Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris vokiškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (73 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(hylk @ 2010 09 07, 23:06)
cia taviskis?

jep ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 07, 23:03)
Mazasis Bethovenas  hihihi.gif

Prieš miegą, su pižama, verti vaikus grot? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 09 07, 23:13)
Prieš miegą, su pižama, verti vaikus grot? biggrin.gif

neeee, cia kai teveliai baliavojo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 07, 23:16)
neeee, cia kai teveliai baliavojo  blush2.gif

Vaikas jus linksmino, pianinu šokių muziką grojo? biggrin.gif
Atsakyti
Gal kuri tokia deze turi? g.gif user posted image
Atsakyti
Taip, turim, o ka???Gal parduodi? ax.gif Ziuriu, kad jau antros greit reikes biggrin.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 07, 23:12)

Fainuolis wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 07, 23:03)
Mazasis Bethovenas  hihihi.gif

Garbanius wub.gif
Papildyta:
Turiu ir as nuotrauka is tos temos biggrin.gif tik cia seniai buvo...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2010 09 07, 23:44)
Garbanius wub.gif
Papildyta:
Turiu ir as nuotrauka is tos temos biggrin.gif tik cia seniai buvo...


Dar vienas grazuoliukas ir instrumentas "patobulintas"-sintezuotas lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites 4u.gif aš su ebay'jumi nedraugauju, tai gal paaiškinsit man žaliai, kaip yra su šituo karoliuku, jį iš karto galima pirkti už 27 eurus, ar čia aukcionas ir jo kaina kils? ax.gif
Atsakyti

QUOTE(MAXIMALISTE @ 2010 09 08, 00:22)
Sveikos, mergaites 4u.gif  aš su ebay'jumi nedraugauju, tai gal paaiškinsit man žaliai, kaip yra su šituo karoliuku, jį iš karto galima pirkti už 27 eurus, ar čia aukcionas ir jo kaina kils? ax.gif

Už 27 eurus plius 6,50 eu siuntimą perki dabar ir tavo 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(simre @ 2010 09 07, 19:35)
Mano trečiokas (9 metų) nešioja 40 dydžio avalynę, 156 rūbus ir vargo nemato. Vienintelis pliusas - batus galiu nupirkt be jo - pasimatuoju, ar man geri ir ok. Visa laimė, kad kol kas dar nešioja tai, kas paduodama.

40 batai - jau lafa, mums taip bus kitąmet... Kai bus antrokas biggrin.gif O 156-164 rūbus dabar nešiojam hihihi.gif Tokių JAU yra. Rūbų nėr nuo 140 iki tų 156 - 15 cm ūgio kaip ir daug, o drabužių tarpinių kažkodėl nebūna doh.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 07, 19:55)
*Su pergale  lithuania.gif Jeigu tarp keturių lietuviškų trolių nebus krepšinio kamuolio su visu krepšiu, tada nebežinau  biggrin.gif
**Man su raudona prizme gražiau 

*O nafig? Geriau ką nors su rūtom, tai bent Lietuvos skaisčias mergeles pažymėtume, tas tikroji vertybė wub.gif Kaip žinia, Lietuvos mergelės nuo amžių dingus mėnesinėms gerdavo rūtų antpilą (kas nežinot, ką jis daro?bigsmile.gif) , todėl vestuves pasiekdavo, echm, skaisčios ir nekaltos wub.gif
** O man gražiau su ružava, nu biggrin.gif

QUOTE(Song @ 2010 09 07, 22:28)
Trolių naujų neturiu, tai katiną parodysiu verysad.gif O kas lieka biggrin.gif

Jetus, koks juokingas hihihi.gif Tikliai trumpa uodegiukė, lūšiukas koks tai biggrin.gif Ir judesiukai kokie juokingi laugh.gif Mat, mūsų kornišas daro viską tą patį, bet kadangi jie aerodinamiškesni, tai viską tą daro greičiau ir šuoliai aukštesni biggrin.gif Tai man čia kaip mažas vaikutis wub.gif

O apie aukštus šuolius... Šian Kuzma žiūrėjo į spintą ir mąstė, žiūrėjo ir mastė savo katišku proto, o paskui tik pyst - vienu šuoliu - ir jau jis ant jos. Kokie du metrai dešimt, virš durų staktos biggrin.gif Jis pereitam gyvenime garantuotai buvo voverys skraiduolis hihihi.gif

Beje, tokio bydso nėra, o gaila. Visi kornišininkai išpirktų mikliai hihihi.gif Reiktų besisukantį trolį sukryžmint su avinėliu ir pridėt plėveles skraidymui hihihi.gif
Papildyta:
Dar Kazį pažėjau - kaip anas šaiušiasi, kai per vidurį medžioklės kažkas duris atidaro, ir eina pastrižas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(hylk @ 2010 09 07, 23:29)
Taip, turim, o ka???Gal parduodi?  ax.gif Ziuriu, kad jau antros greit reikes  biggrin.gif  lotuliukas.gif

Labas rytas,
vakar rasiau rasiau, ir elektra dingo musu rajone lotuliukas.gif
tai va apie tas dezutes norejau paklaust, kuri kazi geriau ir patogiau ar odine juoda , ar sita medine??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 08, 07:47)
Labas rytas,
vakar rasiau rasiau, ir elektra dingo musu rajone  lotuliukas.gif
tai va apie tas dezutes norejau paklaust, kuri kazi geriau ir patogiau ar odine juoda , ar sita medine??? g.gif

Labas rytas smile.gif

vienareikšmiškai patogiau raudona. Aišku, jei jau apversi tai išsibarstys ir raudonos viskas, juoda šiuo atveju saugesnė. Tik važiuojant kur, jei nori susidėt kažką iš anksto sukomplektuota, labai gerai juoda.
Atsakyti