Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris vokiškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (73 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 13, 15:43)
O siaube.... swoon.gif



QUOTE(Fontenay @ 2010 09 13, 15:47)


Emmm flirt.gif Apie ką čia?

Tema jau yra, argi negraži? bigsmile.gif
Atsakyti
Laabai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramja @ 2010 09 13, 16:09)


Dėkui 4u.gif

Vajėėė, kaip temutė ištuštėjo unsure.gif Na gerai, gerai, nepabėkit. Aš savo princesę tolėliau atsitrauksiu, kad taip negąsdintų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 13, 15:32)
O as si uzsegima, vis studijuoju,studijuoju, ir negaliu patiket...o cia reiskia is tikro ... doh.gif Net nedrysau paklaust...galvoju sakysit zabala boba...nemato kazko... biggrin.gif


aš pamenu lyg Noa pasakojo apie tos senesnius užsegimus. Bet tai pvz kas gali atsakyt ar čia ne vietinių meistriukų darbas? Gal čia koks kiniečio išmyslas, o parašė auth Troll ir lupa pinigus. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2010 09 13, 14:20)
vokiškam ebay radau seną užsegimą. Čia matyt iš tų laikų kai dar reikėjo eit pas meistrą norint karoliuką uždėt.

užsegimas
Papildyta:

Niekaip nesuprantu kaip grandinė įsisega į galus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 09 13, 16:45)
Niekaip nesuprantu kaip grandinė įsisega į galus  schmoll.gif


Pas amerikonkas matosi, kad tas galas, pro kurį veriami karoliukai, turi dar mažesnę užsegimo dalį, kaip dabartiniai didieji užsegimai. Bet kitas galas ko gero būna privirintas prie grandinėlės unsure.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 13, 14:28)
4u.gif
nu nu,davai pasakokit kas ten buvo nutikę  g.gif  bigsmile.gif

o šiaip dėl pergalės....taigis pasakojau rodos ,kad visgi įsigijau visata - nu bet grįžau namo ir vyrui sakau,va duodu dėžutę su visata galėsi kada nors man padovanoti - nu aš gi juokais taip,tikrai nemaniau kad priims kaip už gryną pinigą  lotuliukas.gif o jis sako ,nu gerai,paėmė ir pasidėjo-nugis laukiau laukiau laukiau laukiau kada gi nu padovanos,sakau tai gal pamiršai,sako "ne"  doh.gif ir kai vakar laimėjo bronzą - man iškilmingai buvo įteiktas karoliukas "visata" - su pergale ,vat  thumbup.gif jėgelė,dabar visada prisiminsiu už ką šita visata  thumbup.gif


Koks tavo vyras šaunuolis thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 13, 18:07)
Pas amerikonkas matosi, kad tas galas, pro kurį veriami karoliukai, turi dar mažesnę užsegimo dalį, kaip dabartiniai didieji užsegimai. Bet kitas galas ko gero būna privirintas prie grandinėlės  unsure.gif


user posted image



O kas čia per užsegimas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rethimna @ 2010 09 13, 17:14)
O kas čia per užsegimas    blush2.gif


Taigi Greyhound Lock, apie kurį ir diskutuojam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 13, 18:15)
Taigi Greyhound Lock, apie kurį ir diskutuojam  biggrin.gif


Atsiprašau blush2.gif
Atsakyti
Sarasiukas :
1. Ruti - mašiniukas
2. hylk- masiniukas
3. Noa - vartai, masiniukas
4. erilukaha - masiniukas, varla
5. sadi - nykštukas
6. ewidenta - varla
Atsakyti
QUOTE(ewidenta @ 2010 09 13, 17:50)
Sarasiukas :
1. Ruti - mašiniukas
2. hylk- masiniukas
3. Noa - vartai, masiniukas
4. erilukaha - masiniukas, varla
5. sadi - nykštukas
6. ewidenta - varla


Pasyviai sakyčiau šį kartą.. su danais sparčiau ir gausiau norinčių buvo. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 13, 17:51)
Pasyviai sakyčiau šį kartą.. su danais sparčiau ir gausiau norinčių buvo.  mirksiukas.gif

O kada perkam? Supratau, kad anksciausiai 15 d?
Atsakyti