Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris vokiškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (73 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Mano naujoji odinukė - gavau dovanų blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Kikirike bigsmile.gif Geros naujienos thumbup.gif Dar geresnės dovanos wub.gif

O man jau mirtinai reikia tos vokiškos mašinytės doh.gif daugiau į tą sarašą niekas nesirašo unsure.gif kaži kada jos pasirodys g.gif laaabai man reikia blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruti: 08 rugsėjo 2010 - 12:23
O as kazkaip visai nenoreciau to krepsinio kamuolio, nes pas trolius yra jau keletas kamuolio formos ir nei vieno neturiu schmoll.gif
Visai man patiktu, jei LT atspindetu koks sidabriukas su rutu vainikeliu, ar tai stikliukas su zydrom rugiagelem ax.gif Aisku, manau bus neapsieita be gintaro kokio..
Na is kitos puses kai pagalvoji, futbolo kamuolys yra sukurtas, o krepsinio nera ax.gif
user posted image
na man tas pirmasis kankolas isvis panasus i krepsinio kamuoli blink.gif
Atsakyti
Ruti,ačiū ax.gif

aš rašausi į tą sąrašą - man reikia laivo,gal net dviejų ax.gif
Atsakyti
user posted image
Garden Gnome, Brandenburg Gate, Frog King and VW Beetle
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 08, 12:35)
Garden Gnome, Brandenburg Gate, Frog King and VW Beetle


O šitoj nuotraukoj mašiniukas labai jau ilgas unsure.gif

o vat Brandenburgo vartų tai nesuprantu.. senokai jau aišku Berlyne buvau, bet kas tas mažas prielipas g.gif kiek pamenu, tai tie vartai turėtų būti tokie

http://lt.wikipedia...._Tor_abends.jpg
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 08, 10:47)
Tada suprantama, kodėl tokia baisi tragedija, jeigu bernelio žirgelis ištrypia visą rūtų darželį  doh.gif Tada jau nieko kito nebelieka, tik bernelį už atlapų ir prie altoriaus...

O gal čia tik otmazas toks, žinai, kaip vaikus kad gandras atneša? O iš tikro bernelis, škia, ant tiek seksualiai aktyvus, kad mergelė rūtas vartoja po tris kartus per dieną, nu ir jos menksta dėl to. Ir kiti klausia, kas tavo rūtom, ko tokios neišvešėję - o ta atsako, ai va, arklys, nevidonas blush2.gif Tikras eržilas blush2.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 09 08, 10:51)

Ką ojei???? O kaip tau lietuvių liaudies dainos? Apie sakalėlį, kurį siuntė nulėkt į žalią giružę parnešti vainikėlį (kuris, akivaizdu, ten buvo pamestas)? bigsmile.gif Arba žaidimai? Kur berneliai turi pagalius, o mergelės baronkas, ir vaikinai turi pamaut baronką ant pagalio, kurios pamaus, tą ir vesis? bigsmile.gif Čia pas mus, škia, palauk nėr biggrin.gif Kodėl, manai, lietuvės šiais laikais Europoj taip sukasi? Genai, nu biggrin.gif

Vat gal todėl diedai taip ir nemėgsta pirkti trollbeads. Nors tas labiau primena baronką... lotuliukas.gif

QUOTE(Kikirike @ 2010 09 08, 12:49)
na tai kad nieko nežinau,tik tiek žinau,kad LT tikrai bus,ir dabar galvojama apie tuos karoliukus  ax.gif  ir kad bus kažkada pavasari  ax.gif

O lenkai? Lenkai ar bus? bigsmile.gif

QUOTE(Ruti @ 2010 09 08, 13:23)
O man jau mirtinai reikia tos vokiškos mašinytės  doh.gif daugiau į tą sarašą niekas nesirašo  unsure.gif 

Tundros negaliu lotuliukas.gif Koks dar sąrašas, kai dar nė karolių nėr lotuliukas.gif Gi nežinia dar, kur juos pirkt reikės, kiek siuntimas kainuos, kiek pats karolis lotuliukas.gif Gi kai bus, tada ir surašysim, gal bus aplink Naujametį kokį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 09 08, 12:00)
Fontenay, mano sand lauks Uggsu. Kad nesusaltu. T.y. nesiuntinejam po viena koki niekuti. As ne ebay pirkau, o per drauge.Dar prizme -pensininke .Dar kvepalus. Surenkam kazkiek pirkiniu ir vienu kartu.

O tas sand, kur rodai, tai man kazkoks ne toks. Turetu buti alyvines ir sviesios spalvos.Su baltais taskais.

Ugg ir as planuoju parsisiust , bet va galvoju su kuria cia tarpininke bandyt...ko tais baimes jausmas atsirado... g.gif

O Sand ir man kazkoks ne toks... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 08, 13:35)
Garden Gnome, Brandenburg Gate, Frog King and VW Beetle

Koookia kokia varlė??? O ne Queen netyčia? Gi ją bučiavo, kiek pamenu, vyras? biggrin.gif
Ty gal čia tas iš Šreko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 08, 12:43)
Tundros negaliu lotuliukas.gif Koks dar sąrašas, kai dar nė karolių nėr lotuliukas.gif  Gi nežinia dar, kur juos pirkt reikės, kiek siuntimas kainuos, kiek pats karolis lotuliukas.gif  Gi kai bus, tada ir surašysim, gal bus aplink Naujametį kokį biggrin.gif


tundros tundros bebe.gif nu jei nuotrauka yra, tai bus ir karolis irnesakyk.gif nu vat reikia ir vsio blush2.gif čia ir dabar lotuliukas.gif
Atsakyti
Kokius muzikantus turit wub.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 08, 10:47)
Tada suprantama, kodėl tokia baisi tragedija, jeigu bernelio žirgelis ištrypia visą rūtų darželį  doh.gif Tada jau nieko kito nebelieka, tik bernelį už atlapų ir prie altoriaus...

doh.gif biggrin.gif

QUOTE(Kikirike @ 2010 09 08, 12:49)
na tai kad nieko nežinau,tik tiek žinau,kad LT tikrai bus,ir dabar galvojama apie tuos karoliukus  ax.gif  ir kad bus kažkada pavasari  ax.gif

thumbup.gif gera naujiena

Į sąrašą ir aš dar užsirašau, noriu runų ir mašinikės
Atsakyti
Gi parasyta, kad bus rugseji, reiskia bus. Man reik masiniuko - vabaliuko. I atostogu apyranke. Gi pescia atostogaut neinu biggrin.gif
Atsakyti