Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris vokiškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (73 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Paganykit akis geriau i vokieciu naujienas 4u.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(jova @ 2010 09 11, 19:11)
Sveikos 4u.gif 
visai nuotaikos neber, nesulaukiu grandineles is belaruso  unsure.gif  unsure.gif  ar kas paskutiniu metu prekinotes pas ji?jau visas menuo beveik,o niekaip siuntinuko nesulaukiu g.gif

na su belarusa problemu niekad nebuvo schmoll.gif , ilgiausiai esu laukus is jos 3,5 sav. ax.gif o kada issiunte? g.gif gal parasyk tu jai , kad negauni. na jau ilgokai sakyciau, bet nemanau kad mus muitinej pastrigo, jinai visada kaina zema raso ant deklaracijos. gal kur amerikej pastrige g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 11 rugsėjo 2010 - 18:52
Jei laimes musiskiai , pirksiu vokiska nykstuka. Kuris nezavi manes ir primintu nugaletus amerikonus tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 11 rugsėjo 2010 - 18:53
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 11, 19:51)
Paganykit akis geriau i vokieciu naujienas  4u.gif



Nugi gražu ir net labai. Užsimaniau ir varliaus dar prie mašiniuko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 09 11, 19:52)
Jei laimes musiskiai , pirksiu  vokiska nykstuka. Kuris nezavi manes ir primintu nugaletus amerikonus tongue.gif

O as varle pirksiu tai tikrai... 4u.gif
Atsakyti
Varlius man grazus. Turiu ir siaip auksine varlyte, kaip pakabuka. Varles vilioja pinigus i namus
Atsakyti
Tada man reikia varlių. O kas padaro, kad amerikonai prakištų? gaila, kad nėr karolio su kokiu binladenu, kaip suprantu, is juos vienas tik gąsdina hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 11, 20:17)
gaila, kad nėr karolio su kokiu binladenu, kaip suprantu, is juos vienas tik gąsdina hihihi.gif

Kaip tik šiandien labai simboliška biggrin.gif
Atsakyti
Ai, vistiek gerai, Tokia mazulyte ta musu salis, o taip aukstai vyrai uzlipo. Vistiek labai gerai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 11 rugsėjo 2010 - 19:38
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 11, 20:51)

na su belarusa problemu niekad nebuvo  schmoll.gif , ilgiausiai esu laukus is jos 3,5 sav. ax.gif  o kada issiunte? g.gif gal parasyk tu jai , kad negauni. na jau ilgokai sakyciau, bet nemanau kad mus muitinej pastrigo, jinai visada kaina zema raso ant deklaracijos. gal kur amerikej pastrige  g.gif


parasiau ketvirtad,bet dar neatraso... maciau ebay tikrai lankesi nes pridejo nauju aukcionu, bet atsakymo ner doh.gif

tie nauji groziai man visi grazus,o kur ju galima papirkt? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 09 11, 20:38)
Ai, vistiek gerai, Tokia mazulyte ta musu salis, o taip aukstai vyrai uzlipo. Vistiek labai gerai


Taip drinks_cheers.gif Jeigu bronzą pajamsim, reikės jamt bronzinį karolį. Tą su variu...
Atsakyti
http://cgi.ebay.com/...=item2309de0639

http://cgi.ebay.com/...=item3f02ec95c6
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 11 rugsėjo 2010 - 20:08
erilukaha, gerą parašą įsidėjai thumbup.gif
Atsakyti