Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris vokiškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (73 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
SU BRONZAAAAAAAA 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Su pergale lithuania.gif lithuania.gif lithuania.gif lithuania.gif lithuania.gif
Atsakyti
clap.gif clap.gif clap.gif lithuania.gif
Atsakyti
Mes laimėjom lithuania.gif
Atsakyti
Saunuoliai vyrai clap.gif lithuania.gif lithuania.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 12, 20:09)
teisingai ,tai tikrai galėtų būti paminėta  g.gif bet gal kam nors ir šiaip malonu ,kad va padarė pagal jo eskizą ,na gal nebutinai reikia kažkokio atlygio,o gal ištikro su tais žmonėmis susisiekiama  blush2.gif

reikia tikėtis g.gif

Mes laimėjom, VALIO lithuania.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 09 12, 18:55)
Kažkaip nuvylė mane šie atrasti sutapimai huh.gif O kiek dar eskizų mes nematom...

Mane irgi. Net šokiravo kažkiek, sakyčiau unsure.gif

QUOTE(Kikirike @ 2010 09 12, 20:09)
aišku jie nieko padaryti negali,nes jau paskelbta,bet labai gražiai susirašinejom (viena iš dizainerių man atrašė) ir kažkaip net nepykstu,nes į mano klausimus atsakė,ir šiaip labai nuoširdžiai atrašinėjo,ne pagal šablonus kaip sakant  mirksiukas.gif
Papildyta:
teisingai ,tai tikrai galėtų būti paminėta  g.gif bet gal kam nors ir šiaip malonu ,kad va padarė pagal jo eskizą ,na gal nebutinai reikia kažkokio atlygio,o gal ištikro su tais žmonėmis susisiekiama  blush2.gif

Pirmiausia, o kodėl negali nieko padaryt? Nu lai paskelbia, buis 101 - labai ten kas skaičiuoja? Arba lai duoda tau ten tą karolį, kur 100kui duoda... dry.gif
Antriausia, o ką sako? Baisiai įdomu rolleyes.gif
Trečiausia, mano eskizą naudoja be mano vardo ir pavardės, ir man turi būt malonu??? blink.gif Tai jei aš, pvz. konkurse dalyvavau, sakykim, tiko mano eskizas - tai duokit ką nors už tai, pirkit jį. O netiko - tai netiko. O čia dabar kas - netiko, bet panaudosim, ir dar turi būt malonu? Čia gi vagystė intelektualinė ir plagiatas. Į teismą paduočiau, jei bogu blink.gif Gi tas faktas, kad pateiki eskizą konkursui, nereiškia, kad jis nustoja būti tavo. Tu vis tiek jo autorius, o ne kas kitas. Jei tavo eskizas nelaimi, to konkretaus konkurso, bet vis tiek naudojamas, tai ne už dyką gi. Gerai, galų gale, gali būt už dyka, jei autorius su tuo sutinka ir tą autorystę dovanoja. Bet ne taip gi unsure.gif

Kita vertus, gal dar paskelbs? Gi dar nėr parašyta, kas tos varlos autorius... O vikingo laivo tai tiksliai ne tas, kur ant paveiksliuko, o jų etatinis - bet sakykim, dar gal - daug ten tų vikingų laivų. Bet varla tai viena...
Atsakyti
Kaip manot, kas į dešinę nuo vynuogių?:

user posted image

Spėčiau, kad auksinis kvarcas, bet kažkoks pažaliavęs...
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 12, 16:49)
na va pagaliau  4u.gif  aa jinai visada siuncia neregistruotu, nes registruotas is amerikos kainuoja 15 usd  ax.gif


viena kart siunte registruotu man 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2010 09 12, 21:51)
Spėčiau, kad auksinis kvarcas, bet kažkoks pažaliavęs...

Ir aš taip spėčiau, kad daugiau nėr kam mastau.gif Gal nuotrauka žalia... O gal šiaip nesunokęs.
Atsakyti
sveikos troliu myletojos, gavau ir as dovanu nuo mb, tai jau antra diena jusu tema studijuoju biggrin.gif kokiu groziu visos turit wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 12 rugsėjo 2010 - 20:57
QUOTE(Gretuteka @ 2010 09 12, 21:57)
sveikos troliu myletojos, gavau ir as dovanu nuo mb, tai jau antra diena jusu tema studijuoju  biggrin.gif  kokiu groziu visos turit  wub.gif


Na šaunuolis tavo MB. Sveika atvykus į palatą 4u.gif
Atsakyti