Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris vokiškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (73 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Laisve karolis tau 4u.gif
http://cgi.ebay.com/...=item43a173eadb
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 08, 13:31)
O as kazkaip visai nenoreciau to krepsinio kamuolio, nes pas trolius yra jau keletas kamuolio formos ir nei vieno neturiu  schmoll.gif
Visai man patiktu, jei LT atspindetu koks sidabriukas su rutu vainikeliu, ar tai stikliukas su zydrom rugiagelem  ax.gif Aisku, manau bus neapsieita be gintaro kokio..

As manau,kad lietuva atspindet turetu gintaras...o jai is jo dar ka nors isdrozinet...tai tada jam nebutu kainos...galetume perpardavinet kaip senaja zeme... biggrin.gif nemazesne kaina itariu butu... O isdrozinet galima butu, gedimino pili kalna su vilku...traku pily...bet tai neimanoma, per dauk darbosanaudu butu ta karoli padaryt...bet grazu butu bent man...galetu dar but gintarinis bankuhinas... bigsmile.gif niam,niam...butu proga amerikonkom suzinot kas tai do vienas... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 08, 13:20)
Mano naujoji odinukė - gavau dovanų  blush2.gif


thumbup.gif dovanos yra gerai, o dar kai jos patinka, tai is vis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 08, 13:32)
Ruti,ačiū  ax.gif

aš rašausi į tą sąrašą - man reikia laivo,gal net dviejų  ax.gif

As irgi bernam savo papirkciau ar po laiva, ar po masina... biggrin.gif O varliu gal sau imciau...tik del atspalvio bijau...bet rizikuociau... rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 08, 13:35)
user posted image
Garden Gnome, Brandenburg Gate, Frog King and VW Beetle

O idomu ant tu vartu arkliai matosi... lens.gif jei taip tai gal nieko visai...Noreciau karolio su zirgais, va tokiais kaip ant siu vartu... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 08, 13:53)
galetu dar but gintarinis bankuhinas... bigsmile.gif  niam,niam...butu proga amerikonkom suzinot kas tai do vienas... biggrin.gif

Tada dar stikliniai barščiai, balta mišrainė, silkė ir cepelinas bigsmile.gif Dar rūkytas karšis, nu ta išklotinė biggrin.gif
Atsakyti
Oi, Erilukaha, balsu juokiuosi is tavo gintarinio sakocio lotuliukas.gif
O sidabrinis visai nieko butu, gal geriau nei cepelinas mirksiukas.gif Tegu skelbia konkursa, bet dalyvautu vien lietuviai, ot pasiulymu butu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 09 08, 14:02)
Oi, Erilukaha, balsu juokiuosi is tavo gintarinio sakocio lotuliukas.gif
O sidabrinis visai nieko butu, gal geriau  nei cepelinas mirksiukas.gif  Tegu skelbia konkursa, bet dalyvautu vien lietuviai, ot pasiulymu butu lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif Pasiulytume tai ka pirktume, ane... bigsmile.gif
Atsakyti
Arba galetu sukurt Lietuvai kazka tokio ax.gif :
Eglė žalčių karalienė (Eglė the Queen of Serpents)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 08, 14:52)


Šitas karolis tikrai tiktu lotuliukas.gif
Atsakyti
Krepšinio kamuolis gali būt ne tik LT simbolis, bet ir Amerikos ir kt., o va šakotis, Gedimino pilis arba Trakų, jau kitas reikalas cool.gif

Fontenay,
thumbup.gif mintys
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 08, 14:07)
Arba galetu sukurt Lietuvai kazka tokio ax.gif  :
Eglė žalčių karalienė (Eglė the Queen of Serpents)

Ooooo grazuuuu.... bigsmile.gif Nors tokiu papu tikrai nepirkciau schmoll.gif O ko cia ji tokia grazi, sitiek vaiku prigimdziua...o as ne... wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 08 rugsėjo 2010 - 13:28
QUOTE(nataliuncik @ 2010 09 08, 15:12)
Krepšinio kamuolis gali būt ne tik LT simbolis, bet ir Amerikos ir kt., o va šakotis, Gedimino pilis arba Trakų, jau kitas reikalas  cool.gif

Fontenay,
thumbup.gif  mintys


Čia gera mintis thumbup.gif
Atsakyti