ar skiriasi privaciose klinikose ir poliklinikoje.
Tai mano MB pasidare Silainiu poliklinikoje Kaune , mokejo 7.90 lt. ir buvom daresi pries metus VK mokejom 90 lt. Tyrimai niekuo nesiskiria tik kaina.Silainiu poliklinikoje
kompiuteriu atspausdintas tyrimas, yra ir mato vienetai ir normos ir tyrimu rezultatas ir yra 20 punktu.Tikrai kaunieciams rekomenduoju.

Beje mums reikia pagerti profertilio.Patare urologas.Nes kiekis 2.5 ml. (mazokas) norma (2-8) ir ph 8
norma (6-7) A-30%, B-10% .
Gal kas zinote kur Kaune pigiausiai galima nupirkti profertilio?



Mes ir buvome susidomeje silainiu poliklinikoje tyrimais, pasiklauseme savo daktaro, tai jis nepatare, nes sake, kad visko issamiai poliklinikoj neistiria, ir musu atveju nebutu tu skaiciuku, kurie daktarui ir rupi, beje, dar sake, kad spec. klinikos tam ir yra, kad issamus tyrimai ir tikslus, o poliklinikoj is akies mazdaug.. tai ir nezinau net ka ir tegalvoti..
Atsakyti
Sveikos merginos mirksiukas.gif ,
Nzn. Ar aš į temą ar ne ax.gif , bet noriu paklaust ką reiktų žinoti prieš einant daryti spermogramą?

Dar kreipouosi i Klaipėdientes rolleyes.gif kur patartumėte darytis spermogramą? Per kiek laiko būna rezultatai?

Iš anksto dėkojų už patarimus 4u.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(ANGE-LIUXXX @ 2010 12 05, 18:11)
Sveikos merginos mirksiukas.gif ,
Nzn. Ar aš į temą ar ne ax.gif , bet noriu paklaust ką reiktų žinoti prieš einant daryti spermogramą?

Dar kreipouosi i Klaipėdientes rolleyes.gif  kur patartumėte darytis spermogramą? Per kiek laiko būna rezultatai?

Iš anksto dėkojų už patarimus  4u.gif aciuks.gif


Apie spermos tyrima gali pasiskaityti cia 4u.gif

http://www.vaisingum...dex.php?cid=278

Spermos tyrima galite atlikti Klaipedos VK mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ANGE-LIUXXX @ 2010 12 05, 17:11)
Sveikos merginos mirksiukas.gif ,
Nzn. Ar aš į temą ar ne ax.gif , bet noriu paklaust ką reiktų žinoti prieš einant daryti spermogramą?

Dar kreipouosi i Klaipėdientes rolleyes.gif  kur patartumėte darytis spermogramą? Per kiek laiko būna rezultatai?

Iš anksto dėkojų už patarimus  4u.gif aciuks.gif


Susilaikymas 3-5 paros, aisku jokiu pirciu, karstu voniu, alkoholio. Tyrima gali pasidaryti Jolsanoje, atsakymai buna po valandos. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajone123 @ 2010 12 05, 19:26)
Susilaikymas 3-5 paros, aisku jokiu pirciu, karstu voniu, alkoholio. Tyrima gali pasidaryti Jolsanoje, atsakymai buna po valandos. Sekmes  4u.gif


AČIŪ aciuks.gif
Atsakyti
Parduodu Profertil 180 - trims mėnesiams 450Lt, vienam mėnesiui - 150Lt. Vilnius, siunčiu į kitus miestus
Atsakyti
Sveikos..



na ką ir aš prisijungiu prie Jūsų. Vakar ginekologė mums pasakė, kad niekuo negali padėti ir pasakė kreiptis į vaisingumo kliniką. Vyro spremiukai per lėti... Gal galėtum labiau patyrusios pakomentuoti kiek blogi tie tyrimai?? unsure.gif


Kiekis, ml 3.5ml.

Suskystėjimo laikas 30

Spermijų kiekis (mln./1 ml) 70

Spermių kiekis visame ejakuliate 245

Spermijų judrumas 40%

Greitas pirmyneigis judėjimas ( A ) 20%

Lėtas pirmyneigis judėjimas ( B ) 16%

Nepirmyneigis judėjimas © 4%

Nejudrūs ( D ) 60%

Normalios spermijų formos, % 44

Regeneratyvinės spermijų formos, % 56


IŠVADA: ASTENOSPERMIJA.


O pas mane rado ne žymiai didesnį prolaktino kiekį.. Siuncia pas endokrinologus..

Kažkodėl vilties turėjau daugiau gavusi spermos rezultatus, bet po vizito pas gydytoją, jos beveik netekau... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SviesatamsojE: 10 gruodžio 2010 - 19:51
QUOTE(SviesatamsojE @ 2010 12 10, 20:50)
Sveikos..
na ką ir aš prisijungiu prie Jūsų. Vakar ginekologė mums pasakė, kad niekuo negali padėti ir pasakė kreiptis į vaisingumo kliniką. Vyro spremiukai per lėti... Gal galėtum labiau patyrusios pakomentuoti kiek blogi tie tyrimai?? unsure.gif
Kiekis, ml 3.5ml.

Suskystėjimo laikas 30

Spermijų kiekis (mln./1 ml)  70

Spermių kiekis visame ejakuliate 245

Spermijų judrumas 40%

Greitas pirmyneigis judėjimas ( A ) 20%

Lėtas pirmyneigis judėjimas ( B ) 16%

Nepirmyneigis judėjimas © 4%

Nejudrūs ( D ) 60%

Normalios spermijų formos, %  44

Regeneratyvinės spermijų formos, %  56
IŠVADA:  ASTENOSPERMIJA.
O pas mane rado ne žymiai didesnį prolaktino kiekį.. Siuncia pas endokrinologus..

Kažkodėl vilties turėjau daugiau gavusi spermos rezultatus, bet po vizito pas gydytoją, jos beveik netekau... verysad.gif

Nenusiminkit.Jusu kiekis kompensuoja greiti.
mes su prastesniais grikiais naturaliai pastojom.O prolaktina galima su Bromokriptimu pareguliuot..kiek pas jus virs normos?
Tik auksciau nosi, jusu labai nebloga sperma!nedaug nuo normos atsilieka, pvz koks Tribestan tikrai pagreitintu spermiukus..
Atsakyti
QUOTE(Nemeja @ 2010 12 10, 21:38)
Nenusiminkit.Jusu kiekis kompensuoja greiti.
mes su prastesniais grikiais naturaliai pastojom.O prolaktina galima su Bromokriptimu pareguliuot..kiek pas jus virs normos?
Tik auksciau nosi, jusu labai nebloga sperma!nedaug nuo normos atsilieka, pvz koks Tribestan tikrai pagreitintu spermiukus..



Labai dėkoju už padrąsinimą.. 4u.gif Mano prolaktinas viršija 100... O kurie geriau vitaminai padetu Tribestan ar Nordic Male™ Virility ? radau paskutiniųjų akciją neblogą..
Atsakyti
QUOTE(SviesatamsojE @ 2010 12 11, 11:58)
Labai dėkoju už padrąsinimą.. 4u.gif  Mano prolaktinas viršija 100... O kurie geriau vitaminai padetu Tribestan ar Nordic Male™ Virility ? radau paskutiniųjų akciją neblogą..

Ta prasme ,kad norma virsija 100? na tai irgi laabai nedaug..o ovuliacija vyksta?ka progesteronas rodo?

As tik uz TRIBESTAN!
Atsakyti
QUOTE(Nemeja @ 2010 12 11, 19:49)

As tik uz TRIBESTAN!


Nemeja, sveikinu su nestuke.gif !
Mes naudojam tai Profertili tai Tribestana, o Jums Tribestanas padejo? 4u.gif
O su kokiais rodikliais pastojote? wub.gif
Atsakyti