Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris vokiškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (73 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 13, 17:51)
Pasyviai sakyčiau šį kartą.. su danais sparčiau ir gausiau norinčių buvo.  mirksiukas.gif


Tai kad danų kankolai gražesni smile.gif

Į neseniai gvildentą rūtų vainikėlių temą:

user posted image

Kad ko nors neprisigalvotumėte, vaizdas iš kitos pusės:

user posted image

Ir pati apyrankė:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 09 13, 17:58)
O kada perkam? Supratau, kad anksciausiai 15 d?


Na taip, tik 15 dieną prekyboje bus.
Atsakyti
Erszebeth, naujas įvaizdis? bigsmile.gif

QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 13, 17:51)
Pasyviai sakyčiau šį kartą.. su danais sparčiau ir gausiau norinčių buvo.  mirksiukas.gif

norėčiau mašinikės, ir gnomo, bet per šias dvi dienas padariau per daug užsakymo(ko ir bijpjau su ebay'ju), o dar šian ir grandinėle su užsegimų paėmiau flirt.gif bet gal, dar pinigų negavau mastau.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 09 13, 18:03)
Erszebeth,  naujas įvaizdis?  bigsmile.gif



Jou, ir apyrankę persivėriau, noriu gyvenime pokyčių cool.gif

Kaip galvojate, tas vokiškas varlius tiktų prie šitų mano žalių atspalvių, ar būtų ne į temą? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 13, 17:58)
Į neseniai gvildentą rūtų vainikėlių temą:

Visai kaip dainuškoj:
Ir įkišo... ir įkišo...
(negalvokit nieko blogo)
Baltą rožę už kasų lotuliukas.gif
Atsakyti
Erilukaha, zapadlistė tu lotuliukas.gif Nu įsegė man tą mašiną ir psio laugh.gif nereikia man mašinos, nafiga jinai man lotuliukas.gif jau geriau varlą arba nykštuką imčiau, mašiniukas man pagal grožį lygiai paskutinis lotuliukas.gif Gerai, kad dar pastebėjau lotuliukas.gif

Pataisiau sąrašą laugh.gif

1. Ruti - mašiniukas
2. hylk- masiniukas
3. Noa - vartai
4. erilukaha - masiniukas, varla
5. sadi - nykštukas
6. ewidenta - varla
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 13, 18:05)
Jou, ir apyrankę persivėriau, noriu gyvenime pokyčių  cool.gif

Kaip galvojate, tas vokiškas varlius tiktų prie šitų mano žalių atspalvių, ar būtų ne į temą?  unsure.gif

Man atrodo, kad nelabai jis tau mastau.gif Kita vertus, jį galima vieną nešiot, ant kaklo...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 13, 18:07)
Man atrodo, kad nelabai jis tau mastau.gif Kita vertus, jį galima vieną nešiot, ant kaklo...


O tada prie Užgavėnių - amazonito - ir panašių? unsure.gif Vis vien rūpi man tas varlius. Ant kaklo tai ne, ten jau drakonas be konkurencijos. Ir dar fantaziją po mėnesio turėsiu. ant kurios gyvens Twisteris. Varliui vietos būtų tik apyrankėje. Bet turbūt jis man bet kuriuo atveju ne į temą verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 13 rugsėjo 2010 - 17:10
QUOTE(Noa @ 2010 09 13, 19:07)
Erilukaha, zapadlistė tu lotuliukas.gif  Nu įsegė man tą mašiną ir psio laugh.gif nereikia man mašinos, nafiga jinai man lotuliukas.gif  jau geriau varlą arba nykštuką imčiau, mašiniukas man pagal grožį lygiai paskutinis lotuliukas.gif Gerai, kad dar pastebėjau lotuliukas.gif

Pataisiau sąrašą laugh.gif

1. Ruti - mašiniukas
2. hylk- masiniukas
3. Noa - vartai
4. erilukaha - masiniukas, varla
5. sadi - nykštukas
6. ewidenta - varla
Papildyta:

Man atrodo, kad nelabai jis tau mastau.gif Kita vertus, jį galima vieną nešiot, ant kaklo...


Rašausi ir aš į tą sąrašiuką. nykštuko man reikia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 13, 18:10)
Varliui vietos būtų tik apyrankėje. Bet turbūt jis man bet kuriuo atveju ne į temą  verysad.gif

Man irgi gražus tik varlius, bet nerandu jam vietos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laisvė: 13 rugsėjo 2010 - 17:13
QUOTE(Laisvė @ 2010 09 13, 19:12)
Man irgi gražus tik varlius, bet nerandu jam vietos...


Tai dar atrasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti