Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris vokiškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (73 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 11, 16:28)
Gal kuri kada nors kur nors esate mate toki aventurina, kaip kad vidurinis sioj fotkej? g.gif  jei netycia uzmatytumet,skambinkit varpais  ax.gif

Pas man labai panasus... nail.gif Gal kiek matinis tik... smile.gif
Atsakyti
Kazkaip pagalvojau kad Kikirikinas bando perspjaut Songina. Brangioji, buk atsargi, turiu nuojauta, kad kazko prasys... Gal vaikiuko trecio... lotuliukas.gif Juokauju, fainuolis jis pas tave thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nidalaura @ 2010 09 11, 17:49)
Kazkaip pagalvojau kad Kikirikinas bando perspjaut Songina. Brangioji, buk atsargi, turiu nuojauta, kad kazko prasys... Gal vaikiuko trecio... lotuliukas.gif Juokauju, fainuolis jis pas tave  thumbup.gif

Songinas the best wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nu ką, einam sirgt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 09 11, 18:55)
Nu ką, einam sirgt  mirksiukas.gif


Man prie teliko iš nervų šaltis purto, tai blyn, kai mūsiškiams aišktelėje turi kinkos drebėti.
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2010 09 11, 13:49)
O man dabar vat sukirbėjo tokia mintis  biggrin.gif  jei turėtumėt galimybę rinktis vieną iš visų esamų ar buvusių trolių, tai ką rinktumėtės?  g.gif  user posted image

Jei iš senų, tai Senąją žemę... Nu baisingai gražus daiktas smile.gif

Etsy atradau babcę, kuri kartais daro karoliukus, į tą žemę panašius tik mažai jų turi - užsisakiau du pabandynui, jei natūroj bus gražūs, pasidarysiu auskarus. Tik tas ruožas ten ne žalias, o mėlynas. Dar yra su violetiniu, anksčiau kažkada buvo su turkioo galėtų būt ir su žaliu...

Papildyta:
Visgi tas trolis ant fotelio - tikrai ne mano karolis laugh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
visai nuotaikos neber, nesulaukiu grandineles is belaruso unsure.gif unsure.gif ar kas paskutiniu metu prekinotes pas ji?jau visas menuo beveik,o niekaip siuntinuko nesulaukiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(jova @ 2010 09 11, 19:11)
jau visas menuo beveik,o niekaip siuntinuko nesulaukiu g.gif

Muitinė? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 11, 20:13)


mmm, nepagalvojau g.gif nafik, tik jos man ir betruko...
Atsakyti
QUOTE(jova @ 2010 09 11, 19:16)
mmm, nepagalvojau g.gif nafik, tik jos man ir betruko...

Ten vieni pedrylos ir blogis dry.gif
Atsakyti
Mane irgi purto . Nu taip noretusi, taip noretusi ax.gif . Nors amerikonus nugalet, daugiau mat juos velnias. Gali gi lietuviai ir staigiai persilauzti ir ismust is veziu priesininkus Matosi , kad nervinasi.
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 09 11, 19:43)
Mane irgi purto . Nu taip noretusi, taip noretusi ax.gif . Nors amerikonus nugalet, daugiau mat juos velnias. Gali gi lietuviai ir staigiai persilauzti ir ismust is veziu priesininkus Matosi , kad nervinasi.


Nu negaliu žiūrėti.... schmoll.gif
Atsakyti