Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris vokiškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (73 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
idomu ar gausis g.gif Atsiprasau uz foto kokybe...mazoji vis taikes fotoaparata nugriebt tad teko skubeti biggrin.gif Cia nenidele mano pradzia smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramja: 10 rugsėjo 2010 - 13:59
QUOTE(Ramja @ 2010 09 10, 14:56)
idomu ar gausis  g.gif Atsiprasau uz foto kokybe...mazoji vis taikes fotoaparata nugriebt tad teko skubeti biggrin.gif Cia nenidele mano pradzia smile.gif

4u.gif thumbup.gif nu tai pasakok, kas is kur, ir kodel? ax.gif
Atsakyti
ax.gif
Aki ganiau jau seniai, bet tik sia vasara isigyjau smile.gif O ir akcija gera pasitaike blush2.gif tai buvo odine apyranke, geletas uzsegimas, perlo akis, laimes mazgas ir plienas pieno baltume. Padariau pradzia, siais metais nusimato sioks toks jubiliejus ax.gif tai cia bus lengviau su dovanom biggrin.gif zaliaji sarvuoti vyras nupirko..na tiksliau pasake paciai issirinkt, o jau jis apmokejo tongue.gif Tikejima, vilti ir meile tevai padovanojo. Va tokia ta mano pradzia...
Laabai patinka sarvuociai, cia buvot foto su visa virtine sarvuociu imetusios..tai net seile nuvarvejo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2010 09 10, 14:07)
Tie kas neturi Troliu anei tu Silveriu, tai  tikrai, kad nesupranta kas ten prie ko.

Užtai aš kategoriškai uždraudžiau močiutei pačiai pirkt biggrin.gif Sakiau, kiek reiks, tiek padovanosiu, o tai prisipirksi padielkių paskui, ką reikės daryt biggrin.gif Senas žmogus, dar priburs jai ten, bliamba. Geriau lai man buria dirol.gif

QUOTE(Ramja @ 2010 09 10, 14:56)
Cia nenidele mano pradzia smile.gif

Neblogoji tokia bigsmile.gif Visi karoliai teisingi, ir suderinta protingai, nu gražu. man iš viso patinka pradžios ant odinukių... Aš irgi nuo odinukės pradėjau biggrin.gif


Gera pradžia - pusė darbo thumbup.gif
Atsakyti
Dekui dekui 4u.gif 4u.gif Masciau ka rinktis is apyrankiu, sidabrine ar odinuke, bet issirinkau pastaraja smile.gif O ir praktiska biggrin.gif Prie kaikuriu drabuziu uzsisegu ant kaklo smile.gif
Dar sioks toks klausimukas.. Tikejimas, viltis ir meile..ar jis tikrai toks didesni, t.y. laisvenis ? nes ant odinukes jis laisvai "laksto", tad teko "ikalinti" tarp dvieju kankolu lotuliukas.gif
Atsakyti
Na jei sarvuociai patinka, prasom dar 4u.gif user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
cia Tacitos orientyras hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 10 rugsėjo 2010 - 16:02
Vaje,zalias sarvas paskutinej foto....ojei....vajei....nu tobulas,nu grazuolis,negaliu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramja @ 2010 09 10, 16:51)
Dar sioks toks klausimukas.. Tikejimas, viltis ir meile..ar jis tikrai toks didesni, t.y. laisvenis ? nes ant odinukes jis laisvai "laksto", tad teko "ikalinti" tarp dvieju kankolu  lotuliukas.gif

aš irgi turiu tikėjimas... tai jo skylutė tikrai didesnė, bet manau daugumos sidabriukų didesnės negu stiklinių, dėl to ir važinėjasi ant odinukės mirksiukas.gif
Atsakyti
Fontenay,nuginklavai mane,nu kosmaras,nemiegosiu,sitiek sarvu,o jau grozis.......o jei....,nu pas mane 1/10 tiek tik...
Atsakyti
QUOTE(Ramja @ 2010 09 10, 16:51)
Dar sioks toks klausimukas.. Tikejimas, viltis ir meile..ar jis tikrai toks didesni, t.y. laisvenis ? nes ant odinukes jis laisvai "laksto", tad teko "ikalinti" tarp dvieju kankolu  lotuliukas.gif

Tai jo, dauguma sidabriukų laksto... Po teisybei, kai išsinešioja, ir stikliniai nekurie ima blūdyt. Bet jai nešioji ant rankos, tada pofig... O ant kaklo reikia stoperių poros trejeto...
Atsakyti
karsta.gif karsta.gif karsta.gif pritariu, tas paskutinis tai kaip kontrolinis suvis buvo biggrin.gif

sakot g.gif nes va laimes mazgas tai sedi isikibes, kur nustumsi ten ir rasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramja: 10 rugsėjo 2010 - 16:13
unika neblogai atrodo 4u.gif
http://cgi.ebay.com/...e=STRK:MEWAX:IT

http://www.delfi.lt/...s.d?id=36382071
nu jau ciudu ciudai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 10 rugsėjo 2010 - 16:33