Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris vokiškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (73 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 11, 12:13)
na turi uzklaust pardavejo asmeniskai butent del to karolio, jis atrasys kiek shipingas i LT mirksiukas.gif (manau koki 3 eur)


Aiskiukas 4u.gif Domiuosi is sportinio intereso... ech.. verysad.gif kolkas uzsiimu tik mazochizmu.. akis ganau, seile varvinu, o pinigine ziauriai uzsmaugta... laukia geresniu laiku verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 11, 11:28)


Turiu tokį thumbup.gif Bet tikrai kaip neįtikėtinai pigiai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 11, 12:21)
Turiu tokį  thumbup.gif Bet tikrai kaip neįtikėtinai pigiai  bigsmile.gif

na pries kelias dienas jie buvo virs 40 usd ax.gif
Atsakyti
O man dabar vat sukirbėjo tokia mintis biggrin.gif jei turėtumėt galimybę rinktis vieną iš visų esamų ar buvusių trolių, tai ką rinktumėtės? g.gif aš tai svajoju apie Carlsberg dėžutę smile.gif tai griebčiau tikriausiai ją biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rita7777: 11 rugsėjo 2010 - 12:50
QUOTE(rita7777 @ 2010 09 11, 13:49)
O man dabar vat sukirbėjo tokia mintis  biggrin.gif  jei turėtumėt galimybę rinktis vieną iš visų esamų ar buvusių trolių, tai ką rinktumėtės?  g.gif  aš tai svajoju apie Carlsberg dėžutę  smile.gif  tai griebčiau tikriausiai ją  biggrin.gif
user posted image

Balsu susijuokiau, mes krepsio ziurejimui Carlsberg dezute parsivezem biggrin.gif , akcija buvo. O karoli toki griebciau irgi.Arba buldozeri. Nes atsispindetu mane tiksliausiai. Is esamu , jei galima butu tik viena, tai rubina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 11 rugsėjo 2010 - 13:00
Aš griebčiau senąją Žemę... Kad ir kaip būtų banalu, man ji pats gražiausias ir labiausiai intriguojantis karoliukas.

Taškuotis ax.gif
Atsakyti
Mano naujasis agatas 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 11, 14:16)
Mano naujasis agatas  4u.gif


Labai čia tinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 11, 14:11)
Aš griebčiau senąją Žemę... Kad ir kaip būtų banalu, man ji pats gražiausias ir labiausiai intriguojantis karoliukas.


nu ir man turbut zeme taip ir liks svajone ax.gif

user posted image
user posted image
o is sidabriuku tai apie sita svajoju, bet tik svajoju blush2.gif
user posted image

QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 11, 14:16)
Mano naujasis agatas  4u.gif


kaip cia buves thumbup.gif labai jau susiderinai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 11 rugsėjo 2010 - 13:49
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 11, 12:13)
na turi uzklaust pardavejo asmeniskai butent del to karolio, jis atrasys kiek shipingas i LT mirksiukas.gif (manau koki 3 eur)


na tai man jis už 10.5euro siuntė? sakė kitaip negali bla bla...aj nerizikavau neregistruotu siusti blush2.gif tiksliau dar negavau iš jo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 11, 14:39)
na tai man jis už 10.5euro siuntė? sakė kitaip negali bla bla...aj nerizikavau neregistruotu siusti  blush2.gif tiksliau dar negavau iš jo ax.gif

man irgi uz 10.50 eur siunte 3 kankolus, du sarvuociai Tacitai, ir navaho. Bet dar negavau ax.gif
o ka papirkai is jojo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 11, 14:16)
Mano naujasis agatas  4u.gif

Labai dera thumbup.gif

O is senuju, tai man pats paciausias visciukas kiausinyje...bet cia sidabriukas, o is stikliniu tai pitonas... wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 11, 14:38)
o is sidabriuku tai apie sita svajoju, bet tik svajoju  blush2.gif

O vat sitas, mano irgi svajone,...bet zinok kiek as matau gyvai...kazkokie tie spibduliukai uzsilenke...ir tada ta saulyte tokia niuroka atrodo...papykus bisky... biggrin.gif As ji kaip ir planavau mokslu baigimo proga papirkt,..nu bet kiek visur ziurejau,...kazko gyvai jis manes neveza...( todel papirkau paveiksla, baigimo proga) Tai jis pas man kaip ir sarase...jei kada pamatysiu linksma saulyte... papirksiu ...o dabar kaip ir neaplaistytas diplomas... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 11 rugsėjo 2010 - 13:58