Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris vokiškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (73 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
O renkant žmonių karoliuką nebuvo taisyklėse smulkiu šriftu parašyta, kad eskizus troliai galės panaudoti savo reikmėms?
Žinot, kaip visada būna punktas su žvaigždute "*yra papildomų sąlygų" g.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 09 12, 22:09)
http://cgi.ebay.com/...=item5adbf8318d
o is kur jie gauna, jei dar pardavime nera?

blink.gif Kiek kiek jie kainuoja, 80 eurų, tojest, 280 Lt? blink.gif Nu tada blyn gal teks susilaikyt mastau.gif Visai ocherenieli.

Kaip žinot, kokios bus kainos? Man tų vartų reikia, bet ne už 300 Lt mastau.gif Aš už tiek su visa šeima galiu nukrist ir į juos natūroj pažėt, akciją pagavus mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 09 12, 22:14)

Gal kas naujo dėl dano girdėt?



Daną ir vėl kirkinsiu rytoj. Bandysiu pasiskambinti ir pasiklausti kaip ten jam sekasi su tais užsakymais ax.gif Informuosiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2010 09 12, 21:51)
Kaip manot, kas į dešinę nuo vynuogių?



Garantuotai cia auksinis, tik nuotraukoje spalvos dauguma i zalia, paziurek ir sidarbro pedsakas smelyje kazkoks i zalsvuma sioje foto... g.gif
o del vokieciu tai prikalusomai nuo kainu
jei padorios tai man nykstukas ir varle jei ziaurios tai nors varlyte blush2.gif ax.gif nors persiplesk doh.gif
bet jei vartai tiek... doh.gif tai gali tekt apsieit be nieko...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewidenta: 12 rugsėjo 2010 - 21:19
QUOTE(Noa @ 2010 09 12, 22:15)
blink.gif  Kiek kiek jie kainuoja, 80 eurų, tojest, 280 Lt? blink.gif  Nu tada blyn gal teks susilaikyt mastau.gif Visai ocherenieli.



Nu jo, biški kosminė kaina.... jei tikrai tokios bus, turbūt ir aš susilaikysiu nuo pirkinių. g.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 12, 22:16)
Daną ir vėl kirkinsiu rytoj. Bandysiu pasiskambinti ir pasiklausti kaip ten jam sekasi su tais užsakymais  ax.gif Informuosiu  4u.gif

Ačiū tau, kad rūpinies mūsų karoliais 4u.gif

O aš laukiu ebayinių 4 unikučių, negaliu kaip laikas neina... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 09 12, 22:19)
Ačiū tau, kad rūpinies mūsų karoliais  4u.gif


Na ir savo rūpinuosi, ne tik jūsų visų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 12, 22:15)
blink.gif  Kiek kiek jie kainuoja, 80 eurų, tojest, 280 Lt? blink.gif  Nu tada blyn gal teks susilaikyt mastau.gif Visai ocherenieli.

Kaip žinot, kokios bus kainos? Man tų vartų reikia, bet ne už 300 Lt mastau.gif Aš už tiek su visa šeima galiu nukrist ir į juos natūroj pažėt, akciją pagavus mastau.gif


Tai 80, buy it now kaina. Man kažkaip atrodo, kad jo pardėj kaina kažkas apie 44 eurus bus, kaip jo pradinė. Gi žmogus biznį daro, kaip ir tą vikingų laivą, kur buvot kažkuri įkėlus nupirko už 78 eurus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 09 12, 22:21)
Tai 80, buy it now kaina. Man kažkaip atrodo, kad jo pardėj kaina kažkas apie 44 eurus bus, kaip jo pradinė. Gi žmogus biznį daro, kaip ir tą vikingų laivą, kur buvot kažkuri įkėlus nupirko už 78 eurus  biggrin.gif


Iš amerikonkų babučių daro biznį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 12, 21:35)
Mane irgi. Net šokiravo kažkiek, sakyčiau unsure.gif
Pirmiausia, o kodėl negali nieko padaryt? Nu lai paskelbia, buis 101 - labai ten kas skaičiuoja? Arba lai duoda tau ten tą karolį, kur 100kui duoda... dry.gif
Antriausia, o ką sako? Baisiai įdomu rolleyes.gif
Trečiausia, mano eskizą naudoja be mano vardo ir pavardės, ir man turi būt malonu??? blink.gif Tai jei aš, pvz. konkurse dalyvavau, sakykim, tiko mano eskizas - tai duokit ką nors už tai, pirkit jį. O netiko - tai netiko. O čia dabar kas - netiko, bet panaudosim, ir dar turi būt malonu? Čia gi vagystė intelektualinė ir plagiatas. Į teismą paduočiau, jei bogu blink.gif Gi tas faktas, kad pateiki eskizą konkursui, nereiškia, kad jis nustoja būti tavo. Tu vis tiek jo autorius, o ne kas kitas. Jei tavo eskizas nelaimi, to konkretaus konkurso, bet vis tiek naudojamas, tai ne už dyką gi. Gerai, galų gale, gali būt už dyka, jei autorius su tuo sutinka ir tą autorystę dovanoja. Bet ne taip gi unsure.gif

Kita vertus, gal dar paskelbs? Gi dar nėr parašyta, kas tos varlos autorius... O vikingo laivo tai tiksliai ne tas, kur ant paveiksliuko, o jų etatinis - bet sakykim, dar gal - daug ten tų vikingų laivų. Bet varla tai viena...


na kaip jau ir anksčiau rašiau nėra gerai jei pasinaudoja kažkieno idėja...o man atrašė daug,bet esmė kad buvo 14 komisijos narių kurie rinko tuos laimėtuosius,tų eskizų buvo begalo daug(ir beje tokių kaip mano buvo ne vienas) sakė ir taip sunku buvo išrinkti,ir kad labai apgailestauja kad mano eskizas nepateko į šimtuką...sakė patį kopijavimą labai sunku sukontroliuoti (nes aš teigiau kad yra tokia tikimybė kad mano eskizas buvo nukopijuotas) ,čia jau kalba buvo ir apie tikrus plagijavimus ( na kur kopijas trolių daro)...ir dar rašė ,kad butent tai dizaineriai patiko kitas mano eskizas blush2.gif o šiaip kadangi ten tikrai gilios minties nebuvo,ir šiaip ant greičio papiešiau ir nesijaučiu kažkokia dizainerė tai labai ir nepykau...tiesiog išliejau pykti raštu,maloniai pabendravom blush2.gif nors mano nuoskauda buvo atlyginta-nes Trollbeads yra "už orginalumą" ,na dar ir mano gimtadienis buvo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 09 12, 22:21)
Tai 80, buy it now kaina. Man kažkaip atrodo, kad jo pardėj kaina kažkas apie 44 eurus bus, kaip jo pradinė. Gi žmogus biznį daro, kaip ir tą vikingų laivą, kur buvot kažkuri įkėlus nupirko už 78 eurus  biggrin.gif

Ak taip? Nu tada gerai. Nes kitaip tai mums neapsimoka, jei lėktuvo bilietai keturiems snukiams pigiau kainuoja už karolį lotuliukas.gif

QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 12, 22:24)
Iš amerikonkų babučių daro biznį  ax.gif

A, tada dzin. Bala jų, amerikonių babyčių, nematė irnesakyk.gif
Papildyta:
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 12, 22:28)
nors mano nuoskauda buvo atlyginta-nes Trollbeads yra "už orginalumą" ,na dar ir mano gimtadienis buvo  blush2.gif

Paaiškinkite prašom šituos va sakinius aiškiau biggrin.gif
Atsakyti
Šarvuočių mėgėjoms:
http://cgi.ebay.com/...=item3f02e7bf1a
http://cgi.ebay.com/...=item3f02eec33b
kažko jie man gražūs pasirodė
Atsakyti