Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

QUOTE(Laurama @ 2010 10 19, 10:17)
sako, kad kai ilgai ND nebuna, padaugeja mirusiu spermiuku. pirma pasidarykit spermograma taip kaip priklauso, paskui matysis kas kiek jums ND yra gerai.

QUOTE
Oho, o kaip pamatyti is spermatogramos, kiek ND mums tarkim rekomenduotina norint pastoti g.gif ?

taip aiskiai nesimato, bet jei ten labai daug spermiuku, jie greiti, galimi ND ir kasdien po kelis kartus, jei sperma prastesne, reikia reciau, jei leti spermiukai, patariami ND pries O, kad spetu daeiti iki reikiamos vietos ir t.t., cia tokie patarimai, o ne diagnoze smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo peteliuske: 19 spalio 2010 - 09:26
QUOTE(peteliuske @ 2010 10 19, 11:25)
taip aiskiai nesimato, bet jei ten labai daug spermiuku, jie greiti, galimi ND ir kasdien po kelis kartus, jei sperma prastesne, reikia reciau, jei leti spermiukai, patariami ND pries O, kad spetu daeiti iki reikiamos vietos ir t.t., cia tokie patarimai, o ne diagnoze smile.gif

Hmmm, idomu, logikos yra g.gif Reikes isbandyti, aciu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Niduze @ 2010 10 19, 08:41)
Labutis, esu naujoke cia, vakar su draugu buvome pas gydytoja Pleskaciauska...

Apie šį gydytoją daug prieštaringos nuomonės teko skaityti dėl naudojamų pasenusių metodų. Aš jūsų vietoj prieš gulantis ant operacinio stalo nueičiau antros nuomonės paklausyti 4u.gif

QUOTE(Nemeja @ 2010 10 19, 09:23)
kas man pasakys, ar savaite susilaikymo labai kenkia vyro vaisingumui?ir kiek tas labai?
gal verta o gal ne - pasidaryti spermograma po savaites susilaikymo, paskui po kokiu 3 dienu..?

Taip, gali būti labai mažai judrių spermiukų tada ir pripaišyti oligospermiją.
Jei negaila pinigų aišku galit paeksperimentuot biggrin.gif
Normaliai reikia susilaikymo tyrimui 2-3 dienų

QUOTE(peteliuske @ 2010 10 19, 10:25)
taip aiskiai nesimato, bet jei ten labai daug spermiuku, jie greiti, galimi ND ir kasdien po kelis kartus, jei sperma prastesne, reikia reciau, jei leti spermiukai, patariami ND pries O, kad spetu daeiti iki reikiamos vietos ir t.t., cia tokie patarimai, o ne diagnoze smile.gif

Kaip tik jei lėti reikia dažniau ND atlikinėti - kuo mažesnis tarpas tuo jie greitesni, bet koncentracija nukenčia. Reikia žiūrėti ir į koncentraciją ir į greitį, jei koncentracija bloga tai geriau 'pataupyti' kelias dienas ir tada tiesiai prieš pat O pasidarbuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2010 10 19, 11:24)
Apie šį gydytoją daug prieštaringos nuomonės teko skaityti dėl naudojamų pasenusių metodų. Aš jūsų vietoj prieš gulantis ant operacinio stalo nueičiau antros nuomonės paklausyti 4u.gif
Taip, gali būti labai mažai judrių spermiukų tada ir pripaišyti oligospermiją.
Jei negaila pinigų aišku galit paeksperimentuot biggrin.gif
Normaliai reikia susilaikymo tyrimui 2-3 dienų
Kaip tik jei lėti reikia dažniau ND atlikinėti - kuo mažesnis tarpas tuo jie greitesni, bet koncentracija nukenčia. Reikia žiūrėti ir į koncentraciją ir į greitį, jei koncentracija bloga tai geriau 'pataupyti' kelias dienas ir tada tiesiai prieš pat O pasidarbuoti mirksiukas.gif

na pas mus ir koncentracija prasta, ir leti smile.gif
o ir ND kas 3 diena mum neikandami, gaunas per prievarta, kas dien budavo gal pirmus metus draugystes, dabar jau 10 eina doh.gif ...o vat su malonumu karta per savaite pats tas..uztat ir kilo toks klausimas ax.gif

tam kad gauti realius rezultatus testo, mastau po savaites susilaikymo padaryt..nes reali situacija tai tokia..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nemeja: 19 spalio 2010 - 10:43

tam kad gauti realius rezultatus testo, mastau po savaites susilaikymo padaryt..nes reali situacija tai tokia..
[/quote]
Na jei pagal situacija norit issitirti, tai manau taip butu tikslinga, t.y. po savaites, bet paziureti ar kokybe gera, tai geriau laikytis nurodymu, tikslesni duomenys apie sveikata vyro butu. Jei norit lialiaus, gal ir po 2 kart i savaite pavyktu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nemeja @ 2010 10 19, 11:42)
na pas mus ir koncentracija prasta, ir leti smile.gif
o ir ND kas 3 diena mum neikandami, gaunas per prievarta, kas dien budavo gal pirmus metus draugystes, dabar jau 10 eina doh.gif ...o vat su malonumu karta per savaite pats tas..uztat ir kilo toks klausimas ax.gif

tam kad gauti realius rezultatus testo, mastau po savaites susilaikymo padaryt..nes reali situacija tai tokia..

Puikiai jus suprantu. Mums irgi tai jau daugiau 'darbas' nei malonumas. Tiesiog šiais laikais yra priemonių kaip OT jei ciklai nereguliarūs, gleivių stebėjimai arba dar geriau - echoskopas pas ginę. Tai mes darom taip - 'atnaujinimas' ir po to jau dirbam biggrin.gif Kai labai leliaus norisi tai galima atsidėti ir 'pasportuot' kas 2-3 dienas savaitėlę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2010 10 19, 13:14)
Puikiai jus suprantu. Mums irgi tai jau daugiau 'darbas' nei malonumas. Tiesiog šiais laikais yra priemonių kaip OT jei ciklai nereguliarūs, gleivių stebėjimai arba dar geriau - echoskopas pas ginę. Tai mes darom taip - 'atnaujinimas' ir po to jau dirbam biggrin.gif Kai labai leliaus norisi tai galima atsidėti ir 'pasportuot' kas 2-3 dienas savaitėlę mirksiukas.gif

Gerai, kad pas mus tos problemos nera ax.gif , norisi visada biggrin.gif , tik galimybiu ne visada yra, nes vyras daznai ne namie, darbas toks.
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2010 10 19, 12:14)
Puikiai jus suprantu. Mums irgi tai jau daugiau 'darbas' nei malonumas. Tiesiog šiais laikais yra priemonių kaip OT jei ciklai nereguliarūs, gleivių stebėjimai arba dar geriau - echoskopas pas ginę. Tai mes darom taip - 'atnaujinimas' ir po to jau dirbam biggrin.gif Kai labai leliaus norisi tai galima atsidėti ir 'pasportuot' kas 2-3 dienas savaitėlę mirksiukas.gif

mano ciklas reguliarus 28 d. tai nuo kada pradet tuos "atnaujinimus" lotuliukas.gif
7 diena pasibaigia MMM, o apie 14 d. O ivyksta.
na suprantu durnas klausimas, bet kitaip neiseina..toks gyvenimo etapas,kad apie seksa maziausiai galvoji, bet REIKIA doh.gif , o atidet lialku klausimo nebesinori, nes laikas bega sparciai..
Atsakyti
QUOTE(Nemeja @ 2010 10 19, 08:23)
Labukas 4u.gif
kas man pasakys, ar savaite susilaikymo labai kenkia vyro vaisingumui?ir kiek tas labai?
gal verta o gal ne - pasidaryti spermograma po savaites susilaikymo, paskui po kokiu 3 dienu..?


Man naturalios medicinos daktaras yra sakes, kad vyrui reikia sperma islieti kas 11 dienu, mat veliau prasideda savotiskas uzdegimas. Zodziu sveika tai daryti periodiskai :-)
Papildyta:
[quote=Laurama,2010 10 19, 09:17]
sako, kad kai ilgai ND nebuna, padaugeja mirusiu spermiuku. pirma pasidarykit spermograma taip kaip priklauso, paskui matysis kas kiek jums ND yra gerai.
[/quote]
Oho, o kaip pamatyti is spermatogramos, kiek ND mums tarkim rekomenduotina norint pastoti g.gif ?
[/quote]

Mums sake geriausiai kas antra diena arba ne daugiau karta i diena, kad spetu sperma atsigaminti
Papildyta:
QUOTE(Nemeja @ 2010 10 19, 11:53)
mano ciklas reguliarus 28 d. tai nuo kada pradet tuos "atnaujinimus"  lotuliukas.gif
7 diena pasibaigia MMM, o apie 14 d. O ivyksta.
na suprantu durnas klausimas, bet kitaip neiseina..toks gyvenimo etapas,kad apie seksa maziausiai galvoji, bet REIKIA  doh.gif , o atidet lialku klausimo nebesinori, nes laikas bega sparciai..


As tokiu atveju daryciau po karta 10, 12, 14, 16, 18, 20 d. Visai smagus periodas :-)
Atsakyti
QUOTE(Meilės vaisius @ 2010 10 19, 15:01)
As tokiu atveju daryciau po karta 10, 12, 14, 16, 18, 20 d. Visai smagus periodas :-)

Nu gal pakaktų 9, 12, 14 ir 16, geriausia matuoti pvz BT ir kai pamatai kad užkilo galima ilsėtis hihihi.gif
Atsakyti
mes kartu jau 9 metai ir mums nera ND tiesiogine prasme darbai, juk malonu del vaikelio myletis...man naturaliai pastoti yra be sancu, bet vis tiek stengiames per O pasimyleti, o vnus stebuklas ivyks biggrin.gif suprantu, kai nera galimybiu, bet noro... juk tie ND del beibio, man sunku suprasti jus, nepykit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(peteliuske @ 2010 10 19, 16:15)
mes kartu jau 9 metai ir mums nera ND tiesiogine prasme darbai, juk malonu del vaikelio myletis...man naturaliai pastoti yra be sancu, bet vis tiek stengiames per O pasimyleti, o vnus stebuklas ivyks  biggrin.gif suprantu, kai nera galimybiu, bet noro... juk tie ND del beibio, man sunku suprasti jus, nepykit  4u.gif

Matai visiem skirtingai reikia. Mums malonu 1-2 kartus į savaitę ax.gif O kas antrą dieną kai tai jau gaunasi daugiau kaip sportas pavadinčiau biggrin.gif Aišku nieko čia blogo, tiesiog kai nepratę tai žinai kaip po intensyvios sporto savaitės atrodo hihihi.gif Bet dėl leliaus dar ne tiek padarytume irnesakyk.gif
Atsakyti