Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris vokiškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (73 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 10, 15:53)
Na jei sarvuociai patinka, prasom dar  4u.gif


aš šarvuočiams irgi jaučiu silpnybę blush2.gif nu dieviškai gražu wub.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rita7777: 10 rugsėjo 2010 - 17:06
Mjo....groziai..auskiniai ... smile.gif

Beja, o ar kas turit "bucini", kazi kaip jis apyrankej atrodo? g.gif
Atsakyti
cray.gif grįžau iš Panoramos...nėra trolio su brangakmeniais...nors buvo prieš pora dienų, ir ne vienas...pasidėti atskirai...maišiuke verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 09 10, 20:26)
cray.gif  grįžau iš Panoramos...nėra trolio su brangakmeniais...nors buvo prieš pora dienų, ir ne vienas...pasidėti atskirai...maišiuke  verysad.gif

irnesakyk.gif Bus tų trolių su brangakmeniais, atveš dar. Arba ne, atvežt atveš, ale bus brungesni... Nugis kitur pažėk rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 10, 20:31)
irnesakyk.gif Bus tų trolių su brangakmeniais, atveš dar. Arba ne, atvežt atveš, ale bus brungesni... Nugis kitur pažėk rolleyes.gif

tiesiog atvažiavau, galvojau angeliuką ir ta trolį paimsiu...ai, ir angeliuko nepaėmiau... blush2.gif žiūrinėju dabar ebay...gal kas ką pamatys, parašykit blush2.gif
Atsakyti
Ebay reiktų uždrausti... einu dar vieną agatą papirksiu.... ax.gif
Atsakyti
O aš turbūt pasveikau nuo trolligės. Na aišku gal dar per drąsu taip teigti, gal čia kokia laikina remisija, bet jau kokia savaitė kaip esu visiškai praradusi interesą, į trolių pusę net nežiūriu, apyrankės jau kuris laikas nenešioju ir visiškai jos nepasigendu. O šiandien net pati nustebau, kai vyras paklausė "Tai ryt važiuojam karoliuko pirkt?" ėmiau ir atsisakiau, nes aš nė vieno nenoriu g.gif Sėdžiu dabar ir galvoju, ar čia liūdėt, ar džiaugtis tuo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enita: 10 rugsėjo 2010 - 20:25
QUOTE(Enita @ 2010 09 10, 21:25)
O aš turbūt pasveikau nuo trolligės....

doh.gif susipykai su protu umn.gif ar jau tau kuckudu stupid.gif fool.gif vaziuok tik mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 09 10, 21:25)
O šiandien net pati nustebau, kai vyras paklausė "Tai ryt važiuojam karoliuko pirkt?" ėmiau ir atsisakiau, nes aš nė vieno nenoriu g.gif

Tau gal kokia kita liga, kokia nors baisi? Depresija, štoli? blink.gif Važiuok tik, ir pagysi console.gif

Kad mano diedas taip pasakytų... rolleyes.gif
Atsakyti
Va! Gal man tikrai rudeninė depresija unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 09 10, 20:26)
cray.gif  grįžau iš Panoramos...nėra trolio su brangakmeniais...nors buvo prieš pora dienų, ir ne vienas...pasidėti atskirai...maišiuke  verysad.gif


tai kitur paižiūrėk kol dar senom kainom yra... ax.gif

QUOTE(Enita @ 2010 09 10, 21:25)
O aš turbūt pasveikau nuo trolligės. Na aišku gal dar per drąsu taip teigti, gal čia kokia laikina remisija, bet jau kokia savaitė kaip esu visiškai praradusi interesą, į trolių pusę net nežiūriu, apyrankės jau kuris laikas nenešioju ir visiškai jos nepasigendu. O šiandien net pati nustebau, kai vyras paklausė "Tai ryt važiuojam karoliuko pirkt?" ėmiau ir atsisakiau, nes aš nė vieno nenoriu g.gif Sėdžiu dabar ir galvoju, ar čia liūdėt, ar džiaugtis tuo  g.gif


nu čia dabar kas? g.gif tau gal rimtai kokia depresija? g.gif nagi pasižiūrėk kokius gražius turi karoliukus ir iškart nuotaika pagerės wub.gif


na tai ką,mano vyras vakar prisišnekėjo,kad jei lietuviai laimės pirks man karolį - nu ir nupirko bigsmile.gif sidabriuką "Komanda" - čia į kašio temą ir dar taip gražiai pasakė,kad mūsų šeima būtų darni kaip komanda na ir t.t.tai net apsižliumbiau blush2.gif sakė žiūrėjo akmenukus,bet sako,aj nu ką tie akmenukai ,galiu nebent gražias akis tavo paminėti lotuliukas.gif
Papildyta:
Enita - žinau žinau,taugi hormonai čia taip depresina bigsmile.gif blush2.gif
Atsakyti