Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

QUOTE(Laurama @ 2010 10 25, 16:49)
Ir dar, mano vyras rado forumuose uzsienio, kad tokie vitaminai VITAMUN labai padeda, bet ir gi LT nera pirkti, per gimines atveze. Ziuresim, kokie bus rezultatai, manau tik po kokiu poros men pamatysim, nes dabar antibijotikus vartoja bakterijoms uzmusti, net baisu butu, jei net ir uzkibtu lelius, ar sveikas butu

Na siaip ir mes siuo metu vartojam antibijotikus, tai mums daktaryte grieztai uzdraude planuoti slap.gif aisku galim smileysex.gif bet butinai tik su pirstinem. Na bet cia tikriausiai tik musu situacijai, nes zarazu rado swoon.gif
Atsakyti
gal kas galetumet rekomenduoti, kur kaune butu galima pasidaryti spermograma?
Atsakyti
QUOTE(sirdukas0325 @ 2010 10 25, 20:13)
gal kas galetumet rekomenduoti, kur kaune butu galima pasidaryti spermograma?


Kiek zinau, tai klinikoje Motina ir vaikas bei Vaisingumo klinikoje. O kokios pas jus bedos, gal noretum papasakoti? 4u.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif man iskilo toks klausimas: ar gali spermiukas su patologija apvaisinti apskritai ar apvaisina tik normalios formos grikiukas?
Atsakyti
QUOTE(Meilės vaisius @ 2010 10 25, 22:18)
Kiek zinau, tai klinikoje Motina ir vaikas bei Vaisingumo klinikoje. O kokios pas jus bedos, gal noretum papasakoti?  4u.gif


Aciu smile.gif siusiu ten MB smile.gif
Bedu dar tik pradedam ieskoti ir tikimes kad ju nera smile.gif Tyrimus nusprendem pasidaryti, nes metai kaip stengiames del leliaus, bet jo kaip ner taip ner verysad.gif nusprendem abu pasitikrint, ar viskas su mumis OK, o gal cia kalti tik musu nereguliarus ND, nes MB namie dazniausiai buna tik savaitgaliais
Atsakyti
QUOTE(planuke @ 2010 10 25, 18:15)
Na siaip ir mes siuo metu vartojam antibijotikus, tai mums daktaryte grieztai uzdraude planuoti  slap.gif aisku galim  smileysex.gif bet butinai tik su pirstinem. Na bet cia tikriausiai tik musu situacijai, nes zarazu rado  swoon.gif


Negalima ir netgi draudziama del vaikiuko sveikateles,nes visko gali buti,Ir siaip antibijotiku vartojimas pablogina spermos kokybe,musu gyd net sake kad spermai po stipriu antibijotiku reikia apie 3men pilnai atsistatyti..
O kokiu zarazu rado jeigu nepaslaptis??
Papildyta:
QUOTE(sirdukas0325 @ 2010 10 25, 22:21)
Aciu  smile.gif  siusiu ten MB smile.gif
Bedu dar tik pradedam ieskoti ir tikimes kad ju nera smile.gif Tyrimus nusprendem pasidaryti, nes metai kaip stengiames del leliaus, bet jo kaip ner taip ner  verysad.gif  nusprendem abu pasitikrint, ar viskas su mumis OK, o gal cia kalti tik musu nereguliarus ND, nes MB namie dazniausiai buna tik savaitgaliais


Na ir savaitgaliais neblogai,turit 2 ilgas dienas atsiduoti tik meilei ir daugiau niekam smile.gif,o siaip metai dar nieko blogo..sako labai didelis noras uzblokiuoja musu vidinius organus ir dazniausiai del to steso busena ir pastovus mylejimasis tik leliaus norejimas to neuztenka,bandyk atsipalaiduoti ir negalvoti apie tai. O kad pradedat tirtis anksti tai labai gerai..Nepergyvenk tikekimes viskas su jumis OK,sekmes 4u.gif
Atsakyti
[quote=Reginiukas.uk,2010 10 26, 02:10]
Negalima ir netgi draudziama del vaikiuko sveikateles,nes visko gali buti,Ir siaip antibijotiku vartojimas pablogina spermos kokybe,musu gyd net sake kad spermai po stipriu antibijotiku reikia apie 3men pilnai atsistatyti..

Hmmm, kaip keista g.gif . Mums Zilaitiene sake, kad tie antibijotikai nieko tokio, nes jie veikia tik grikio plazma, kuri yra aplink branduoli ir branduolio jie nepaveikia, tai nieko tokio, jei pastociau tuo metu, kol antibijotikus vartoja. Gal jie skirtingi antibijotikai, skirtingoms zarazoms g.gif . Na as nepergyvenu labai del to ir labai nieko nesitikiu vistiek, nes jau tiek laiko neuzkibo, tai antibijotikai siam menesiui kokybe pablogino tik, pradesim nuo kito ciklo rimciau ziureti. Reikes dar po vaistu vartojimo pakartoti paselio tyrima, ar dar liko zaraza.
Papildyta:
QUOTE(mirele @ 2010 10 25, 23:10)
sveikutes  smile.gif  man iskilo toks klausimas: ar gali spermiukas  su patologija apvaisinti apskritai ar apvaisina tik normalios formos grikiukas?


Man ir gi toks klausimas iskilo, net baisu pagalvoti. Manau, kad gali apvaisinti, tik greiciausiai dazniausiai baigiasi persileidimu, ankstyvu. Organizmas pats nusprendzia sveika organizma auginti, nesveika - atmesti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laurama: 26 spalio 2010 - 11:35
[quote=Laurama,2010 10 26, 12:34]
[quote=Reginiukas.uk,2010 10 26, 02:10]
Negalima ir netgi draudziama del vaikiuko sveikateles,nes visko gali buti,Ir siaip antibijotiku vartojimas pablogina spermos kokybe,musu gyd net sake kad spermai po stipriu antibijotiku reikia apie 3men pilnai atsistatyti..

Hmmm, kaip keista g.gif . Mums Zilaitiene sake, kad tie antibijotikai nieko tokio, nes jie veikia tik grikio plazma, kuri yra aplink branduoli ir branduolio jie nepaveikia, tai nieko tokio, jei pastociau tuo metu, kol antibijotikus vartoja. Gal jie skirtingi antibijotikai, skirtingoms zarazoms g.gif . Na as nepergyvenu labai del to ir labai nieko nesitikiu vistiek, nes jau tiek laiko neuzkibo, tai antibijotikai siam menesiui kokybe pablogino tik, pradesim nuo kito ciklo rimciau ziureti. Reikes dar po vaistu vartojimo pakartoti paselio tyrima, ar dar liko zaraza.
[/quote]

Na nezinau,gal zinai skirtingi antibijotikai,ir dar ziurint kokio stiprumo..Cia mums gyd taip aiskino g.gif
Atsakyti
kiek daktaru tiek ir nuomoniu. Cia jau reikia paciai nuspresti kurio daktaro pozicija yra tau priimtinesne. Mano galva jei leidzia aplinkybes, tuos 3 menesius geriau saugotis. Kaip sakoma atsarga gedos nedaro. As ka tik baigiau gerti antibiotiku kursa. 2 daktares pasake, kad planuoti galima is karto po nutraukimo, kad tuos vaistus ir nesciosioms skiria. taciau internete as radau ir kitokiu mediku nuomoniu, kad geriausia palaukti 1 ar 2 menesius ir planavima atideti. tai cia jau man paciai reikia apsispresti kaip pasielgti.
Papildyta:
kaip jums atrodo, ar nieko tokio jeigu pries spermograma mb buvo isgeres puse stiklines alaus? ar geriau atideti tyrima?
Atsakyti
QUOTE(mirele @ 2010 10 26, 12:58)
kiek daktaru tiek ir nuomoniu. Cia jau reikia paciai nuspresti kurio daktaro pozicija yra tau priimtinesne. Mano galva jei  leidzia aplinkybes, tuos 3 menesius geriau saugotis. Kaip sakoma atsarga gedos nedaro. As ka tik baigiau gerti antibiotiku kursa. 2 daktares pasake, kad planuoti galima is karto po nutraukimo, kad tuos vaistus ir nesciosioms skiria. taciau internete as radau ir kitokiu mediku nuomoniu, kad geriausia palaukti 1 ar 2 menesius ir planavima atideti. tai cia jau man paciai reikia apsispresti kaip pasielgti.
Papildyta:
kaip jums atrodo, ar nieko tokio jeigu pries spermograma mb buvo isgeres puse stiklines alaus? ar geriau atideti tyrima?


Tikrai nieko blogo,det tokio kiekio niekas nepasikeis.
Atsakyti
QUOTE(mirele @ 2010 10 25, 21:10)
sveikutes  smile.gif  man iskilo toks klausimas: ar gali spermiukas  su patologija apvaisinti apskritai ar apvaisina tik normalios formos grikiukas?

Apvaisinti gali, bet reikia ziureti kiek yra patologiskai sveiku. Kiek man gydytoja aiskino, kad netgi imanoma naturaliai pastoti ir nebutinai tai turi baigtis persileidimu, kai kuriais atvejais reikia taikyti IUI procedura, o jeigu visai blogai su patologija yra tik keli % sveiku, tuomet tik IVF.
Atsakyti
Sveikos
apsveskite man kas jau lanketes pas gydytoja Pleskaciauska 4u.gif
Nes vyrui reikia atlikti spemos tyrima. Skaiciau labai gerus atsiliepimus apie si gydytoja.
Kadangi mes ne is vilniaus, idomu ar ten vietoj yra galimybe pasidaryt viska blush2.gif
Atsakyti