Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris vokiškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (73 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(simre @ 2010 09 11, 08:45)
Labas rytas smile.gif

Nežinau kaip jums, bet man nuotaiką ši foto pakėlė:

Va, kažkokia naujoviško dizaino, ale graži:

Ir šita gerulė:



Nauji tai labai gražūs wub.gif
Atsakyti
Labas rytas.

user posted image

Man sita labai grazi.
Papildyta:
user posted image

Ir sita , i gelini derini
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 09 10, 21:25)
O aš turbūt pasveikau nuo trolligės. Na aišku gal dar per drąsu taip teigti, gal čia kokia laikina remisija, bet jau kokia savaitė kaip esu visiškai praradusi interesą,

Buvo jau man šita stadija irnesakyk.gif
Atsakyti
Labas rytas, suraitytas ax.gif
rodausi savo rytines naujienas, kurias gavau is Belgijos per 2 dienas clap.gif thumbup.gif assa.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 11, 09:53)
Labas rytas, suraitytas  ax.gif
rodausi savo rytines naujienas, kurias gavau is Belgijos per 2 dienas  clap.gif  thumbup.gif  assa.gif


Nu šakės, dabar pavydėsiu, kaip mus čia visas perspjovei karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 11, 09:58)
Nu šakės, dabar pavydėsiu, kaip mus čia visas perspjovei  karsta.gif

visai atsitiktinai uzvakar ebejuj pamaciau, ir griebiau lotuliukas.gif
AS first.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 10, 21:52)
Enita - žinau žinau,taugi hormonai čia taip depresina  bigsmile.gif  blush2.gif

Va,va..ir as norejau ta pasakyt... drinks_cheers.gif Ne tas galvoj dabar jai...Man tai kas kart,kai tik bunu tokioj padety... biggrin.gif Norisi namus tvarkyt, kazka interjere keist, uzuolaidu va paskutini syk prireike imiegamajy..., nors tiek laiko gyvenau be ju,...o dabar ziuriu i jas ir mislyju ir kam as jas pirkau, gal ir grazu, bet gi auksinis karolis butu geriau... hihihi.gif

Laba ryta 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 10, 22:00)
nu kad baisiai džiaugėsi kad laimėjom  lotuliukas.gif  aišku kai pietų buvo grįžes priminiau kad kai ką pažadėjo,ale ant bajerio  lotuliukas.gif bet vistiek šaunuolis,vien už tai ką pasakė kai padavė karoliuką  blush2.gif

Nu tikrai saunuolis tavo vyrukas... thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 11, 10:02)
visai atsitiktinai uzvakar ebejuj pamaciau, ir griebiau lotuliukas.gif
AS  first.gif

Nu tu duodi... doh.gif ... O as tai dar laukiu nezinau ko...nes nezinau kurio tiksliai noriu... ir laivo norisi, dabar ir gintaro pradejau noret...Tai dar vis laukiu,kad norai nusistovetu...sakau maz kai pamatysiu cia ta masini uzpirkima, kai visos pradesit rodytis, gal nenoresiu tada visai...... wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 11, 10:02)
visai atsitiktinai uzvakar ebejuj pamaciau, ir griebiau lotuliukas.gif
AS  first.gif

Ševeikinam 4u.gif
Grožiuosi ir džiaugiuosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 11, 10:11)
Nu tu duodi... doh.gif ... O as tai dar laukiu nezinau ko...nes nezinau kurio tiksliai noriu... ir laivo norisi, dabar ir gintaro pradejau noret...Tai dar vis laukiu,kad norai nusistovetu...sakau maz kai pamatysiu cia ta masini uzpirkima, kai visos pradesit rodytis, gal nenoresiu tada visai...... wink.gif

o as laivo nenorejau, norejau iskart sito fantomo, paskui nenorejau, is diamond atsisakiau, paskui pradejau vel tyliai noreti, ir kai pamaciau, neatsilaikiau jau tada, juk sakiau kad reikia MB iamzint 10 metiniu proga ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Laisvė @ 2010 09 11, 10:12)
Ševeikinam  4u.gif
Grožiuosi ir džiaugiuosi  mirksiukas.gif

aciu smile.gif ir as labai dziaugiuosi rolleyes.gif , nu jis toks nestandartinis , nu tiesiog thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 11, 10:18)
neatsilaikiau jau tada, juk sakiau kad reikia MB iamzint 10 metiniu proga  ax.gif

Labai originali idėja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 11, 10:18)
o as laivo nenorejau, norejau iskart sito fantomo, paskui nenorejau, is diamond atsisakiau, paskui pradejau vel tyliai noreti, ir kai pamaciau, neatsilaikiau jau tada, juk sakiau kad reikia MB iamzint 10 metiniu proga  ax.gif

O tai kaina kokia gavosi, geresne nei diamond... g.gif
Ir suverk gi ant apyrankes parodyk kaip atrodo su karolukais... 4u.gif

Nu jei man iamzint saviski,...tai vikingu laivas kak ras bet dar vikingu kamoly reiktu dadet... biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 11 rugsėjo 2010 - 09:25
Ir visai nieko tas baibokas, kai is tos puses ziuri. Kai anose foto buvo, man visai nieko idomaus buvo. Laivas fotogeniskesnis atrode



O del ligos stadijos, tai ir as perejau i kazkokia kita. Noras nedinges, tik nekonkretus. Paziuriu issideliojus, gal kazka parduot, kitaip sudeliot, bet visu gaila pasidaro.Papildyt, bet tada kazkuriam variantui jau perdaug. O kazko atsisakyt gaila. Ir taip pasaka be galo.
Atsakyti