Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris vokiškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (73 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
erilukaha, man atrodo, kad tose kataloginėse nuotraukose apple green bud spalva netikroviška, per ryški. Bent jau iš to, ką teko matyti realiose nuotraukose. Realiai tas karoliukas man tikrai primena varlės tupyklą. Va pvz. čia 5 karoliukas iš kairės:

user posted image

user posted image

Sandas ir taškuotis jau ryškesni, spalva artimesni Peteriui, man rodos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 13 rugsėjo 2010 - 09:02
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 13, 10:01)
erilukaha, man atrodo, kad tose kataloginėse nuotraukose apple green bud spalva netikroviška, per ryški.

Aga... bigsmile.gif reik paziuret Rasidos apyrankej, kaip tas apple atrodo...Manau ir plukes spalviskai dera..: user posted image

Tarp kitko...tas apple labai ziurisi su sena naslaite...nezinau ar turiu teise Rasidos foto idet...gal ne... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 13 rugsėjo 2010 - 09:31
erilukaha, aš šeštadienį buvau įkėlus dalį apyrankės su vikingų laivu ir runomis- tai čia jau mano gauti karoliai, įdėjau foto tarp kitų karolių kad vaizdas būtų aiškesnis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(beibis @ 2010 09 11, 15:42)
Įdedu realų vaizdą, kad laukiančioms būtų lengviau sulaukt savo :4u
user posted image

Labai grazu... thumbup.gif O kur pirkai ir uz kiek... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 13 rugsėjo 2010 - 09:30
QUOTE(beibis @ 2010 09 13, 10:18)
erilukaha, aš šeštadienį buvau įkėlus dalį apyrankės su vikingų laivu ir runomis- tai čia jau mano gauti karoliai, įdėjau foto tarp kitų karolių kad vaizdas būtų aiškesnis 4u.gif

ir as runu labai noreciau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 13, 10:28)
Labai grazu... thumbup.gif O kur pirkai ir uz kiek... g.gif

iš diamonds, bet aš prieš masinį pirkimą užsisakiau ir man užteko:)
Atsakyti
Labas rytas
Nu kainos tai jo, užkėlė g.gif

Kikirike, malonu kad bendravo, o ypač dovanėlė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 09 13, 09:24)
O man Brandenburgo vartai ir beetle labai netroliški karoliai, nors negaliu sakyt, kad nėra gražūs. Bet betruktų, kad kokiai Italijai Pizos bokštą padarytų, Prancūzijai eifelį, Jav - laisvės statulą. Nu kažkaip iš Vokiškos kolekcijos tikėjausi kažko originalesnio  unsure.gif



QUOTE(erilukaha @ 2010 09 13, 09:28)
Manes irgi nezavi statiniai visokie...kazkaip apsunkina man apyranke...tokia grubi pasidaro, astriu kampu dauk atsiranda... bigsmile.gif Nors sunku pasakyt, gi gyvai nematem...
<...>
Vat is Italu tai tikiuosi kazko labai grazaus...Bet verks mano pinigine, jei tai bus kazkas su Venecija...Per valentina dukra soko Venecijoj,...tai kaip ir priklausytu jai karolis... doh.gif

Kas kas, ko ko gyvai nematei, Brandenburgo vartų? Nu aš tai mačiau, jie dideli nesvietiškai, stovi vidury Berlyno ir tikrai apsunkintų apyrankę laugh.gif Tikiuosi, kad gal šitie kiek mažesni hihihi.gif
Man jų reikia, nes Berlynas - tai gėris wub.gif
Beje, ten tiek turkų, kad tas erelis irgi nepamaišytų laugh.gif

O jei nebus Venecijos (nors plem keista, jei nebūtų?), tai pirk dukrai Milaną - nu ten 30 eurų iki Venecijos... Traukiniu... biggrin.gif

Nors aš tai pirmą kartą Italiją pamačiau iš ano galo, slidinėt važiavom - tai man ir "sidabro kalnas" jai pažymėt tiktų biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, troliu myletojos wink.gif susirgau ir as sita liga biggrin.gif rinkau karoliukus ir va, beda, jauciu, kad nebetilpsiu as i savo trumpa apyranke.. smile.gif kaip jus? ar telpat? o gal perkat dar viena apyranke, kad toliau galetumete verti savo prisiminimus? o kaip su nesiojimu - irgi nesiojate ne viena apyranke kartu?? sorry, jei mano klausimai kam pasirodys kvaili.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 13, 11:09)
Kas kas, ko ko gyvai nematei, Brandenburgo vartų? Nu aš tai mačiau, jie dideli nesvietiškai, stovi vidury Berlyno ir tikrai apsunkintų apyrankę laugh.gif Tikiuosi, kad gal šitie kiek mažesni hihihi.gif
Man jų reikia, nes Berlynas - tai gėris wub.gif
Beje, ten tiek turkų, kad tas erelis irgi nepamaišytų laugh.gif

O jei nebus Venecijos (nors plem keista, jei nebūtų?), tai pirk dukrai Milaną - nu ten 30 eurų iki Venecijos... Traukiniu... biggrin.gif

Nors aš tai pirmą kartą Italiją pamačiau iš ano galo, slidinėt važiavom - tai man ir "sidabro kalnas" jai pažymėt tiktų biggrin.gif

Gyvai, turejau omeny, karoliuka gyvai... 4u.gif
Zinai tokioms ligonems kaip mes...visi jie nepamaisytu, bet kai reik rinktis, nes pinigine visgi tokia ne visiskai tokia kokia noretum kad butu...... lotuliukas.gif Tai reik galvot kurio tikrai labai nori... ar reikia, ar t.t....

O del Milano, buvo ji ir Milane, bet matai soko tai Venecijoj...pats veiksmas del ko vaziavo...buv Venecijoj... mirksiukas.gif
Atsakyti
Jetau kokio nenormalaus dydžio ta meška šalia kitų karolių doh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lemoora @ 2010 09 13, 11:16)
Sveikos, troliu myletojos wink.gif susirgau ir as sita liga biggrin.gif rinkau karoliukus ir va, beda, jauciu, kad nebetilpsiu as i savo trumpa apyranke.. smile.gif kaip jus? ar telpat? o gal perkat dar viena apyranke, kad toliau galetumete verti savo prisiminimus? o kaip su nesiojimu - irgi nesiojate ne viena apyranke kartu?? sorry, jei mano klausimai kam pasirodys kvaili..  blush2.gif

1. Kas telpa, o kas ne, nuo sirgimo laiko priklauso.
2. Kas perka, o kas ne smile.gif Vieni laiko karoliukus ir ant vienos apyrankės veriasi, kada nori kokius nori, o kiti, kaip aš, turiu kelias apyrankes ir vis tikisi, kad jau suversiu tobulai nepajudinamai ir nebejudinsiu biggrin.gif Bet vis viena judinu biggrin.gif
3. Nešioju vieną arba dvi smile.gif Trijų nebandžiau smile.gif Ypač gerai man taip nešiot, kai viena pilna, o kita dar ne. Arba viena pilna, o kita odinukė. Bet, pvz. vasarą aplamai norėjau tik sidabrinės su keliais karoliais...

QUOTE(erilukaha @ 2010 09 13, 11:36)
O del Milano, buvo ji ir Milane, bet matai soko tai Venecijoj...pats veiksmas  del ko vaziavo...buv Venecijoj... mirksiukas.gif

Nu tai sukis, kaip išmanai, raz jau Milanas netinka biggrin.gif Jei nebus Venecijos - nu jochaidy, gal bus, kaip dabar gali nebūt? - galėsi pirkt vikingų laivą ir apsimest, kad gondola, arba vokišką nykštuką ir apsimest, kad gondoljeras biggrin.gif
Atsakyti