Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

QUOTE(KittyKitty @ 2010 11 26, 13:34)
Tribestanas yra augalinis, ten žolė tribulus terrestris.
O Profertilis.. nesuprantu, už ką tokius pinigus lupti, per maži kiekiai ir per mažai medžiagų iš viso.

Bet yra neblogų kompleksų iš Yourlife ir pan, kur tikrai neblogi kiekiai 4u.gif

Dabar aiskiau smile.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
KittyKitty, gal galėtum pasakyti iš kur ėmei tas rekomenduojamas vitaminų normas? (gal nuorodą kokią turi?) Mano MB supermamos dar ne argumentas, jam kaip mokslo žmogui reikia akivaizdesnių įrodymų smile.gif
Atsakyti
Sveikos panos,

vyras ką tik atsinešė tyrimų rezultatus, diagnozė astenoteratospermija, tyrimų rezultatai sekantys:

user posted image
labai prašau, pakomentuokit 4u.gif

ar su vitaminais išsigydysim?

labai liūdnas pirmadienis pas mus, nes įtariu, kad pas mane ir su ovuliacija bėdos, tik vyrą pirmą pas gydytojus iškomandiravau verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axioma: 29 lapkričio 2010 - 11:12
Pagal mane, tai labai mazai spermiju, Nes minimali norma A+B turi buti 50.. O pas jus tik 35. Mazai spermiju.
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2010 11 29, 11:08)
Sveikos panos,

vyras ką tik atsinešė tyrimų rezultatus, diagnozė astenoteratospermija, tyrimų rezultatai sekantys:

labai prašau, pakomentuokit  4u.gif

ar su vitaminais išsigydysim?

labai liūdnas pirmadienis pas mus, nes įtariu, kad pas mane ir su ovuliacija bėdos, tik vyrą pirmą pas gydytojus iškomandiravau  verysad.gif

Kiekis tai labai geras, tik biškį lėtoki, gal dėl tų lipidinių grūdelių, nelabai įsivaizduoju kas jie tokie, čia gydytojas gal pakomentuos ir dėl ko jie atsiranda. O nukrypimai nuo normos tikrai nėra dideli, dėl tokių verkti neverta mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Maidenana @ 2010 11 29, 15:48)
Pagal mane, tai labai mazai spermiju, Nes minimali norma A+B turi buti 50.. O pas jus tik 35. Mazai spermiju.

Nu nu, kur jau mažai 165 mln biggrin.gif 30 proc tai čia judrumas mirksiukas.gif Bet ir su tiek judrių gaunasi iš viso 49,5 mln, daugiau nei reikia biggrin.gif Nemanau kad čia kliūtis pastojimui, nebent tie grūdeliai kas nelabai žinau kas tas yr g.gif
Atsakyti
labukas 4u.gif


Turiu klausima: pas vyra labai bloga bukle su grikiais, todel dabar du menesius gere vitaminus ir turim gruodi startuoti su IVF,bet vyras susirgo ir teko gerti vaistus, per dvi savaites sugere Prednizilono 100 tableciu, toki kieki gydytoja israse mad.gif taigi kaip tik baige sia savaite gerti, o uz dvieju - triju savaiciu laukia IVF. kaip manot ar tokia arkliska doze Prednizolono nesunaikinu visiskai grikiu, kuriu ir taip minimaliai vos 3 mln.?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tivita: 29 lapkričio 2010 - 17:21
KittyKitty
Aciu tau uz normas!
Be to visus vitaminus ir Tribestano zole nupirkom sportiniu papildu pardotuveje.
Ir kiekiai tinkami ir kaina superine.
Pvz. Tribestano tabletes po 750 60 vnt. kainavo apie 70 lt
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2010 11 29, 20:50)
KittyKitty
Aciu tau uz normas!
Be to visus vitaminus ir Tribestano zole nupirkom sportiniu papildu pardotuveje.
Ir kiekiai tinkami ir kaina superine.
Pvz. Tribestano tabletes po 750 60 vnt. kainavo apie 70 lt


Sveikos 4u.gif

Gal gali išduoti kokį Tribestan (jų 3 rūšys yra) pirkai ir kokioj parduotuvėj? ax.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tivita @ 2010 11 29, 18:17)
labukas 4u.gif
Turiu klausima: pas vyra labai bloga bukle su grikiais, todel dabar du menesius gere vitaminus ir turim gruodi startuoti su IVF,bet vyras susirgo ir teko gerti vaistus, per dvi savaites sugere Prednizilono 100 tableciu, toki kieki gydytoja israse mad.gif taigi kaip tik baige sia savaite gerti, o uz dvieju - triju savaiciu laukia IVF. kaip manot ar tokia arkliska doze Prednizolono nesunaikinu visiskai grikiu, kuriu ir taip minimaliai vos 3 mln.?

O ka sako gydytoja?
Pas mus irgi labai prasta bukle, bet mums ir taike is karto IVF+ICSI
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2010 11 29, 23:07)
O ka sako gydytoja?
Pas mus irgi labai prasta bukle, bet mums ir taike is karto IVF+ICSI

na pas gydytoja man tik penktadieni, tai pirmas mano klausimas ir bus ar galim daryti si menesi po tokiu vaistu doziu ar ne doh.gif tikiuosi leis, nes laukiu kaledinio stebuklo blush2.gif mums ir taikys IVF + ICSI
Atsakyti
QUOTE(Tivita @ 2010 11 29, 22:19)
na pas gydytoja man tik penktadieni, tai pirmas mano klausimas ir bus ar galim daryti si menesi po tokiu vaistu doziu ar ne doh.gif  tikiuosi leis, nes laukiu kaledinio stebuklo blush2.gif  mums ir taikys IVF + ICSI

na tai manau, kad tada leis smile.gif linkiu kuo nuosirdziausios sekmes jums mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2010 11 29, 23:27)
na tai manau, kad tada leis smile.gif linkiu kuo nuosirdziausios sekmes jums  mirksiukas.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti