Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris vokiškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (73 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Piratu laivas lotuliukas.gif
http://cgi.ebay.com/...=item2a0983de4b
Atsakyti
Jazau panos, agatas mano atkeliavo. Patenkinta kaip slyva sėdžiu. Jau toks gražutis wub.gif Photo po darbo bus 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,

visos, kurioms vyrai už lietuvių pergalę karolius pažadėjo, kai tik gauna - iš karto čia ir rodosi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ladybird: 10 rugsėjo 2010 - 07:46
QUOTE(danske @ 2010 09 09, 23:57)
Jei jie bus tokie kaip dabar, tai ziuresis geraaaaai mirksiukas.gif
  Jei uzmatysit ,pigiau  nei pas mus,Venera ,duokit zinot


Aš domėjausi venera... ką pasiūlyti gero turi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(samo @ 2010 09 09, 23:22)
Ačiū  4u.gif
Nedaug, svarbiausia įvaizdį palaikyt  lotuliukas.gif

bigsmile.gif O lia ,lia...nieko sau agatu...Gerai,kad foto prasta, nesimato viso grozio... ax.gif biggrin.gif

Su pergale lithuania.gif Kaip smagu, kad uz pergale karolius kazkam dovanoja...tai reikejo kiekviena kart pries kiekviena keliny taip suderet... mirksiukas.gif

Laba ryta 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 10 rugsėjo 2010 - 08:08
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 10, 09:06)
bigsmile.gif O lia ,lia...nieko sau agatu...Gerai,kad foto prasta, nesimato viso grozio... ax.gif  biggrin.gif

Su pergale lithuania.gif  Kaip smagu, kad uz pergale karolius kazkam dovanoja...tai reikejo kiekviena kart pries kiekviena keliny taip suderet... mirksiukas.gif

Laba ryta 4u.gif


na tikėkimės pažado laikysis g.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 10, 09:41)


O cia tai groziu pridejai blink.gif doh.gif ...

Bet as nezinau, ar jums yra taip...Man tai as kai susiveriu kokia apyranke, nu negaliu nesiot taip kasdienom, man ji per dauk gaunasi iseigine...jauciuosi nu perlenkus lazda... Tada imu ir vel is naujo veriu, uzdedu kelis akmenus, ir sakau va su tokia vaiksciosiu...bet tada ziuriu i dezute, ir taip gaila pasidaro kitu akmenu, nu galvoju dar sita uzdesiu, o paskui, nu dar sita, ir vel gaunasi sikarna.. doh.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 09 10, 09:06)
Su pergale lithuania.gif  Kaip smagu, kad uz pergale karolius kazkam dovanoja...tai reikejo kiekviena kart pries kiekviena keliny taip suderet... mirksiukas.gif

Nėr šansų - kašė jam neegzistuoja...

erilukaha - man panašiai. Tiesa, labai prabangių ir negaliu susivert, nes paprasčiausiai neturiu iš ko. Bet va su fantazija taip buvo. Aš pradžioj kažkaip irgi galvojau - per puošnu, per daug į akis krenta, bet paskui nusispjoviau ir deduos, kai ūpas būna. Nes progų tikrų puoštis nelabai teišpuola. O jei jau išpuola, tai leidžiu sau patobulint turimus variantus naujienomis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simre: 10 rugsėjo 2010 - 09:13
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 10, 09:56)
ar jums yra taip...

Taip yra mirksiukas.gif Aš beveik ir nenešioju visos suvertos - man gražu, kai matosi grandinėlė...
Vakar apyrankėje buvo užverti rudasis perlas, povinis perlas ir aistra, tarpuose sidabriukai, iš kraštų po lotoso žiedą ir stabdžiukas. Šiandien užverti trys akmenai su sidabriukais.
Lieka ir mano dėželėje nemažai laukti savo eilės po saule. Sulaukia. Ne kasdien, bet visi būna pakiloti, užverti, pamylėti... Nepritapėlių kaip ir nėra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 10, 09:56)
Bet as nezinau, ar jums yra taip...Man tai as kai susiveriu kokia apyranke, nu negaliu nesiot taip kasdienom, man ji per dauk gaunasi iseigine...jauciuosi nu perlenkus lazda...

drinks_cheers.gif ir daznai taip buna... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 10, 09:56)
Bet as nezinau, ar jums yra taip...Man tai as kai susiveriu kokia apyranke, nu negaliu nesiot taip kasdienom, man ji per dauk gaunasi iseigine...jauciuosi nu perlenkus lazda... Tada imu ir vel is naujo veriu, uzdedu kelis akmenus, ir sakau va su tokia vaiksciosiu...bet tada ziuriu i dezute, ir taip gaila pasidaro kitu akmenu, nu galvoju dar sita uzdesiu, o paskui, nu dar sita, ir vel gaunasi sikarna.. doh.gif


Kurgi ne, prisikrovusi auksinių ir melejonus kainuojančių retirintų, tai bepigu verti šikarnas biggrin.gif O aš kokią besuverčiau, vis vien kasdieninė - džinsinė gaunasi ax.gif Tiesa, gaila būna kai kurių gražių, kurių jau ilgą laiką nesugebu panešioti. Na bet laikas nuo laiko bent apčiupinėju smile.gif
Atsakyti