Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris vokiškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (73 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Tai va merginos, kam aktualu, as parasiau jiems -Modnique.com, ir gavau stai toki atsakyma, kodel neissiuncia mano prekes.
"Dear ...,
Please be advised that your order is still in the processing stage. Please note that it may take up to 10-14 business days for an order to be shipped out once it is placed. The reason for this time frame is that we order most of the items directly from the manufacturer of the brand once the sales events ends. The manufacturers then send us all the orders, which we repackage and ship to you. This does delay the delivery of your orders but it lowers our expenses which we extend to you as savings. However please note that the time frame indicated above is the maximum one, it may take much less than that. Once the order is shipped out you should get an automatic email notifying you that.
Thank you for shopping at Modnique.com"

tai vadinasi laukiam toliau doh.gif


italas vel padave agatu 4u.gif
http://stores.ebay.c...d=p4634.c0.m322
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 08 rugsėjo 2010 - 13:40
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 08, 14:30)
Tai va merginos, kam aktualu, as parasiau jiems -Modnique.com, ir gavau stai toki atsakyma, kodel neissiuncia mano prekes.
tai vadinasi laukiam toliau  doh.gif

Nu joo...laukiam tadu... blink.gif Bet man cia keista...as maniau jie issiparduoda uzsilikusias prekes, ar kazkaip...kaip ir pas mus liet daromi ispardavimai,..o cia, nelabai suprantu prasmes tada tokio ispardavimo...
Nu as susilaikau si karta su uzsakymu...kazkaip tingiu tiek laukt... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 08 rugsėjo 2010 - 13:38
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 08, 10:47)
Tada suprantama, kodėl tokia baisi tragedija, jeigu bernelio žirgelis ištrypia visą rūtų darželį  doh.gif Tada jau nieko kito nebelieka, tik bernelį už atlapų ir prie altoriaus...

Nugis, tai ta pati simbolika - kas mergelei rūtelės, tas berneliui - žirgelis biggrin.gif Raz jau žirgelis po rūtas - kas belieka - tęsinys aiškus... arba altorius, arba rūtų nuoviras, kaip Veronikai mirksiukas.gif

QUOTE(Kikirike @ 2010 09 08, 13:20)
Mano naujoji odinukė - gavau dovanų  blush2.gif


Gražumėlis tos smėlinės thumbup.gif
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 08, 13:52)
Laisve karolis tau  4u.gif

Jooo, jėginis kankolas thumbup.gif

O lietuviai dar kokį cepeliną, spirgučiais aplipusį... arba vėdarą sukurt galėtų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laisvė: 08 rugsėjo 2010 - 14:04
QUOTE(Laisvė @ 2010 09 08, 15:01)
O lietuviai dar kokį cepeliną, spirgučiais aplipusį... arba vėdarą sukurt galėtų  biggrin.gif

Nu bet jei vedara susukt tai baisiai ne apetitnai ji gali atrogyt... biggrin.gif
Atsakyti
sveikos,mergaites,gal zinot kelinta val rytoj alytuj trollbeads atidarymas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2010 09 08, 15:26)
sveikos,mergaites,gal zinot kelinta val rytoj alytuj trollbeads atidarymas? ax.gif

Gal FB yra skelbimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 08, 13:31)
O as kazkaip visai nenoreciau to krepsinio kamuolio, nes pas trolius yra jau keletas kamuolio formos ir nei vieno neturiu  schmoll.gif


Todėl ir sakau, tegul padaro su visu krepšiu bigsmile.gif Ir krepšį tokį kiauraraštį, smulkiai supintą, o kamuolį viduje bigsmile.gif Vo idėja, galima ir stiklinį. Ar gintarinį lotuliukas.gif

QUOTE(Noa @ 2010 09 08, 13:43)
O gal čia tik otmazas toks, žinai, kaip vaikus kad gandras atneša? O iš tikro bernelis, škia, ant tiek seksualiai aktyvus, kad mergelė rūtas vartoja po tris kartus per dieną, nu ir jos menksta dėl to. Ir kiti klausia, kas tavo rūtom, ko tokios neišvešėję - o ta atsako, ai va, arklys, nevidonas blush2.gif  Tikras eržilas blush2.gif


Gali būt ir otmazas g.gif

QUOTE(Laisvė @ 2010 09 08, 15:01)
Nugis, tai ta pati simbolika - kas mergelei rūtelės, tas berneliui - žirgelis  biggrin.gif  Raz jau žirgelis po rūtas - kas belieka - tęsinys aiškus... arba altorius, arba rūtų nuoviras, kaip Veronikai  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 09 08, 12:00)
O tas sand, kur rodai, tai man kazkoks ne toks. Turetu buti alyvines ir sviesios spalvos.Su baltais taskais.

Na netingejau ir pasiciekavinau pas amerikonkas, tai levandinis sand daugiausiai yra su melsvais taskais, aisku buna ir tokiu ir tokiu, o mano imestoj nuorodoj, tai yra kaip ir tikrasis lavend sand ax.gif Aisku jeigu norisi alyvinio grynai, tai tada jau lavend sand netinka tokiu atveju schmoll.gif
http://www.retiredtr...ender-Sand.aspx
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 08 rugsėjo 2010 - 14:42
QUOTE(Noa @ 2010 09 08, 13:43)

O lenkai? Lenkai ar bus? bigsmile.gif



šiaip neklausiau,bet manau turėtų buti blush2.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 09 08, 13:54)
thumbup.gif dovanos yra gerai, o dar kai jos patinka, tai is vis  ax.gif


aga 4u.gif
Atsakyti
ojei koks interesnas OOAK:
http://cgi.ebay.com/...=item3a5e8531b5
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 09 08, 14:30)
Gal FB yra skelbimas  g.gif


skelbimas yra,tik nurodytos val.nera 4u.gif
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 08, 15:06)

wub.gif grazus
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 08, 13:20)
Mano naujoji odinukė - gavau dovanų  blush2.gif

Nugis labaigrazu,o kokia proga?ir nuo ko?Labai burbulai melyni grazus blush2.gif
Atsakyti