Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris vokiškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (73 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Laba ryta 4u.gif

O as tai va noriu laivo su masinyte...tuos bernam padovanociau kaledom...Varla dukrai, o sau runas palikciau...va taip ir padalinau...Nors ne vieno neturiu biggrin.gif Gaila sunaus gimtadienis si menesi...laivas jau neatplauks iki gimkes... verysad.gif Per velai sumasciau...o kita vertus dar ne viena negavot...tai net nezinau koki cia as papirksiu jam...o gal is saviskiu koki nepritapusi padovanot... lotuliukas.gif o sau nusipirkt... hihihi.gif Juokauju,juokauju...kadangi suniuko metais gimes, tai mislyju ciuci gal papirkt... bigsmile.gif Ba kam tie zaislai...rubai taip pat kaip ir pareiga aprenkt vaika, kaip ir pamaitint... biggrin.gif O gal heruba su skaiciuku, tik va ketvertuko nenoriu... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 13 rugsėjo 2010 - 08:16
QUOTE(Noa @ 2010 09 13, 09:13)
Tai duok šen, jei tau jų gaila, mes pasidalinsim lotuliukas.gif Tikrai, stovi, varguoliai, verkia gal lotuliukas.gif

Nu neeee, o vdrug man jų vėl prisireiks smile.gif Dar pasaugosiu, galų gale valgyt neprašo, po 10 metų amerikonkom brangiai parduosiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 09 13, 09:11)
Kaip gerai, kad man vis dar nieko nereikia smile.gif Tokia ramybė dūšioj, tik va karolių, gulinčių stalčiuj truputį gaila.


žinai kaip sakoma - štilius prieš audrą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 09 13, 09:15)
Nu neeee, o vdrug man jų vėl prisireiks smile.gif Dar pasaugosiu, galų gale valgyt neprašo, po 10 metų amerikonkom brangiai parduosiu  lotuliukas.gif

O as tai nenoriu laikyt, jei man nepritapo...juk vietoj ju geriau ka kas pritampa ir nesiot galima dabar...o po 10m ..gal manys jau nebus...o dukra sakys kokiu nesamoniu mama cia pripirko, ir parduos kokiam forume uz puse kainos... biggrin.gif

Ar ba kaip dabar turiu tris ziedus lysna,...nes turiu dvi....tai ka kose virt su jom abiem mieliau pakeisciau ant kokio trolio su akmenu... ax.gif O gal kas noretu ant kokios trejybes pasikeist.... g.gif Odinuke dar lysna nauja turiu...duosiu dovanu... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 13 rugsėjo 2010 - 08:24
O man Brandenburgo vartai ir beetle labai netroliški karoliai, nors negaliu sakyt, kad nėra gražūs. Bet betruktų, kad kokiai Italijai Pizos bokštą padarytų, Prancūzijai eifelį, Jav - laisvės statulą. Nu kažkaip iš Vokiškos kolekcijos tikėjausi kažko originalesnio unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 09 13, 09:24)
O man Brandenburgo vartai ir beetle labai netroliški karoliai, nors negaliu sakyt, kad nėra gražūs. Bet betruktų, kad kokiai Italijai Pizos bokštą padarytų, Prancūzijai eifelį, Jav - laisvės statulą. Nu kažkaip iš Vokiškos kolekcijos tikėjausi kažko originalesnio  unsure.gif

Manes irgi nezavi statiniai visokie...kazkaip apsunkina man apyranke...tokia grubi pasidaro, astriu kampu dauk atsiranda... bigsmile.gif Nors sunku pasakyt, gi gyvai nematem...Kol kas vienyntelis karolis,kuris keliautu ant mano apyrankes, tai runos...

Vat is Italu tai tikiuosi kazko labai grazaus...Bet verks mano pinigine, jei tai bus kazkas su Venecija...Per valentina dukra soko Venecijoj,...tai kaip ir priklausytu jai karolis... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 13 rugsėjo 2010 - 08:32
QUOTE(Yell @ 2010 09 13, 09:24)
O man Brandenburgo vartai ir beetle labai netroliški karoliai, nors negaliu sakyt, kad nėra gražūs. Bet betruktų, kad kokiai Italijai Pizos bokštą padarytų, Prancūzijai eifelį, Jav - laisvės statulą. Nu kažkaip iš Vokiškos kolekcijos tikėjausi kažko originalesnio  unsure.gif


Taip, o Lietuvai - Gedimino pilį lotuliukas.gif Aš irgi iš vokiškos kolekcijos nieko nenoriu schmoll.gif Vartai griozdiški, varlės burbulas nesąmoningos spalvos, automobilis primena papigiaiskus, nykštukas šiaip nekabina.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 13, 09:28)
Taip, o Lietuvai - Gedimino pilį  lotuliukas.gif Aš irgi iš vokiškos kolekcijos nieko nenoriu  schmoll.gif Vartai griozdiški, varlės burbulas nesąmoningos spalvos, automobilis primena papigiaiskus, nykštukas šiaip nekabina.


Tai kad tas retirintas bokštelis beveik kaip Gedimino pilis ir atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 13, 09:28)
varlės burbulas nesąmoningos spalvos,

O del spalvos...o cia ji nebus kaip viltis...ta spalva....arba reetirinis apple karoliukas yra...cia ne ta spalva bus...As kazko to apple noreciau, pas Rasida ant apyrankes maciau, kaip graziai priderinta...net gailiuosi,kazkada siule buvo gera kaina radus... tai jei toks pats...tai manau visai grazu butu... tada gal dukrai neduociau biggrin.gif
Nupirkciau apple ir varle...Bet ar cia panasi ta spalva... g.gif

user posted image user posted image user posted image

SAND.........................................................................DOT
user posted image user posted image

Bet Dot ar matet pirkt...man atrodo Dot labiau tiktu nei Sand... g.gif
Pradedu gailetis,kad pardaviau Green Dot...

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 13 rugsėjo 2010 - 09:08
Labas rytas,
na vokieciai jau pardavineja naujienas 4u.gif
http://shop.ebay.de/...6.c0.m270.l1313
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 09 13, 09:32)
Tai kad tas retirintas bokštelis beveik kaip Gedimino pilis ir atrodo  biggrin.gif


Kažkokia per daug ištįsusi ta pilis lotuliukas.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 09 13, 09:36)
Bet ar cia panasi ta spalva... g.gif


Manau, kad tikrai čia ta spalva, kaip apple green bud drinks_cheers.gif Viltis gal kiek šviesesnė, pilkšvumo turi. Bet derint tiktų.
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 13, 09:37)
Labas rytas,
na vokieciai jau pardavineja naujienas  4u.gif
http://shop.ebay.de/...6.c0.m270.l1313

Bet taip nenusipiginę, sakyčiau smile.gif
Atsakyti