Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris vokiškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (73 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Noa @ 2010 09 13, 12:13)
Nu tai sukis, kaip išmanai, raz jau Milanas netinka biggrin.gif Jei nebus Venecijos - nu jochaidy, gal bus, kaip dabar gali nebūt? - galėsi pirkt vikingų laivą ir apsimest, kad gondola, arba vokišką nykštuką ir apsimest, kad gondoljeras biggrin.gif

Ne tokios mes jau durnos, kad nezinotume, kokie karoliukai kokia saly atstovauja... irnesakyk.gif bebe.gif O be too...vaiku apgaudinet negalima, nebent vardan kilnaus tikslo...o cia tai jokio kilnumo nematau... nono.gif

Tuoj mes tau, susimesim ir padovanosim vokiskaji bitla...kad iamzintu, kaip karoliu veziavai pirkt kikirikei berots...nepamenu viso to reikaliuko...bet pamenu,kad keikeisi garsiai... hihihi.gif kas tai ten nutike buvo...Ai masina kur buvo nuvaziavus, zemyn nosim, foto buvai ikelus....netinkamai pastatei, bekdama i Mega, rankinio neijungiai... biggrin.gif Ir turesi nesiot...tokia rimta ir solidi moteraite... o kazkoki tai kaip elzebeth sake, papigiaiskai atrodanty masiniuka... tease.gif
Papildyta:
QUOTE(Enita @ 2010 09 13, 12:12)
Jetau kokio nenormalaus dydžio ta meška šalia kitų karolių doh.gif

O tai ka ji balta...o tai ji ne sidabrine bus...ar cia maketas...o tai is ko ji pagaminta, jei jau cia gatava... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 13, 12:39)
  Ir turesi nesiot...tokia rimta ir solidi moteraite... o kazkoki tai kaip elzebeth sake, papigiaiskai atrodanty masiniuka... tease.gif

Ojei, nebauskite manęs taip žiauriai, nepiktžodžiausiu daugiau, būsiu gera biggrin.gif

QUOTE
O tai ka ji balta...o tai ji ne sidabrine bus...ar cia maketas...o tai is ko ji pagaminta, jei jau cia gatava... blink.gif

Neee, čia manau maketas tik, iš kokio tai snarglio nulipintas, ir modilino gal ar iš kramtūškės... biggrin.gif Sidabrinė bus...
Papildyta:
Mąstau apie tą mešką. Žinot kas greta jos gerai atrodytų - ogi ruoniai biggrin.gif mat ana jais minta biggrin.gif O toliau tiktų kokios nors žuvys, ar naujos horoskopinės, ar senoji plekšnė - kad ruoniai turėtų kuo mist. O paskui galėtų eit medūza ir būtų visa mitybos grandinė, ekosistema praktiškai bigsmile.gif

Ai, o prieš mešką tada turėtų eit tupilakas, vaizduojantis inuitą eskimą, kurie, kaip žinia, valgo meškas, ir jos nuo to nyksta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 13, 12:50)
Ojei, nebauskite manęs taip žiauriai, nepiktžodžiausiu daugiau, būsiu gera biggrin.gif

Ziurek tu man... nono.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na, tai greit prisipažinkit, kas Brandenburgo vartus uz 44,5 eur pasiemet? biggrin.gif Aš nestačiau, nes man nereikia jų, bet buvo įdomu pastebėt blush2.gif Kaina visai neužkilo bigsmile.gif

P.S. Labas 4u.gif Ir su vakarykšte pergale visas 4u.gif Jaučiu daug bus ta proga apsitroliavusių biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruti: 13 rugsėjo 2010 - 12:17
QUOTE(nataliuncik @ 2010 09 13, 11:04)

Kikirike, malonu kad bendravo, o ypač dovanėlė  wub.gif

4u.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 09 13, 12:39)

Tuoj mes tau, susimesim ir padovanosim vokiskaji bitla...kad iamzintu, kaip karoliu veziavai pirkt  kikirikei berots...nepamenu viso to reikaliuko...bet pamenu,kad keikeisi garsiai... hihihi.gif kas tai ten nutike buvo...Ai masina kur buvo nuvaziavus, zemyn nosim, foto buvai ikelus....netinkamai pastatei, bekdama i Mega, rankinio neijungiai... biggrin.gif  Ir turesi nesiot...tokia rimta ir solidi moteraite... o kazkoki tai kaip elzebeth sake, papigiaiskai atrodanty masiniuka... tease.gif



nu nu,davai pasakokit kas ten buvo nutikę g.gif bigsmile.gif

o šiaip dėl pergalės....taigis pasakojau rodos ,kad visgi įsigijau visata - nu bet grįžau namo ir vyrui sakau,va duodu dėžutę su visata galėsi kada nors man padovanoti - nu aš gi juokais taip,tikrai nemaniau kad priims kaip už gryną pinigą lotuliukas.gif o jis sako ,nu gerai,paėmė ir pasidėjo-nugis laukiau laukiau laukiau laukiau kada gi nu padovanos,sakau tai gal pamiršai,sako "ne" doh.gif ir kai vakar laimėjo bronzą - man iškilmingai buvo įteiktas karoliukas "visata" - su pergale ,vat thumbup.gif jėgelė,dabar visada prisiminsiu už ką šita visata thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 13, 12:28)
... ir kai vakar laimėjo bronzą - man iškilmingai buvo įteiktas karoliukas "visata" - su pergale ,vat  thumbup.gif jėgelė,dabar visada prisiminsiu už ką šita visata  thumbup.gif


Sveikinu 4u.gif Su pergale, su karoliuku ir su tokiu supratingu vyru thumbup.gif

Beje, kas sakė, kad šita parduotuvė www.njewel-24.de į LT nesiunčia? g.gif Siunčia visur mirksiukas.gif

http://www.njewel-24...l...amp;coID=1

Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2010 09 13, 13:30)
Sveikinu  4u.gif Su pergale, su karoliuku ir su tokiu supratingu vyru  thumbup.gif

Beje, kas sakė, kad šita parduotuvė www.njewel-24.de į LT nesiunčia?  g.gif Siunčia visur  mirksiukas.gif

http://www.njewel-24...l...amp;coID=1


Tai aš jiems parašiau, kad LT įdėtų. Žemas startas čia paiimtas, dabr tik 15 lieka sulaukti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 13, 12:35)
Tai aš jiems parašiau, kad LT įdėtų. Žemas startas čia paiimtas, dabr tik 15 lieka sulaukti smile.gif


drinks_cheers.gif
Tai gal vis gi darom tą sarašą, kad 15 dieną jau galėtumėm čiupti tiek, kiek mums reikia ax.gif Noa vėl sakys tundros unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2010 09 13, 13:37)
drinks_cheers.gif
Tai gal vis gi darom tą sarašą, kad 15 dieną jau galėtumėm čiupti tiek, kiek mums reikia  ax.gif  Noa vėl sakys tundros  unsure.gif  biggrin.gif

Sveikos, darom sarasiuka, kad paskui nepraziopsotumem ir spetumem visos norincios uzsisakyt ax.gif smile.gif
Atsakyti
Kaip suprantu mimoza imsis užsakyti ax.gif Taigi, vokiškasis turas. Pageidavimų sąrašas biggrin.gif

1.Ruti - mašiniukas

Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2010 09 13, 13:46)
Kaip suprantu mimoza imsis užsakyti  ax.gif Taigi, vokiškasis turas. Pageidavimų sąrašas  biggrin.gif

1.Ruti - mašiniukas

2. hylk- masiniukas
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2010 09 13, 13:37)
drinks_cheers.gif
Tai gal vis gi darom tą sarašą, kad 15 dieną jau galėtumėm čiupti tiek, kiek mums reikia  ax.gif  Noa vėl sakys tundros  unsure.gif  biggrin.gif

Jau nesakysiu lotuliukas.gif

1.Ruti - mašiniukas
2. hylk- masiniukas
3. Noa - vartai
Atsakyti