Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

QUOTE(Gunia @ 2010 10 27, 14:09)
Sveikos
apsveskite man kas jau lanketes pas gydytoja Pleskaciauska  4u.gif
Nes vyrui reikia atlikti spemos tyrima. Skaiciau labai gerus atsiliepimus apie si gydytoja.
Kadangi mes ne is vilniaus, idomu ar ten vietoj yra galimybe pasidaryt viska  blush2.gif

O man teko ir neigiamų atsiliepimų apie jį paskaityti. Geriau varykit į modernesnę kliniką pvz, pas Kamarauską ar Sruogį, o jei ne iš vilniaus tai išvis galit ir į kauna atskuosti pas Žilaitienę ax.gif
Atsakyti
Mielosios ir mielieji,

Sukuriau sia tema todel, kad butu idomu suzinoti jusu patirti. Kaip jus elgetes tokioje situacijoje.
Mano vyrui nesenai padare spermos tyrima, rastas aukstas liaukocitu kiekis kraujyje ir labai mazas spermiuku kiekis. Jie, kaip gydytojas sake yra labai aktyvus, tik ju mazai. Gal jus susidurete su sia problema.
Palnuojam vaikeli jau antri metukai, bet va gydytojas tiesiog nuliudino, kad su tokiais tyrimais mums vaikelio siuo metu sulaukti nepavyks...T verysad.gif ai labai liudna suzinoti....
Atsakyti
QUOTE(Rositukss @ 2010 10 28, 17:30)
Mielosios ir mielieji,

Sukuriau sia tema todel, kad butu idomu suzinoti jusu patirti. Kaip jus elgetes tokioje situacijoje.
Mano vyrui nesenai padare spermos tyrima, rastas aukstas liaukocitu kiekis kraujyje ir labai mazas spermiuku kiekis. Jie, kaip gydytojas sake yra labai aktyvus, tik ju mazai. Gal jus susidurete su sia problema.
Palnuojam vaikeli jau antri metukai, bet va gydytojas tiesiog nuliudino, kad su tokiais tyrimais mums vaikelio siuo metu sulaukti nepavyks...T verysad.gif ai labai liudna suzinoti....

Pas mus irgi rado daug leukocitu - sake, kad rodo uzdegima. gyde iv. vaistais, nuo ju kokybe tik siek tiek pagerejo. manau, kad jei jie greiti, tai vaistukai gali padeti isgydyti uzdegima ir viskas susitvarkys... dar galima pagerti papildu, tokiu kaip tribestan, Profertil, kurie gerina spermos kokybe... Sekmes jums! thumbup.gif
Atsakyti
Tai va pasidalinsiu, buvom vakar pas Žilaitienę konsultacijoj, tai prirašė vyrui hormonus išsitirt, spermos pasėlį visgi ir rado kairėj pusėj varikocelę, tai dabar ir jo operacija laukia turbūt. Iš pradžių konsultacija klinikose ten ir nuspręs operuot ar neverta ir po visko vėl pas Ž . Gydytoja tikrai maloni, visko klaust galima, gal truputį tyliai šneka tai kartais ausis įtempt reikia, o šiaip thumbup.gif Vyras pasirodo pas mane nekompleksuotas jei gydytoja tai gydytoja tempt už ausų nereikėjo ir šiaip normaliai visos tos procedūros ten sakė, baikos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ankara @ 2010 10 29, 13:13)
Tai va pasidalinsiu, buvom vakar pas Žilaitienę konsultacijoj, tai prirašė vyrui hormonus išsitirt, spermos pasėlį visgi ir rado kairėj pusėj varikocelę, tai dabar ir jo operacija laukia turbūt. Iš pradžių konsultacija klinikose ten ir nuspręs operuot ar neverta ir po visko vėl pas Ž . Gydytoja tikrai maloni, visko klaust galima, gal truputį tyliai šneka tai kartais ausis įtempt reikia, o šiaip  thumbup.gif Vyras pasirodo pas mane nekompleksuotas jei gydytoja tai gydytoja tempt už ausų nereikėjo ir šiaip normaliai visos tos procedūros ten sakė, baikos  cool.gif

O mano vyrui nerekomendavo operuotis..., nes esant musu situacijai, pagerejimas nebus zenklus..., todel daremes IVF, o jau dabar galvojam apie varikoceles operacija...
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2010 10 29, 14:07)
O mano vyrui nerekomendavo operuotis..., nes esant musu situacijai, pagerejimas nebus zenklus..., todel daremes IVF, o jau dabar galvojam apie varikoceles operacija...


Gali būti, kad ir maniškiui nerekomenduos, nes pakitimai nėra labai jau dideli, pasak gydytojos varikocelė įtakoja spermos kokybę, tai sakė arba dabar tvarkytis arba išvis palikt kaip yra. Na galutinis nuosprendis klinikose bus smile.gif O kodėl pirmiau IVF kažin darėtės, nes kaip aš supratau sutvarkius šitą problemą didesnė tikimybė pastot po pagalbinių procedūrų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2010 10 29, 14:07)
O mano vyrui nerekomendavo operuotis..., nes esant musu situacijai, pagerejimas nebus zenklus..., todel daremes IVF, o jau dabar galvojam apie varikoceles operacija...


Siulyciau tikrai operuotis ir nieko nelaukti, pas mus po operacijos prejus pusei metu, rezultatas -A ir B25 proc(pries tai buvo 0), ir sake, kad vis gereti turetu, tik kad dar viena operacija turesim, tai neaisku, kokie rezultatai po to bus..
Atsakyti
spermos tyrimas. apie tai noriu ir parasyti. nes sunervavo mane konkreciai. mes jau turime paaugle dukra, bet aisku norime ir dar vieno vaikelio. situacija paprasta - po nesekmingo pastojimo, nusprendeme kreiptis i klinika kaune "motina ir vaikas", kad istirti vyro sperma. jie sako, yra koks tai pilnas tyrimas uz 180 litu, ir tipo nepilnas uz 90 litu. mes aisku pasidarome pilna, ir ten jauna merginule dar pasako, kad jums reiketu ateiti po kazkurio laiko pasidaryti ta antrini spermos tyrima, uz 90 litu. po kazkurio laiko, vyras su musu dukra nuejo i silainiu poliklinika del vaiko kraujo tyrimo. stovi jis ten koridoriuje, ir ant sienos perskaito apie atliekamus ten tyrimus. grizes namo visas susinervaves man pasakoja - jie atlieka spermos tyrima uz 7litus 90 centu. as aisku nepatikiu, nuvykstame kartu, ir vienu zodziu - teisybe. mes siandien gavome jau atsakyma, kur tyrima atliko daktare biologe, amziuje moteris, kuri taip pat ir dar daugiau paaiskino apie sperma nei ta jaunoji mergina. ir kas idomiausia, kad su vyru sulyginome abidvi sias pazymas, ir pasirodo kad mes sumokejome per nezinojima 180 litu uz ta pati, ka gavome uz 7,90 (septyni litai 90 ct), nes atlikti tie patys tyrimai. taigi, o si pazyma irgi tinka mane gydanciai gydytojai. tiesiog norejau pasidalinti su jumis, kad si tema yra ir taip skausminga, bet kai uz ja dar ir kiti nori brangiai paimti, tai..... todel jei jau esate kaune, tai drasiai galite vaziuoti i silainiu p-ka, kur laboratoriniai tyrimai, uzeiti i 330 kab ir ten viska paaiskins. gal ir kitur kur yra, as nezinau. ten nebutina buti registruota toje p-koje.
po sio fakto as tikrai susimasciau, ar tie visi tyrimai ir operacijos, kur tukstancius kainuoja kad apvaisinti, ar tikrai jos tiek kainuoja? ar tai nera pasinaudojimas zmoniu nelaime? sekmes visoms.
Atsakyti
labutis vel, cia viena moteris man dabar parase asmeniskai kazkaip, todel noriu pasakyti kad mes dar niekur nesigydom tuo klausimu, nes nezinom nuo ko reiketu, ta prasme mes dar nezinom ar kas blogai ar ne, tiesiog nepastoju ir tiek, todel nusprendem kad pirma vyras sperma issitirs. dabar kai rezultatai tuo klausimu geri, reiks pamastyti kur man eiti, greiciausiai pas savo ginekologe centro p., bet manau kad tikrai ne i kokia tipo vaisingumo klinika, nes po sio ivykio suvokiau kame cia reikalas - tik skambiame pavadinime ir naudojantis zmoniu neviltimi. manau visokius kraujo tyrimus, pagal kuriuos ten daug pamato, galima atlikti ir kmuk, su savo ginekologes siuntimu, gal tik atsakymu igiau laukti. taip pat ir su laparaskopija, juk siuntima gali duoti ginekologe pacios poliklinikoje, ir ja atliks pas ta pati vanaga kaune, nes tokius ir panasius dalykus jau kalbejau anksciau su gydytoja. galiu tik pasakyti, kad kiek gydytoju, tiek panasiu nuomoniu, ir tikrai jau esu isitikinusi, kad visokios vaisingumo tipo privacios klinikos tos problemos kitaip nei kiti , ne ju kliniku daktarai, neisspres. visi jie daktarai ir visi moka skaityti tyrimus, tik vieni lupa pinigus uz zmoniu nelaime ir vilti, o kiti tiesiog dirba savo darba bendrose gydymo istaigose, bet ir tie ir anie siekia to pacio rezultato. suprantu kiek nervu ir nevilties mums buna kai suvoki jog negali pastoti, bet bent jau nuraminimui norejau pasakyti, kad nera ko tu pinigu svaistyti, ir dar su spermos tyrimu, kuris vietoje 180lt gali kainuoti 8 litus. o rezultatas tas pats - spermos tyrimas.
Atsakyti
impala
sveika,
Na visu pirma tai labai, labai abejoju, kad spermogramos tokios pat, ar bent jau istyrimas toks pat. Galejote ideti foto su uzslepta pavarde, kad itikintumete jog tikrai viskas taip pat. Labai dziaugiuosi, kad jau turite viena vaika, taciau jeigu siuo metu neturetumete nei vieno ir jau bandytumete susilaukti vaikelio apie 3-5 ir daugiau metu vel rasytumete kitaip. Kitas dalykas, jei gera spermograma tai ir pykstate, kad tiek daug mokejote, jei spermiuku nebutu rade uz papildoma tyrima su viltimi butumete sumokejus ne desimt o simta kartu didesne suma. Taip pritariu, kad kainos VK yra beprotiskos ir taip naudojamasi zmoniu nelaime ir bejegiskumu susilaukti vaiku. Bet drisciau Jusu pasiulymui tirtis ir gydytis valstybinese ligoninese papriestarauti. Jeigu as buciau vaiksciojus su siuntimu per valstybines ligonines tai turbut ir dabar varstyciau ju duris. Cia jau is patirties sneku, ne siaip kokius pletkus. Niekas po metu nepastojimo nepuola svaistyti tukstanciu, cia dazniausiai jau yra moterys ir merginos, kurios del savo ar vyro sveikatos sutrikimu negali pastoti daugiau nei 3, 5, ar net 10 metu, tad jei jos vis dar vaiksciotu po valstybines ligonines tai turbut ir pensijos sulauktu seimoje is dvieju zmoniu. Neprivaloma operaciju darytis privaciai daugelis merginu ir gauna siuntimus is poliklinikos ir veliau operuojasi ligoninese uz savo sumoketa PSD.
Nepriimkite to kaip nepasipiktinima i Jusu pozicija tiesiog noriu pasakyti, kad jeigu su tuo nelabai susidurete nedalinkite savo patarimu, nes jeigu man po geru metu varstymu poliklinikos duru butu kas nors papasakojas nuo ko ir kaip viska pradeti ir ka daryti, kad rezultatai pradetu judeti buciau tam zmogui labai dekinga, bet buvau tegavus pasiulymu nesvaistyti pinigu ir laukti savo laimes... Visiems ateina savo laikas. Tai dar ir dabar su savo nepratekamais kiausintakiais buciau gaudziusi savo laime.
Na, o Jums linkiu, kad nebeprireiktu uzsukti i skyreli nesulaukiancioms gandro ir gyventi laimingai toliau. wub.gif
Papildyta:
Del varikoceles mielosios noriu Jums patarima duoti. Mums irgi sake, kad ji gali per daug itakos neduoti ir pan. Bet na Jus tiesiog pasidomekite pacios visagaliame internete, paziurekite kokios pasekmes, kai Jusu brangiajam bus per 50 metu. Pasiskaitykite, kad tai netik spermos kokybe itakoja. Tai sukelia potencija veliau jau sulaukus rimtesnio amziaus, kiausinukai kai kuriais atvejais pasidaro ilgesni uz pati pasididziavima. na ir t.t nenoriu nei isiplesti nei pirsti savo nuomones. Tiesiog pasidomekite pries rimtai nuspresdami su SB, kad tikrai nesioperuosite.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *muduabudu*: 30 spalio 2010 - 07:49
QUOTE(*muduabudu* @ 2010 10 30, 08:42)
Del varikoceles mielosios noriu Jums patarima duoti. Mums irgi sake, kad ji gali per daug itakos neduoti ir pan. Bet na Jus tiesiog pasidomekite pacios visagaliame internete, paziurekite kokios pasekmes, kai Jusu brangiajam bus per 50 metu. Pasiskaitykite, kad tai netik spermos kokybe itakoja. Tai sukelia potencija veliau jau sulaukus rimtesnio amziaus, kiausinukai kai kuriais atvejais pasidaro ilgesni uz pati pasididziavima. na ir t.t nenoriu nei isiplesti nei pirsti savo nuomones. Tiesiog pasidomekite pries rimtai nuspresdami su SB, kad tikrai nesioperuosite.

Jokiais budais nenoriu pasakyti, kad neverta operuotis varikoceles..., Kalbejau tik apie tai, kad jei (pabreziu JEI itakoja) varikocele itakoja vaisinguma, tai jos operacija nebutinai pagerins rezultatus (musu atveju atrandami pavieniai spermiukai). Toks pegerejimas po operacijos buna apie 10-15 proc., vadinasi, skaiciuojant paprastai matematiskai jei pas mus randama 20 vnt (ne mln, o vienetai), tai po tokios operacijos 20 vnt padauginam is 15 proc. (pagerejimo procentas), gaunasi 23 vnt. sad.gif Cia tik pasvarstymas ir tik matematine logika... Todel ir rinkomes pirmiausia IVF, nes neduok Dieve, po tokios operacijos (buna juk visko...) nebeliktu ir tu 20 vnt.
O dabar pirmyn operuotis, nes sveikata svarbiausias musu turtas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2010 10 30, 09:03)
Jokiais budais nenoriu pasakyti, kad neverta operuotis varikoceles..., Kalbejau tik apie tai, kad jei (pabreziu JEI itakoja) varikocele itakoja vaisinguma, tai jos operacija nebutinai pagerins rezultatus (musu atveju atrandami pavieniai spermiukai). Toks pegerejimas po operacijos buna apie 10-15 proc., vadinasi, skaiciuojant paprastai matematiskai jei pas mus randama 20 vnt (ne mln, o vienetai), tai po tokios operacijos 20 vnt padauginam is 15 proc. (pagerejimo procentas), gaunasi 23 vnt. sad.gif Cia tik pasvarstymas ir tik matematine logika... Todel ir rinkomes pirmiausia IVF, nes neduok Dieve, po tokios operacijos (buna juk visko...) nebeliktu ir tu 20 vnt.
O dabar pirmyn operuotis, nes sveikata svarbiausias musu turtas  mirksiukas.gif

Sveika,
as pamenu Tavo zinute, man kazkada rasei mirksiukas.gif Mes irgi pirma IFV tada varikocele issioperavome, irgi prisibijojau kad po operacijos blogiau nebutu. Ir tas laukimas po operacijos bent 6 menesius reikia laukti, kol gali rezultatas pasimatyti siek tiek nugasdino ir taip tas laikas bega ne musu naudai. smile.gif Sekmes Jums didziausios ir milijonu buozgalviuku (as juos taip vadinu blush2.gif ) group.gif
Atsakyti