Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris vokiškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (73 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 11, 22:55)
na ilgai nedelsk , nes kazkur per 45 dienas per paypal gali pinigelius pasigrazint, jei pardaveja spyriosis, parasyk dar karta, jei nieko, tai prasyk refund money, arba  daryk open cause  mirksiukas.gif


gavau vakar,pasto dezutej iki siandien gulejo rolleyes.gif idomu kodel ne registruotu, sakyciau ilgai ejo nuo rugpjucio 16 g.gif na koks skirtumas - svarbu daba laiminga sedziu wub.gif ir kuriu planus apie naujus karolius,nes is turimu puse nebepatinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jova @ 2010 09 12, 15:10)
gavau vakar,pasto dezutej iki siandien gulejo rolleyes.gif idomu kodel ne registruotu, sakyciau ilgai ejo nuo rugpjucio 16 g.gif  na koks skirtumas - svarbu daba laiminga sedziu wub.gif ir kuriu planus apie naujus karolius,nes is turimu puse nebepatinka smile.gif

na va pagaliau 4u.gif aa jinai visada siuncia neregistruotu, nes registruotas is amerikos kainuoja 15 usd ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 12, 13:56)
Na, vikingų laivas tai nelabai panašus. Bet varla tai viens prie vieno...

Aga,varlė tai tiksliai atkartota. Tik eskize buvo parašyta, kad varlė ant perlo turėtų tupėti. Tai kadangi padarė ne ant perlo, tai gal čia pagal kitą eskizą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 09 12, 18:00)
Aga,varlė tai tiksliai atkartota. Tik eskize buvo parašyta, kad varlė ant perlo turėtų tupėti. Tai kadangi padarė ne ant perlo, tai gal čia pagal kitą eskizą biggrin.gif

Nu labai įdomu, kada jau paleis tuos vokiškus karoliukus - kas bus parašytas tos varlės autorius? ax.gif
Atsakyti
VW Beetle:
user posted image
Runų eskizas (tik siūlytas karolis iš sidabro) - nieko neprimena?:
user posted image

Atmeskit bures, ir į ką panašu bus? cool.gif
user posted image

Kažkaip nuvylė mane šie atrasti sutapimai huh.gif O kiek dar eskizų mes nematom...

Spėjam, kokie karoliukai atspindės Italiją?
Mačiau daug teatro ar karnavalinių kaukių eskizų, tai Venecijos garbei tiksliai turėtų būti kokia nors karnavalinę kaukė biggrin.gif
Atsakyti
na kažkaip tais ir nesitikėjau,kad tokie eskizų konkursai yra šiaip sau,ir kad kai kurios idėjos nebus panaudotos g.gif o iš kitos pusės gal kai kurie atspindintys tam tikrą šalį karoliukai bus labai akivaizdūs ,na ta prasme,kad tiesiog tam tikra idėja labai gerai atspindi šalį - na tarkim kaip Lietuvą koks gintaras,ar Gedimino pilis,juk daug kas šitokią idėją kvirbeno ax.gif neginu,tik šiaip čia pamasčiau ax.gif o beje,jei jau yra panaduota kažkieno idėja,tai gal tas autorius ir turėtų kreiptis į juos dėl idėjų pasisavinimo ir už savo idėjas kovoti ,aš tai taip darau blush2.gif
Atsakyti
Nu jo, sutapimai, tykėsimes nespjaus į žmones, o tai labai jau savo vardą suterš doh.gif

QUOTE(Kikirike @ 2010 09 12, 19:50)
na kažkaip tais ir nesitikėjau,kad tokie eskizų konkursai yra šiaip sau,ir kad kai kurios idėjos nebus panaudotos  g.gif o iš kitos pusės gal kai kurie atspindintys tam tikrą šalį karoliukai bus labai akivaizdūs ,na ta prasme,kad tiesiog tam tikra idėja labai gerai atspindi šalį - na tarkim kaip Lietuvą koks gintaras,ar Gedimino pilis,juk daug kas šitokią idėją kvirbeno  ax.gif neginu,tik šiaip čia pamasčiau  ax.gif o beje,jei jau yra panaduota kažkieno idėja,tai gal tas autorius ir turėtų kreiptis į juos dėl idėjų pasisavinimo ir už savo idėjas kovoti ,aš tai taip darau  blush2.gif

bigsmile.gif su troliais?
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 12, 19:50)
na kažkaip tais ir nesitikėjau,kad tokie eskizų konkursai yra šiaip sau,ir kad kai kurios idėjos nebus panaudotos  g.gif o iš kitos pusės gal kai kurie atspindintys tam tikrą šalį karoliukai bus labai akivaizdūs ,na ta prasme,kad tiesiog tam tikra idėja labai gerai atspindi šalį - na tarkim kaip Lietuvą koks gintaras,ar Gedimino pilis,juk daug kas šitokią idėją kvirbeno  ax.gif neginu,tik šiaip čia pamasčiau  ax.gif

Be abejo, yra gal ir akivaizdžių šalių simbolių, bet kažkaip nors kur nors būtų minima, kad idėjos gali būti panaudotos ir kitiems tikslams, ne tik žmonių karoliuko konkursui. Nu tas varlius tai man viens prie vieno iš to mano įdėto piešinuko padarytas atrodo.
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 09 12, 19:59)

bigsmile.gif su troliais?


na nevisai...na ir čia troliuose kai kas nepatiko konkurse,nes toks pat eskizas tokia pati idėja buvo išrinkta tarp šimto,o ji buvo nusiusta po manes,o aš tai ne-nu tai susinervijau ir parašiau...aišku jie nieko padaryti negali,nes jau paskelbta,bet labai gražiai susirašinejom (viena iš dizainerių man atrašė) ir kažkaip net nepykstu,nes į mano klausimus atsakė,ir šiaip labai nuoširdžiai atrašinėjo,ne pagal šablonus kaip sakant mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Rimaz @ 2010 09 12, 20:04)
Be abejo, yra gal ir akivaizdžių šalių simbolių, bet kažkaip nors kur nors būtų minima, kad idėjos gali būti panaudotos ir kitiems tikslams, ne tik žmonių karoliuko konkursui. Nu tas varlius tai man viens prie vieno iš to mano įdėto piešinuko padarytas atrodo.


teisingai ,tai tikrai galėtų būti paminėta g.gif bet gal kam nors ir šiaip malonu ,kad va padarė pagal jo eskizą ,na gal nebutinai reikia kažkokio atlygio,o gal ištikro su tais žmonėmis susisiekiama blush2.gif
Atsakyti
Labas vakaras,
o tai gal mes net nezinom ar buvo susisiekta su autoriais eskizu g.gif
Gal jie nuo pardavimu gaus koki procenta ax.gif
O gal kieno is musu buvo panaudotas piesinys prisipazinkit bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2010 09 12, 20:33)
Labas vakaras,
o tai gal mes net nezinom ar buvo susisiekta su autoriais eskizu  g.gif
Gal jie nuo pardavimu gaus koki procenta  ax.gif
O gal kieno is musu buvo panaudotas piesinys prisipazinkit  bigsmile.gif


na po kol kas dar nepanaudojo lotuliukas.gif o ir šiaip nėra mano ten tokie kažkokie patriotiški ir gražūs,kad būtų panaudota doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2010 09 12, 20:33)
Labas vakaras,
o tai gal mes net nezinom ar buvo susisiekta su autoriais eskizu  g.gif
Gal jie nuo pardavimu gaus koki procenta  ax.gif
O gal kieno is musu buvo panaudotas piesinys prisipazinkit  bigsmile.gif

Nu vat aš kažkaip mąstau, kad jei būtų susisiekta su autoriais, tai būtų ir paskelbta apie tai..? g.gif Nors visko gali būti.
Atsakyti