Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris vokiškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (73 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Dasha @ 2010 09 09, 21:55)
Ne dėl to mes kovojom ir dėkojom kai mus čia grąžino, tikrai susiimkim  4u.gif

Ramiakas. Jei iškels, mes vėl pasiskųsim biggrin.gif

Mano diedas, išgirdęs, kad anas pirmoj vietoj pagal trolių pirkimą, filosofiškai ir flegmatiškai pakomentavo-tai pas moteris aš pirmoj vietoj. Pas diedus būčiau paskutinėj, kaip durnius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 09 09, 21:21)
Ramiakas. Jei iškels, mes vėl pasiskųsim biggrin.gif

Mano diedas, išgirdęs, kad anas pirmoj vietoj pagal trolių pirkimą, filosofiškai ir flegmatiškai pakomentavo-tai pas moteris aš pirmoj vietoj. Pas diedus būčiau paskutinėj, kaip durnius biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nemirtingas jis biggrin.gif Visom prasmėm
Papildyta:
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 09, 21:18)

WOW kas iš kairės prie perlo?? Uola?
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 09, 22:02)
na va,kad susimtume ,rodausi vyro dovanotą agatą (nefacetuotas)  ax.gif

Grazuolis wub.gif

QUOTE(Kikirike @ 2010 09 09, 22:08)
nu ką mergos, 30 taškų - jėgaaaaaa  4u.gif  thumbup.gif vyras pirks karolį man  thumbup.gif nes taip sakė jei laimėsim  thumbup.gif

Nu geras....reikes ir man saviskiui ant sazines pamynt, nes siandien kaip tik klause ar satyt uz lietuvius, sakau--aisku, juk laimes!! Tai va, dabar ta ka laimejo tures man atiduot va biggrin.gif

QUOTE(Song @ 2010 09 09, 22:21)
Mano diedas, išgirdęs, kad anas pirmoj vietoj pagal trolių pirkimą, filosofiškai ir flegmatiškai pakomentavo-tai pas moteris aš pirmoj vietoj. Pas diedus būčiau paskutinėj, kaip durnius biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 09 09, 22:21)
Mano diedas, išgirdęs, kad anas pirmoj vietoj pagal trolių pirkimą, filosofiškai ir flegmatiškai pakomentavo-tai pas moteris aš pirmoj vietoj. Pas diedus būčiau paskutinėj, kaip durnius biggrin.gif

oj geras lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif net garsiai juoktis pradėjau. Tu jam pasakyk kad moterų nuomonė juk yra svarbesnė, koks jam (vyrui) skirtumas ką apie jį diedai galvoja irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 09 09, 22:21)

Song,susijuokiau ant viso kambario,tai vyras sako-kas yr.Sakau-ramiai,tu trecioj vietoj,ale paskaiciau jam ka taviskis pasake,tai syptelejo lotuliukas.gif
Nu Songinas nerealus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 09 09, 22:21)
Ramiakas. Jei iškels, mes vėl pasiskųsim biggrin.gif

Mano diedas, išgirdęs, kad anas pirmoj vietoj pagal trolių pirkimą, filosofiškai ir flegmatiškai pakomentavo-tai pas moteris aš pirmoj vietoj. Pas diedus būčiau paskutinėj, kaip durnius biggrin.gif

lotuliukas.gif geras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 09 09, 22:29)
Nu Songinas nerealus drinks_cheers.gif

Aha, jis labai fainas. Todėl jis ir mano didis.gif

O rimtai, mačiau šiandien tokią ciocę Samo, jei kas pamenat, seniai nerašė ax.gif Kieeeeeeeeek pas ją ant apyrankės agatų, atsigaut iki dabar negaliu karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 09 09, 22:09)
Ten toks ametistas tamsus??  bigsmile.gif Kaip suprantu už jade..

tep tep,gražuolis mano - kai tik pamačiau tokį iškart griebiau blush2.gif

QUOTE(Song @ 2010 09 09, 22:21)
Ramiakas. Jei iškels, mes vėl pasiskųsim biggrin.gif

Mano diedas, išgirdęs, kad anas pirmoj vietoj pagal trolių pirkimą, filosofiškai ir flegmatiškai pakomentavo-tai pas moteris aš pirmoj vietoj. Pas diedus būčiau paskutinėj, kaip durnius biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
su pergaleeee lithuania.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 09 09, 21:42)
O rimtai, mačiau šiandien tokią ciocę Samo, jei kas pamenat, seniai nerašė ax.gif Kieeeeeeeeek pas ją ant apyrankės agatų, atsigaut iki dabar negaliu karsta.gif
Nepavydim, nepavydim. Beje, agatus kažkada rodžiau biggrin.gif
user posted image

Reiks matyt atnaujinti fotoarsenalą g.gif

Atsakyti
SU PERGALEEEEE thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

sakė vyras laukti ryt karoliuko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(samo @ 2010 09 09, 22:52)
Reiks matyt atnaujinti fotoarsenalą  g.gif

Realiai ji buvo su daug sidabro, gražesnė nei fotkėj, jei ką tongue.gif
Atsakyti